امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودکشی یک دختر جوان به عشق مرتضی پاشایی+تصاویر

تصاویر نشان می دهد که یک دختر جوان قصد دارد از بالای پروژه در حال احداث مونوریل قم خود را به پایین بیاندازد. این خبر در فضای مجازی پخش و شایعه شده که این دختر جوان پس از شنیدن خبر فوت مرتضی پاشایی تصمیم به خودکشی گرفته است!اما خوشبختانه امدادگران با حضور به موقع مانع از این اقدام شده و او را نجات داده‌اند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودکشی یک دختر جوان به عشق مرتضی پاشایی+تصاویر 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♪neGar♪ ، **zeinab** ، Nυмв ، مهربان ترین دختر دنیا ، سارا 2014 ، دریا+17 ، sϻσκε ϐσψ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، anti love ، farnoosh.b.m ، تنهای تنها ... ، Tara M H ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، Titiw ، Shervin_ST ، سوربهی222 ، Navisa. ، بی کس2 ، دختر کره ای ، fateme-volleyball ، eri 5 ، zahra HA ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ♥BAILANDO♥ ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، ßα∂ℊїяʟ ، pink girl45 ، ຖēŞค๑໓ ، پریسیما ، هیراد عبادی ، HESAM 0123456789 ، ARBADE ، PįŋK ĞįŘł ، spent † ، پفکـــــــ نمکــــی ، erfan90 ، یاسی@_@ ، Aesthetic ، dark heart ، مریم14 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، sara1100 ، نفیسn ، ᖇᗩᖺᗩ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، رونیتا ، LoVeNiG ، ♕ЇℒA ℝ ♕ ، *sahel* ، دخمل کره ای ، Sadaf 2014 ، دکوتا ، "تنها" ، علی باقر ، دختر شاعر ، M ATIN ، ♥پانی♥ ، ارش سلوکی ، αѕтer ، hamid076 ، mr.destiny ، dokhi khoooooooobi ، Cigarettes.at.daybreak ، nila-pak ، *mehrzad* ، kimia0099 ، خوشگل خانوووم ، Matin.G ، بیتا****** ، Sмιle ، atena2015 ، SANY ، پری استار ، آرالیا ، آویـــســا ، جی تی ای ، نفس گل ، naznin m 77 ، نفس♥♥♥ ، ωøŁƒ ، m.shp ، ḲℑℳℐÅ ، درسا گلی ، nanali ، Sa Har Naz ، KING ERFAN ╬ ، kiana-khanoomi ، شیطون بلای سایت ، Sedigh Joon ، سانیکا ، Mr.Unnamed ، bari ، sober ، zahra160 ، ÆҐÆŠĦ ، armina74 ، ریحون بنفش ، Emmɑ
آگهی
آره اینو دیده بودم....ی دختَره تودزفول هم سکته کرده بود خبر فوت مرتضی رو شنیده بود
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، fateme-volleyball ، dark heart
این مسخره بازیا چیه خب منم مرتضی پاشایی رو دوست دارم باید برم خودکشی
ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پاسخ
چ احمقی بوده:|

ماهم دوسش داشتیم ولی دیه از این روانی بازیا نکردیم:||

روانی بوده:/
╥﹏╥

پاسخ
اخه مرتضی کیه به خاطرش هم خودکشی کی هاااااااا اون فقط یک خوانندهSadSadSadSad واقعا که
پاسخ
مرتضی مریض بود ..

خیلی وقت بود داشت درد می کشید

از نظر من راحت شُـــــد ..

ولی دیگ نبایـــــد ماهم بریم خودکشـــــی کُنیم ..-_-
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
آگهی
والا با این کارا که ملت میکنن
بعد 120 سال اگه استاد شجریان طوریش بشه من یکی به کمتر از انقلاب راضی نیستم

پاسخ
مرتضی رفت بهشت این میخواد خودشو بکشه بره جهنم(- _ - )
پاسخ
خاک برسرش.اهوحالم بهم خورد
:p318:
مثل سیگارند خاطره ها..

حال میدهند ولی از درون می پوسانند..

زود از یاد میروند و دود میشوند اما...

اما هرگز ترک شدنی نیستند!
پاسخ
بابا من خودم اونجا بودم
یارو خل بودش
تازه داش با چادر خودشی میکرد
ینی چادر سرش بود
داش خودشو پرت میکرد پایین یهو پلیسه ا پشت بغلش کرد که بیارتش پایین
منم یه رفیق دارم اسمش محمده بلند داد زد گف:
اووووووووووووووووووووووووو
مگ نامحرم نی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیوندتان مبارررررک!!!!!!!!
انقد من و ملت خندیدم دیگه نفسمون بند اومده بود!!!! Undecided
به بعضیام باس گفت:
آسانسور خرابه
شما تو کف بمون...

sasha.keramati]]]
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، armina74

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان