امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنجلینا جولی از دنیای بازیگری خداحافظی میکند...؟! O_o

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنجلینا جولی از دنیای بازیگری خداحافظی میکند...؟! O_o 1
شاید بعضی ها از این خبر سورپرایز نشدند ولی مطمئنا این خبر  ناراحت کننده ای برای طرفدارانش بود. آنجلینا جولی در مصاحبه اش با مجله Du Jour رسما تایید کرد که دیگر بازی نخواهد کرد.
او پس از تایید خبر کناره‌گیری از عرصه هنرپیشگی، گفت:‌هرگز بازیگری را دوست نداشتم. هیچ‌وقت به عنوان یک بازیگر راحت نبودم و دوست نداشتم جلوی دوربین باشم. جولی به Du Jour  گفت: هیچوقت فکر نمیکردم بتونم کارکگردانی کنم، اما حالا می خواهم در این زمینه فعالیت کنم، چون این بیشتر خوشحالم می کنه.
جالبه بدونید هنوز آخرین فیلمی که جولی در آن به ایفای نقش پرداخته به نمایش در نیومده، این فیلم با نامِ « By The Sea / کنار دریا » به کارگردانی آنجلینا جولی ساخته شده و در سال آینده میلادی به اکران عمومی در خواهد آمد. در این فیلم آنجلینا جولی و برد پیت در نقش یک رقصنده و همسرِ نویسنده اش ظاهر خواهند شد که به شرح حال زندگی این زوج در دهه هفتاد میلادی در کشور فرانسه می پردازد.
آنجلینا جولی، اولین تجربه کارگردانی خود را در سال ۲۰۱۱ با فیلم «در سرزمین خون و عسل» تجربه کرد و اخیرا فیلم «Unbroken / نشکسته» را کارگردانی کرده که قرار است از کریسمس ۲۰۱۵ اکران شود و می تواند شانسی برای دریافت جایزه اسکار باشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنجلینا جولی از دنیای بازیگری خداحافظی میکند...؟! O_o 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط هیراد عبادی
آگهی
ممنونم 
عالییییییییییییییییییییHeartHeartHeart
ارزش یک احساس به مدت ان است
و من تورا به مدت بودنم دوست دارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye
  اولین تریلر WandaVision فضای متفاوت اولین سریال دنیای سینمایی مارول را نمایش می‌دهد
  افزایش احتمال عقب افتادن تاریخ اکران همه فیلم های دنیای سینمایی مارول توسط دیزنی
  فیلم The Flash یک شروع دوباره برای دنیای DC خواهد بود
  ابراز تمایل بازیگر فیلم The New Mutants به حضور در دنیای سینمایی مارول
  ادای احترام بازیگران دنیای سینمایی مارول به چادویک بوزمن
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  تصاویر جدید Dune ما را بیشتر با دنیای این فیلم آشنا می‌کند
  تام کروز اجازه نمی دهد هیچ بازیگری در کنارش بدود!
  به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان