امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیلسون: از استقلالی ها ممنونم

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «4 تساوی و یک برد، رکوردی است که از من در ذهن مردم می‌ماند.»

نیلسون: از استقلالی ها ممنونم 1

نیلسون كوره آ دروازه‌بان پرسپولیس در دربی بود و با اینکه برخلاف قول و وعده‌هایی که داد، دروازه‌‌اش باز شد ولی یکی از بهترین‌های تیم سرخپوش بود.

در شرایطی که وی پس از دربی حسابی سرحال به نظر می‌رسد، گفت: «بازی بزرگی را بردیم و بابت این شوک جذاب باید از استقلالی‌ها ممنون باشیم. آنها شکست به موقعی مقابل پرسپولیس داشتند تا به خودمان بیاییم و حالا فکر می‌کنم پیروزی در دربی، بدون کسب قهرمانی مزه نمی‌دهد پس باید به قهرمانی فکر کنیم.»

این دروازه‌بان برزیلی اضافه کرد: «جو جالبی بر ورزشگاه حاکم بود. چند بار من مورد تشویق قرار گرفتم که برایم جذابیت داشت. بعد از برد هم حال همه‌مان خوب بود. من که با پرچم پرسپولیس از خانه بیرون رفتم و در کنار هواداران شادی کردیم. خیلی خوشحالم چون هم تیمم برد و هم رکورد من حفظ شد تا باز هم برابر استقلال بازنده نباشم. 4 تساوی و یک برد، رکوردی است که از من در ذهن مردم می‌ماند.»

نیلسون راجع به درگیری بازیکنان در این دربی نیز افزود: «درگیری‌ها که طبیعی بود. در یک صحنه، آرش برهانی داشت در محوطه جریمه ما فریاد می‌کشید که من او را کنار کشیدم تا به او آرامش بدهم. بعد به برهانی گفتم برو سمت زمین خودتان و اینجا داد نزن!»

گلر برزیلی سرخپوشان در نهایت گفت: «یک گل بد دریافت کردم که این گل، چند مقصر داشت. همه ما تقصیر داشتیم اما اگر گل استقلال منجر ‌به برد‌شان می‌شد، هرگز خودمان را نمی‌بخشیدیم ولی حالا شرایط فرق کرده و خوشحالم آن گل، باعث شد پرسپولیس پیروز میدان شود.»
پاسخ
 سپاس شده توسط آدنیوس2
آگهی
DodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
ادب؟!Dodgy
پاسخ
ایول بازم حداقل یه تشکر کرده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  موزیک فیلم استقلال بدویید استقلالی های عزیز
  استقلالی ها به پول رسیدند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  ماجرای عجیب جلسه مرموز استقلالی‌ها در دوحه
  استقلالی‌ها پولدار می‌شوند
  واکنش بازیکن مالباخته استقلالی: ماشینو بیار جون مادرت!/عکس
  وزیر ورزش: استقلالی یا پرسپولیسی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان