امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر 13 ساله اي كه 60 ساله به نظر ميرسد

دختر 13ساله‌اي که 60ساله به نظر مي‌رسد! اين، عنواني است که خيلي از خبرگزاري‌ها و نشريات غربي براي مخابره اخبار مربوط به «زارا هارتشون» استفاده کردند. پزشکان مي‌گويند او از بيماري ليپوديستروفي رنج مي‌برد.
دختر 13ساله‌اي که 60ساله به نظر مي‌رسد
«زاراهارتشون» اهل شمال کشور انگستان است. او 13 ساله است و با چهره‌اي معصوم در برابر دوربين‌هاي کنجکاو خبرگزاري‌ها ايستاده است تا از زندگي خودش بگويد. او از يک بيماري کمياب ژنتيکي رنج مي‌برد که او را سال‌ها پيرتر از سن واقعي‌اش نشان مي‌دهد. صورت او در سن 13 سالگي پر از چين و چروک و ردپاي پيري است ولي با اين حال او مي‌گويد: «اگرچه ظاهري شبيه افراد مسن دارم ولي از درون احساس جواني مي‌کنم.» پدر و مادر او از کودکي متوجه بيماري او شده بودند و مادرش او را از کودکي از رفتن به مدرسه و حضور در ميان هم‌سالان‌اش بازداشت چون اعتقاد داشت که دختر کوچولوي او توانايي تحمل نگاه‌هاي تحقيرآميز و حرف‌هاي توهين‌آميز ديگران را ندارد. او خودش مي‌گويد هنگامي که براي نخستين بار سوار اتوبوس مدرسه شده، اطرافيان‌اش او را به اسامي تحقيرآميزي صدا زده‌اند: ميمون، مادربزرگو ... و اين‌ قبيل اتفاق‌ها باعث شد که والدين او بيش از پيش از فرستادن او به مدرسه و حضور در جمع دوستان هم‌سن و سال‌اش امتناع کنند.
زارا بيش از همه از نگاه‌هاي کنجکاو و پچ‌پچ‌هاي‌شان ناراحت است و مي‌گويد درست است که من ظاهري پيرتر از سن‌ام دارم ولي اين دليل نمي‌شود که روحيه و شادي و نشاطي مانند هم‌سن و سالان‌ام نداشته باشم.
مادر زارا اکنون 41 ساله است. او نيز از بيماري مانند دخترش، ليپوديستروفي، رنج مي‌برد اما شدت بيماري او بسيار کمتر از شدت بيماري زارا است. او مي‌گويد که در لحظه‌هاي بعد از تولد زارا متوجه شده است که دخترش بيماري او را به ارث برده و علايم بيماري‌اش را در چهره و بدن دخترش يافته است: «من در آن لحظات از دست خودم بسيار عصباني بودم که اين بيماري را به دخترم منتقل کرده‌ام! به خودم گفتم او حالا مجبور است يک عمر با دردسرهايي که من در طول عمرم کشيده بودم کنار بيايد و بسوزد و بسازد!»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر 13 ساله اي كه 60 ساله به نظر ميرسد 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ᖇᗩᖺᗩ ، しíþ ßしâçk ، Nυмв ، ★★★melika★★★ ، ♫♪H@sty♪♫ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ❤уαѕαмιη❤ ، majid001 ، Shervin_ST ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، Navisa. ، s d17 ، Aesthetic ، ♥kimiya♥ ، | NEON DEMON | ، narges 021 ، *_* kiana ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Sadaf 2014 ، رونیتا ، dark heart ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، نازنین زیودار ، *دختر تهرونی* ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، HiddenCrazy ، خـنومـ خآنومـاıllıllı ، نگین..... ، мoвιɴα т ، Brooklyn Baby ، atena2015 ، First Star ، ریحون بنفش ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
آگهی
پیر شه چه شکلی می شه ولی خیلی گناه داره
Heartاورای چاکریم خدا بوس اورایHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
اوخی.........

پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒
جاش اینجا نیس
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead-Girl ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒
این پیر شه چی میشه؟؟؟؟؟Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط ♒Oνєя Ɗσѕє♒
vaayyyyyyyyy
پاسخ
آگهی
اخیییییییییییییییییییییییییییییییییی گناه داره
پاسخ
اخی بیچاره دلم براش سوختcryingcrying
دختر 13 ساله اي كه 60 ساله به نظر ميرسد 1رفتی همه میگن قسمت اما من میگم به درک
پاسخ
اخيييييييييcryingcrying
over again

پاسخ
ohhh
ConfusedConfused
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up زشت ترین دختر دنیا
Tongue یه پدر دختر بامزه
Rainbow عکس دختر ۱۴ ساله ای که به خاطر بیرون نرفتن از خانه خود را دار زد!
Exclamation دختر زیبا و 14 ساله نابغه ایرانی در آلمان + عکس
  وضعیت دختر ها یک روز قبل از عروسیشون! (فقط بخند)
  عکس دختر برای پروفایل
  عکس دختر های ناز کره ای
  عکس پسر خوشتیپ دختر کش♥♥♥
  عکس های ساناز صالحی زیباترین مانکن 16 ساله ایرانی
  دختر و گلـ«gιяℓ & ƒℓσωєя

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان