امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش حنیف به دلخوری‌ عالیشاه

مدافع گلزن استقلال گفت: «اگر هم قصد شوخی یا کری‌خوانی داشته باشم، با محسن بنگر و محمد نوری این کار را انجام می‌دهم نه جوان‌ترها.»
واکنش حنیف به دلخوری‌ عالیشاه 1
حنیف عمران‌زاده نسبت به صحبت‌های امید عالیشاه واکنش نشان داد. وی در این زمینه گفت: «من هیچ انسانی را بابت قیافه، قد و قامت و لهجه‌اش مسخره نکرده و نمی‌کنم، حالا این فرد بزرگ باشد یا کوچک تفاوتی ندارد چون یک چیزهایی را پروردگار می‌دهد و خود بنده‌اش تعیین‌کننده نیست.»

عمران‌زاده ادامه داد: «عالیشاه مازندرانی است و از رسانه‌ها درخواست می‌کنم به تمام جوانان کمک کنند تا به جایی برسند و خود آنها هم باید حواس‌شان باشد وارد مسائل حاشیه‌ای نشوند و با تلاش و پیشرفت به لحاظ فنی بزرگ شوند. آنها اول راه هستند و باید مراقب باشند از مسیر درست خارج نشوند.»

مدافع استقلال گفت: «در بازی با پرسپولیس من باید محسن بنگر را می‌گرفتم و نگذاشتم این مدافع سرزن در ضربات ایستگاهی دروازه ما را تهدید کند و در مصاحبه بعد از بازی عرض کردم نباید یک مهاجم 160 سانتیمتری در 6 قدم استقلال با ضربه سر گلزنی کند و خداوکیلی هیچ‌وقت دنبال تحقیر کسی بابت قد و قامتش نبوده‌ام و انتقادم به خودمان بود و اگر هم قصد شوخی یا کری‌خوانی داشته باشم، با محسن بنگر و محمد نوری این کار را انجام می‌دهم نه جوان‌ترها و البته با رعایت احترام.»
واکنش حنیف به دلخوری‌ عالیشاه 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  واکنش عجیب شجاع خلیل‌زاده نسبت به بوسیدن لوگو
  واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان