امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ریبری: رئال , بارسلونا، چلسی، اینتر و یوونتوس من را می خواستند!

ریبری: رئال , بارسلونا، چلسی، اینتر و یوونتوس من را می خواستند! 1

فرانک ریبری وینگر تیم بایرن مونیخ اعتراف می کند که در سال 2009 در آستانه ترک بایرن مونیخ برای پیوستن به رئال مادرید قرار داشت.

این بازیکن فرانسوی که تا ژوئن 2017 با بایرن مونیخ قرارداد دارد، در مصاحبه با Sport Bild گفت: "من در سال 2009، زمانی که لوییس فن خال به بایرن مونیخ پیوست، یک دوره دشوار را سپری کردم. نه فقط به این دلیل که رابطه خوبی با فن خال نداشتم، بلکه به این دلیل که باشگاه های زیادی از جمله یوونتوس، اینتر، چلسی، منچستر سیتی، رئال مادرید و بارسلونا خواهان جذب من بودند."

"جلسات و مذاکراتی میان ایجنت من و نمایندگان رئال مادرید برگزار شد. همسرم به من گفت که اگر من می خواهم به رئال بپیوندم، او نیز از حضور در مادرید خوشحال خواهد بود. همه چیز مهیای رفتن من بود. وضعیت در حال حاضر متفاوت است. او به من می گوید که من دیوانه بودم اگر به رئال مادرید می پیوستم."

"من کمی جوانتر بودم و از علاقه آن ها شوکه شده بودم. من نمی دانستم چه کاری باید انجام دهم و در آستانه انتقال قرار داشتم. سپس دو یا سه جلسه با اولی هوینس و کارل هاینتس رومنیگه داشتم که بسیار عالی بود. من هرگز آن ها را فراموش نخواهم کرد."

ریبری 31 ساله در نهایت در بایرن مونیخ ماند و عناوین فراوانی از جمله بوندس لیگا، لیگ قهرمانان اروپا، جام باشگاه های جهان، جام حذفی آلمان و سوپر جام اروپا را فتح کرده است.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ریبری: رئال , بارسلونا، چلسی، اینتر و یوونتوس من را می خواستند! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  مقصر این بحران بازیکنان یوونتوس هستند
  فیورنتینا 1-3 اینتر: قهرمان به صدر رفت
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان