امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نوری: به من می گویند شبیه والدراما و سوکراتس شـدی!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوری: به من می گویند شبیه والدراما و سوکراتس شـدی! 1

محمد نوری کاپیتان پرسپولیس می گوید بازیکنان این تیم نباید تصور کنند بازی با ذوب آهن در نیمه نهایی جام حذفی، ساده تر از قرار گرفتن مقابل استقلال است. نوری در مورد صعود پرسپولیس به نیمه نهایی جام حذفی و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبر ورزشی پاسخ می دهد. او امیدوار است تیمش این روند صعودی را ادامه دهد.

از اينكه با استقلال روبه رو نشديد،خوشحال هستي؟
من بعد از بازي هم گفتم كه برايم فرقي نمي كرد با كدام تيم بازي كنيم. اين درست است كه فشار دربي بسيار زياد است، ولي ذوب آهن هم تيم بسيار خوبي است. بازيكنان ما نبايد تصور كنند كار راحتي داريم و اين مسابقه هم سخت است. وقتي قهرماني جام حذفي را مي خواهيم، براي مان فرقي ندارد مقابل كدام تيم بازي مي كنيم.

فكر مي كني راهي فينال شويد؟
هدفي جز اين نداريم و نبايد در ورزشگاه آزادي غير از برد نتيجه اي به دست آوريم. فرصت خوبي داريم كه قهرمان جام حذفي شويم و اميدوارم جام را بالاي سر ببريم.

در مورد بازي با نفت در ليگ برتر صحبت كن. آيا غيبت چند بازيكن به ضرر شما نخواهد شد؟
ديگر بازيكنان جاي غايب ها را پر خواهند كرد. گرفتن 3 امتياز اين بازي مي تواند پرسپوليس را به كورس قهرماني وارد كند و اميدوارم در نهايت برنده از زمين بيرون بياييم. ما در حال حاضر 6 امتياز بيشتر با صدر جدول فاصله نداريم و با اين اختلاف مي توانيم جبران كنيم.

تا همين چند هفته پيش فشار زيادي روي پرسپوليس وجود داشت و حالا اين وضعيت براي استقلال ايجاد شده است. در اين مورد چه صحبتي داري؟
فشار روي تيم ما واقعاً زياد بود، ولي با همدلي بازيكنان، حمايت هواداران و پيشكسوتان همه چيز عوض شد. فكر مي كنم استقلال هم بايد مورد حمايت قرار بگيرد. در ضمن اين تيم بازيكنان و مربي بزرگي دارد. نتيجه گرفتن استقلال و پرسپوليس به جامعه ما نشاط و شادابي مي دهد و روحيه خيلي از طرفداران فوتبال زنده مي شود. اميدوارم استقلال هم از بحران خارج شود، ما دوست داريم اين دو تيم هميشه در اوج باشند.

راستي قصد نداري موهايت را كوتاه كني؟
اينكه موهايم را بلند كردم دليل خاصي ندارد و اگر ببينم خيلي ها حساس هستند، مانعي نمي بينم كه موهايم را كوتاه كنم. خيلي ها قبلاً به من مي گفتند شبيه والدراما و سوكراتس شدي!
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کاندیداتوری ایلخان نوری برای ریاست کمیته فدراسیون جهانی نجات غریق
  شریفات: از فوتبال سر در نمی‌آورند و می‌گویند شاهین سقوط می‌کند/ در دعوا با اسکوچیچ
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  استفاده از شبیه‌ساز قایقرانی برای ورزشکاران معلول در شرایط کرونایی
  پژمان نوری: اسکوچیچ باید با ملوان توافق کند
  واکنش الکساندر نوری به کنار گذاشته شدن از هرتابرلین
  تعطیلی لیگ برای پرسپولیس شبیه سکته است
  لطفا به مردم دروغ نگویید! (از حماسه ی ملبورن تا حماسه ای که مدیران پرسپولیس می گویند)
  الکساندر نوری: برنامه‌ای برای جذب بازیکنان ایرانی ندارم
  روزهای پایانی بازی فرهاد ظریف چقدر شبیه علی دایی شده است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان