امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیلور ریحانا ، مایلی و لیدی گاگا رو دیس کرد!

در مصاحبه ي جديد با مجله ي "تايم" تيلور گفته که او مدل زن در صنعت موسيقي نيست ،و درحقيقت اون براي خواننده هايي مثل ريحانا، ليدي گاگا و مايلي سايرس که خودشون رو با نياز هاي جنـ*سـ*ي ميفروشن ، متاسف است
تيلور سوييفت 24 سالهـ يکي از ستاره هاي سالم پاپ است ، و انتخاب اون براي نفروختن خودش به عنوان يک وسيله ي جن*سي به نظر مي رسد که موفقيت آميز بوده زيرا آلبوم جديد تيلور،1989، در هفته ي اول انتشار ميليون ها نسخه فروش داشته.
.
مصاحبه ي تيلور سوييفت با مجله ي"تايم"-اون ريحانا و مايلي سايرس را ديس کرد!!
وقتي در بحث تيلور بي ميلي خودش رو درباره ي خود فروشي جـ*ن*سي در موزيک ويدئو  و اجراها اعلام کرد،به نظر مي رسيد منظور تيلور بعضي از همکاراي خودش مثل مايلي ، ريحانا و ليدي گاگا هستند!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  گفت: من مطمئنم که نوه های من درآینده من رو باچیزایی که اهمیت خاصی ندارن سرگرم میکنن، اما من ترجیح میدم اونا بهم بگن
"هی مادر بزرگ! چقدر  رقصیدنت توی موزیک ویدئوی shake it offافتضاحه، تو خیلی وحشتناک به نظر میرسی" به جای اینکه منو با گفتن" هی مادربزرگ، این پستونک تو نیست؟" سرگرم کنند!تیلور ریحانا ، مایلی و لیدی گاگا رو دیس کرد! 1

وقتی که صحبت از داشتن الگوی شخصیتی زن شد، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  گفت: "ما برای پیدا کردن الگوهایی که میخوایم راه و روش زندگیمون رو از اونا یاد بگیریم آموزش دیدیم،اما من واقعاً نمیتونم کسی رو پیدا کنم که مسیر شغلیه مشابهی نسبت به مال من داشته باشه"

پس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  سوییفت چه کسی رو ستایش میکنه؟! جواب مشخصه! بازیگر سریال نظم و قانون ، ماریسکا هارگیتای تیلور ریحانا ، مایلی و لیدی گاگا رو دیس کرد! 1 تیلور ریحانا ، مایلی و لیدی گاگا رو دیس کرد! 1!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  گفت:" به طور کلی اون یکی از بهترین بازیگرها در بین مردها یا زن ها در تلویزیون هست، و اون کارکترهای خانوم رو به خوبی و بسیار قوی بازی کرده ، برای چه مدت؟ الان 15سال شده دیگهـ؟"
"نکتهـ: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  بعد از فیلم نظم و قانون، اسم گربه ی خودش رو الیویا بنسون گذاشت، اسم شخصیت زنی که ماریسکا بازی میکرده!"

تیلور  سوییفت در ادامه میگه" من دوست دارم خودم رو به شخصیت خانوم های پرتلاش نزدیک کنم!"

تیلور  معمولاً درباره ی شخصیتی که به دنبالش هست زیاد صحبت میکنه!

تیلور  میگه: " من خودمـ رو با خانوم های پرتلاش،زیبا، باهوش ، احساسی و مستقل مقایسه میکنم! بقیه ی خانوم ها که با این مخالفن ، ترجیح میدن به جای اینکه شما رو ستایش کنند، به چالش بکشونن یا به شما الهام بدن ، شما رو تهدید کنند و مستقیماَ شما رو وادار کنند که احساس کنید مثل اونا باشید!"

متاسفانه امروزه خانم ها به دنبال راهی برای جلوگیری از پیری خودشون هستند، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  در ادامه بحث به این موضو اشاره کرد:
"من فقط دارم تلاش میکنم تا خانمی را در دنیای موسیقی پیداکنم که مستقیماً از سمت رسانه ها انتخاب نشده باشه، و یا درباره ی پیری اون بحث و انتقاد نشده باشه، این فقط جوری  به نظر می رسه که خیلی سخته یک خانوم در دنیای موسیقی باشه و درحال پیرشدن باشه!"

شما چی فکر میکنید!؟ آیا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  سوییفت موافقید؟!

سلب دیلی
پاسخ
 سپاس شده توسط _єяяσя_ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، مگان ، Avril. ، Brooklyn Baby ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Alison ، First Star ، ماهومیز ، PįŋK ĞįŘł ، ♥BAILANDO♥ ، Navisa. ، Aesthetic
آگهی
ایول بااین که فن ریحاناهم هستم ولی بااین موضوع موافقم
هنوزبچه نداره توفکرنوه هاشه
لاولی
پاسخ
منم باتلی موافقم
بعضی ازاجراهای اوناخجالت اوره
پاسخ
لیدی گاگا و مایلی رو قبول دارم ولی به نظرم حق نداشت در مورد ریحانا اینطوری حرف بزنه ریحانا یه اسطوره بین خواننده های زنه و بیشترین جوایز رو گرفته و در ضمن از تیلور بزرگتره تیلور حق نداشت ریحانا رو مسخره کنه چون ریحانا مثل مایلی یا لیدی گاگا نیستAngryAngry
 [url=http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=one-direction-18-.jpg][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، P!nk Directioner
(18-12-2014، 21:42)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-12-2014، 19:24)PįŋK ĞįŘł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منكه عاشق ريحانام

تيلور پروConfused

عزیزم پس بهتره بری لباس ورقصاشونوتوکنسرتاشون ببینی
البته هنوزریحانابهتره
چرامیگی پرو؟اصاچراازش بدتون میاد؟
فک کنم منظور PįŋK ĞįŘł این بود ک تیلور یه خورده تند رفته :\

مایلی و گاگا اجراهاشون واقعا خیلی بده ..

ولی ریحانا اصلا اینطور نیس -_-

چون اگه کارای ریحانا رو بد بدونه پس باید بریتنی اسپیرز و شکیرا و بیانسه و خیلی هایه دیگه رو هم دیس کنه :|
پاسخ
با تیلور موافقم : ،

ولی ریحانا اونقدرام بد نی :-\
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
Music بررسی استایل ریحانا؛ شاهزاده‌خانم سرسخت دنیای موسیقی
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان