امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش جالب مسلمان به ممانعت صادقیان برای استقلال

مهاجم ذوب آهن گفت: «باور کنید در شرایط فعلی خودم برای آینده ام تصمیم نمی گیرم زیرا با ذوب آهن قرارداد دارم.»
واکنش جالب مسلمان به ممانعت صادقیان برای استقلال 1محسن مسلمان در رابطه با توافق آذری و افشارزاده بر سر حضورش در استقلال اظهار داشت:‌ «باور کنید که من هیچ اطلاعی از این قضیه ندارم. آذری تا به حال یک کلمه هم درباره این مساله با من صحبت نکرده است و من هم تابع تصمیمات باشگاه هستم زیرا با ذوب آهن قرارداد دارم. آنقدر شایعات در این باره زیاد بوده که اعصابم به هم ریخته و دارم دیوانه می شوم.»

وی در پاسخ به این سوال که برای دیدار با تراکتورسازی تیمش را همراهی می کند،‌ تصریح کرد:‌ «از این موضوع هم بی اطلاع هستم. من موظفم تا زمانی که باشگاه بخواهد در تمرینات ذوب آهن شرکت کنم و برای این تیم به میدان بروم.»

مهاجم ذوب آهن در خصوص اینکه قبلا در پرسپولیس به میدان رفته و شاید حضورش در استقلال حساسیت ایجاد کند،‌ گفت:‌ «فوتبال حرفه ای است و آبی و قرمز ندارد. من سال گذشته بازیکن پرسپولیس بودم و الان هم بازیکن ذوب آهن هستم. در هر تیمی که باشم،‌ نهایت تلاشم را برای موفقیتش می کنم اما باور کنید در شرایط فعلی خودم برای آینده ام تصمیم نمی گیرم زیرا با ذوب آهن قرارداد دارم.»

وی در پایان در رابطه با اظهارنظر صادقیان که گفته مسلمان پرسپولیسی است و نمی گذارد به استقلال بروی،‌ افزود: «مگر بچه بازی است که بخواهم به این موارد فکر کنم؟ من به صلاح خودم تصمیم می گیرم،‌ اگر چه باز هم می گویم ذوب آهن تصمیم گیرنده است.»
واکنش جالب مسلمان به ممانعت صادقیان برای استقلال 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان