امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارش تمرين آبي‌پوشان

یکشنبه, 09 آذر 1393 ساعت 22:33
تمرين تيم فوتبال استقلال قبل از ديدار باراه‌آهن با توصيه‌هايي سرمربي اين تيم به بازيکنان برگزار شد. به نقل از فارس، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار با راه‌آهن از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز در زمین کمپ مرحوم حجازی برگزار شد.

قبل از شروع تمرین امروز سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و حدود 15 دقیقه با آنها به گفت‌وگو پرداخت. قلعه‌نویی در خصوص نقاط ضعف استقلال و اشتباهات این تیم در هفته‌های اخیر با بازیکنان صحبت کرد.

وی راه استقلال را در نیم‌فصل دوم برای بازیکنان تشریح کرد و از آنها خواست با توجه به شرایط حساس تیم دقت کنند همچنین وی به بازیکنان اعلام کرد که آنها توانایی این را دارند که امتیازات عقب‌افتاده از صدر جدول را جبران کنند و با عملکرد خود در یکی دو بازی آینده به صورت حساب شده استقلال می‌تواند به صدر جدول برگردد.

*محمد قاضی مثل روز گذشته تنها به دویدن دور زمین و کارهای هوازی پرداخت.

* یعقوب کریمی که در دیدار مقابل ذوب‌آهن دچار مصدومیت شده بود امروز در تمرین حضور داشت اما در کارهای گروهی تیمش شرکت نکرد.

* آندو تیموریان که همچنان خواهان جدایی از استقلال است به توصیه بهرام افشارزاده در تمرین حضور داشت و پا به پای دیگر بازیکنان دوید. این بازیکن به دلیل اخطار در دیدار با پرسپولیس از بازی فردا محروم است.

* امیر قلعه‌نویی در حین تمرین امروز تنها از روی نیمکت برنامه‌های تاکتیکی تیمش را نظاره‌گر شد و تمامی امور در اختیار کادر فنی این تیم بود.

* حدود 100 نفر از هواداران تیم استقلال امروز در سکوت کامل نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی این تیم شدند. آنها در طول برگزاری تمرین پیرامون اتفاقاتی که صبح امروز مقابل باشگاه رخ داده بود و همچنین در خصوص شایعه استقلالی شدن میلاد نوری صحبت می‌کردند.

* هواداران تیم استقلال در طول برگزاری تمرین از مربیان این تیم سوال می‌کردند که آیا سلیمان فلاح می‌تواند در بازی فردا به میدان برود یا خیر که مربیان اعلام کردند قرار است تا فردا کارت بازی این بازیکن صادر شود.

* محور اصلی تمرین امروز آبی‌پوشان کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی بود که حدود 55 دقیقه به طول انجامید.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف راه‌آهن شهر ری خواهد رفت
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ
 سپاس شده توسط allliiii
آگهی
درود بر استقلال
Wink
گزارش تمرين آبي‌پوشان 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشاگری جواد نکونام از حواشی باشگاه استقلال و عوامل ناکامی آبی پوشان
  گزارش جذاب این مسابقه در nxt
  گزارش کامل اولین تمرین استقلال پس از ۷۷ روز
  درخواست بیوگرافی ملی پوشان والیبال
  ملی‌پوشان شنا و شیرجه در انتظار بازگشایی دوباره استخرها
  گزارش سایت یونانی از انتقال "بهتاش" به پاناتینایکوس!
  یک گزارش 18+؛ جنجال حرف‌های منشوری در فوتبال ایران
  گزارش سایت یونانی از انتقال "بهتاش فریبا" به پاناتینایکوس!/عکس
  گزارش شو اسمکدان ۲۰ مارس سال ۲۰۲۰
  گزارش شو راو ۱۶ مارس سال ۲۰۲۰

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان