امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش تصویری غسل

(11-09-2015، 20:15)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما هم بهتر دقیق تر بخونید،منظور جایگاه است نه مسایل دیگه(جايگاه عثمان و بانو عايشه و امام علي و حضرت فاطمه) از به کاربردن ام المومنین برای این بانو هم میشه متوجه شد که چه ارزشی براشون داره.
بنده هیچ وقت هیچ ادعایی در مورد داشتن اطلاعات مذهبی نکردم و ندارم چون نه حوزه درس خوندم نه رشته تحصیلیم به اسلام ربط داره و نه خانوادم خیلی مذهبی اند. در حد اطلاعات عمومیه....
پاسخ سوالتون رو بارها دادم....گفتنش بیجاست......
شما هم هیچ پاسخی درباره ی استدلال من در پست های اول نیووردید درباره ی این تاپیک.....
در ضمن با اطلاعات کمم بیش از این خاطرتون رو مکدر نمیکنم.
پیروز باشید.

از بکار بردن این واژه برا ای نشخص میشه ب شکاف عمیق بین شیعه و سنی پی برد ک چقد تفاوت داریم.
ما ب کیا احترام میذاریم و اونا ب چ کسایی.(میدونم الان ی عده میگن مزدور انگلیسه واسه ایجاد تفرقه.ولی واقعیت گفتنیه)
شمایی ک هیج ادعایی ندارید و اطلاعاتتون ناقصه و اطلاعات غلطتون هم انقد راحت بیان میکنید بهتره بحث نکنید.
متاسفانه اطلاعات عمومی الان از اسلام چیزی نمیگه.(بقیه حرفم سیاسی.نمیگمش)
شما پاسخ منو ندادید.فقط گفتید ک زشته توهین میکنید،ولی نگفتید کجا توهین کردم من!هر بار ک این حرفو زدید گفتم کجا توهین کردم و شما جواب ندادید.استدلال هاتون ؟؟؟؟کدوماش؟جواب حرفاتون رو دادم.شما مث همیشه گفتید توهین نکنید.چرا توهین.منم گفتم توهینی صورت نگرفته.مطابق با درخاست آقای خامنه ای بحث علمی بوده و کسی فحش نداده و توهین نکرده.اون داستان از کتب اهل سنته.حتی از کتاب های ما نیست.پس برو بخودشون بگو ک توهین نکنن.درضمن شما ب اهل سنت توهین کردید

این کتب پر از اشتباهه ناشیانست ک فقط عاملش اینه ک کسی ک اینارو نوشته آدم درستی نبوده

این جمله شما تو دوتا پست قبله.شما بخاری اهل سنت رو آدم نادرست میدونی و کتابش رو ناشیانه.بعد ب ما میگی توهین نکن؟جالبه واقعا.بیشتر درموردش مطالعه کنید.
خاطر من مکدر نشده.من تا هروقت بخاید بحثو ادامه میدم.فقط از این ناراحتم ک چرا ندونسته حرفی رو میزنید ک ی عده دارن ب اسم اسلام و ب دروغ پخشش میکنن و شما باور میکنید؟آیا بهتر نیست تحقیق کنیم درباره حرفامون؟
این ک امام علی سکوت کرد ی حرفه ک فقط برا حفظ وحدت مسلمین جهان(!) زده میشه و واقعیت اینطوری نیست.احتجاج های مختلف خود امام علی و بقیه ائمه وجود داره.
حتی امام علی جلوتر رفته و دست ب شمشیر شده ولی یاری نبوده ک کمکش کنه و برا همین دست ب قیام نزده.امام علی هیچوقت درمقابل خورده شدن حقشون سکوت نکردن و همه جا اعلام کردن ک غصب شده حکومت از ایشون.
میشه منظورتونو از جایگاه بگید؟از نظر من بهتره ب جای استدلال شخصی ی کم بیشتر تحقیق کنید.فک کنم بدونید ک اهل توهین و بی ادبی ب کسی نیستم اما درست نیست ک همینطوری ی حرفی بزنید.از نظر همون جایگاهی ک شما گفتید هم فرق داره.گفتم ک.بهتره تحقیق کنیم و کتب آقایون اهل سنت رو بیشتر نگاه بندازید!

راستی جواب سوالاتونو دادم.ازشون فرار نکردم.
خب؟بعدش؟

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

آموزش تصویری غسل 3

پاسخ
آگهی
اون حرفو که قرمز کردید حرف خودتون تو صفحه اوله، که من وقتی پرسیدید کجا توهین کردم با سایر حرفاتون آوردم.
اینم حرفاتون
گرامی، فکر کنم صد دفعه ای گفتما Big Grin منظورم کلا این پسته که شما ازش دفاع میکنید، مخصوصا این قسمتش،[color=#ff3333عایشه در این نقل خود را برهنه کرده و در مقابل دو مرد نامحرم شروع به غسل کردن می‌نماید.[/color] این به نظرتون
توهین به این بانو نیست؟؟
[color=#ff6633این کتب پر از اشتباهه ناشیانست ک فقط عاملش اینه ک کسی ک اینارو نوشته آدم درستی نبوده [/color] معنی آدم درستی نیست یعنی چی؟؟؟
عایشه برا اونا حکم حضرت فاطمه رو داره برا ما
اون وقت شما بهش میگیملعونه،
عثمان برا اونا حکم امام علی رو داره برا ما اونوقت شما بهش میگی ملعون که معنیش لعنت و نفرین هست.
از تو اون پستم کپی شده. در مورد سکوت هم خطبه های نهج البلاغه گویاست...،
بهتر پست های اول رو بخونید تا از استدلال ها مطلع بشید...
در ضمن اینجا مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی نیست، بیشتر جنبه ی اشتراک گذاشتن اطلاعات و صحبت پیرامونشون و یادگیری داره، خواننده باید انقدر عاقل باشه که درموردشون تحقیق کنه،هیچ سخنی هم بی منبع ذکر نمیشه.....
پاسخ
(12-09-2015، 1:01)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون حرفو که قرمز کردید حرف خودتون تو صفحه اوله، که من وقتی پرسیدید کجا توهین کردم با سایر حرفاتون آوردم.
اینم حرفاتون
گرامی، فکر کنم صد دفعه ای گفتما Big Grin  منظورم کلا این پسته که شما ازش دفاع میکنید، مخصوصا این قسمتش،[color=#ff3333عایشه در این نقل خود را برهنه کرده و در مقابل دو مرد نامحرم شروع به غسل کردن می‌نماید.[/color] این به نظرتون
توهین به این بانو نیست؟؟
[color=#ff6633این کتب پر از اشتباهه ناشیانست ک فقط عاملش اینه ک کسی ک اینارو نوشته آدم درستی نبوده [/color] معنی آدم درستی نیست یعنی چی؟؟؟
عایشه برا اونا حکم حضرت فاطمه رو داره برا ما
اون وقت شما بهش میگیملعونه،
عثمان برا اونا حکم امام علی رو داره برا ما اونوقت شما بهش میگی ملعون که معنیش لعنت و نفرین  هست.
از تو اون پستم کپی شده. در مورد سکوت هم خطبه های نهج البلاغه گویاست...،
بهتر پست های اول رو بخونید تا از استدلال ها مطلع بشید...
در ضمن اینجا مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی نیست، بیشتر جنبه ی اشتراک گذاشتن اطلاعات و صحبت پیرامونشون و یادگیری داره، خواننده باید انقدر عاقل باشه که درموردشون تحقیق کنه،هیچ سخنی هم بی منبع ذکر نمیشه.....

پس بهتر بود کاملا بنویسیدش.

بخاری کسیه ک اول کتابش قسم خورده ب جز واقعیت چیزی ننوشته.و وقتی وارد متن کتاب میشی،میبینی ک تو این کتاب از آیات قران تفاسیر عجیب شده و حتی برا خدا جسم قائلن!

متاسفانه نکات منفیشون انقد زیاده ک هرچی بگم کم گفتم و قطره ای از دریاست!این کتب پر از اشتباهه ناشیانست ک فقط عاملش اینه ک کسی ک اینارو نوشته آدم درستی نبوده و از اهلش (ائمه ما) کمک نخاسته و چراغ هدایت رو ندیده!

ن فقط قسمت مورد نظر خودتنونو بیارید.توضیح دادم ک چرا همچین ادعایی کردم و مثال هم زدم براتون.

جواب جایگاهتون هم دادم.چرا دوباره همونو آوردید؟؟؟پفتم همچین چیزی وجود نداره و حتی اگه باشه تفاوت هارو نشون میده.
بازم میگم.ن عثمان اونا امام علیه ماست.ن عایششون حضرت فاطمه ما! از نظر خودشون میگم ها.حرف منه شیعه نیست.چون حتی خود عایشه ب عثمان توهین کرده و اولین کسی بوده ک ب عثمان گفته نعثل!!!!تو جریان حمله ب خونه عثمان،ی عده ای از مردم میان ک عایشه با مردم بحرفه ک عثمان رو نکشن.عایشه هم میگه «اُقتُلوا نَعثَلاً، قَتَلَ اللهُ نَعثَلاً» این پیر یهودی (عثمان) را بکشید، که خدا او را بکشد.نعثل ب معنی پیرمرد احمقه!و اسم ی مرد یهودی تو مدینه بوده.نظرتون درباره توهین خانوم بانو عایشه چیه؟؟؟؟

و یادمون نره ک این امام علی بود ک از عثمان دفاع کرد(ن برای اینکه عثمان حق داشت.بلکه چون میخاستن بدون مجازات اون رو بکشن.) و حتی توسط امام حسن و حسین میخاست براش آب بفرسته اما ی عده نذاشتن و همون ی عده بعدا ب خونخواهی عثمان تو جنگ جمل علیه امام معصومشون شمشیر زدن(خدا لعنتشون کنه)....

لعن،توهین نیست.
اگه ب فرهنگ عرب مراجعه کنید،بین لعن و فحش یا توهین فرق هست.ب توهین یا فحش میگن "سب"!
من هم توهین نکردم و فحش ندادم.لعن کردم.قرآن از هرگونه سب حتی دشمن مارو منع کرده.اما درمورد لعن،خود قرآن عده ای رو لعن کرده و اگه ی کم دقیق دقت کنیم و مطالعه کنیم تو اون زمینه،خاهیم دید ک لعن ما ب ی عده،دقیقا مطابق با لعن قرآن ب اونهاست و هیچ مشکلی نداره(ادامه این حرفا رو اگه خاستید،بگید براتون تو خصوصیمیگم.نمیخام بین شیعه و سنی تفرقه بندازم.فقط میخام حقایقو بگم.اما میترسم توهین حساب شه)

درمورد بخاری هم رو هوا نگفتم ک این آقا کتابشو ناشیانه نوشته.یکی از اشتباهات فاحش بخاری رو نوشتم.(ک اگه چاپ های جدیدی صحیح بخاری رو بگیرید،ی سری تغییرات داره و داشته و چاپ الانش ک وهابیت و عربستان،بانیشه،با چاپ 50سال پیش خیلی فرق داره.و مطالب سانسور شده زیادی دارن)

بعله.بعله.بازم نشون از خبرگذاری ها و دست های پشت پرده هویداست!
جمله جالب سکوت امام علی تو نهج البلاغه هست،خیلی وقته بیان میشه.امااگه کسی واقعا نهج البلاغه رو دیده باشه و خونده باشه،میدونه ک امام علی همه جا اعلام میکرد ک کیا حقشو غصب کردن و هیچ ترسی از جماعت نداشت و هرجا بود اعلام میکرد ی سری چیزارو.ایییییی خدا!دست های پشت پرده...

ولی متاسفانه شما چن جا ی سری حرفا زدید ک احتمالا منابعتون ک بتون این اطلاعاتو دادن،غلط بوده...!

هم جوابتون درباره توهین و لعن و ... رو گفتم(از منابع پنهان و جدید حرفی نزدم.مطابق واقعیت ها حرف زدم و چیز هایی ک بوده.). هم پست دربازه سکوت امام علی بزودی میذارم.
درضمن تاریخ رو نیمشه با استدلال ک چی منطقیه نگاه کرد.باید دید چ چیزی اتفاق افتاده و واقعیت چی بوده.چون منطق ما با منطق گذشته ها شاید فرق کنه!!!!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

آموزش تصویری غسل 3

پاسخ
 سپاس شده توسط oprah vinfrey
کل کل نکنید.
مطالب سیاسی و  مذهبی(زیر سوال بردن اسلام) بر خلاف قوانین است.

بقیه مشکل ندارد.

با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Apathetic ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصویری از اتاق یک شیطان‌پرست + عکس
  تصویری از از در قلعه خیبر
  آموزش تجویـد
  آموزش رقص در ماه رمضان!
Rainbow احادیث تصویری
Bug آموزش نماز
  زنان ازبکستانی به دلیل آموزش قرآن به کودکان بازداشت شدند
  ایجاد مراکزى براى آموزش رقص چه حکمى دارد؟
  آموزش استخاره با قرآن
  فتوای مکارم شیرازی درباره مکالمه تصویری رایتل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان