امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به ایرانی بودنت افتخار کن

نقل قول: تاریخ می سازن و تقدیم می کنن حرفشون راست راسته.
تاریخ می سازن؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ یعنی تاریخ ایران و هخامنشیان کشکه؟؟؟
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، swastika ، coralin ، Ƒαкє ѕмιƖє ، # αпGεʟ
آگهی
من با اينكه اصليتم ايراني نيست ولي به ايران افتخار ميكنم
ديشب با بارون مسابقه دادم اون باريد ومن گريه كردمHeartباهاش از تو حرف زدمHeartاون دلتنگ خورشيد شده بودومن دلتنگ تو
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، swastika ، .ali. ، coralin ، Ƒαкє ѕмιƖє
(11-01-2012، 1:41)azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ها رو کی کشف کرده؟ لطفا بدون منبع و مدرک حرف نزنید.
چاپار یه کلمه ترکی هستش از مصدر چاپماخ به معنی دووندن اسب.

بابا ایول ، فردا اگه یه روزی عراق هم جزو ایران بشه باز میگین «به ایرانی بودنتون افتخار کنید چون بیشترین ذخیره نفت جهان تو غرب ایرانه»Wink
شما لطف کنید از روی هوا حرف نزنید می توانید بروید کتاب سرزمین جاوید را بخونید تا بفهمید نه تنها این ها بلکه بسیاری چیز های دیگر هم در ایران کشف و ساخته شده از این گذشته یک واژه باستانی سازنده یک واژه در زبان جدید نه بر عکس زبان اذری که امروز شما با اون حرف می زنید تحریف شده زبان تاریخی اذری که یک زبان اریایی اما اکنون با زبان ترکان ایغوری مخلوط شد ترکان زرد پوست ..
در مورد عراق هم این سرزمین متعلق به ایران بوده نام این سرزمین یک واژه کاملا فارسی است و درست این نام اراک است به معنی میان دو رود این نام پس از ورود اعراب تبدیل به واژه عراق شده است و بعدا به دو سرزمین متفاوت گفته می شود یک عراق عجم که اکنون اراک در استان مرکزی می گویم و دیگری عراق عرب که امروز عراق می گویم

(12-01-2012، 0:08)azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اصلا این انگلیسیهای خائن هر کاری می کنند دشمنی محسوب می شه ولی موقعی که تاریخ می سازن و تقدیم می کنن حرفشون راست راسته.
تاریخ را پان ترک ها می سازن که مردم اذربایجان را زیر مجموعه نزاد التای (زرد) به دروغ معرفی می کنند انها تحریف کننده تاریخ هستن نه کس دیگر انهای که مردمان سپید پوست و ایرانی اذر بایجان را ترک می نامند در صورتی که ترکان زرد پوست هستن و متعلق به ترکستان چین ترکان ایغوری که جز اقوام وحشی بودند و یک زن انها با 30 مرد هم خوابی می کرد لعنت خدا بر پان ترک ها که پاک ترن مردمان دنیا رو به این قوم وحشی می چسبانند هم خانواده های دیگر نژاد التای هم دست کم از ایغوری ها ندارند مغولان و تاتار ها نمونه ای از انها هستن شما که نام پارسی اذربایجان روی خودت گذاشتی خجالت نمی کشی حرف از ترکان می زنی ؟؟؟ وتاریخ یران سرزمین خودت را زیر پرسش می بری ....
در ضمن بیشتر تاریخ ایران را فرانسوی ها المانی ها و امریکایی ها کشف کردن و انگلیس ها حتی در زمینه حضور در باستان شناسی ایران از ایتالیا و ژاپن هم کم رنگ تر هستند پس لطف کنید این حرف های بی مدرک را نسازید

ویرایش شد.
تبلیغ انجمن های دیگر برخلاف قوانین است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، FARID.SHOMPET ، .ali. ، coralin ، raha8919 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، # αпGεʟ
اولا بنده به ایرانی بودن خودم نه بخواطر اون مواردی که شما گفتی، بلکه بخواطر اینکه صلح جوترین کشور جهان و... هستش افتخار می کنم.

دوم اینکه عزیزم تو چرا اینقدر از نژاد حرف میزنی. اصلا امروز مگه تو دنیا نژاد خالصی هم هست؟

انسان ها نسبت به هم برتری نژادی ندارن ولی اون چیزی که اونها رو از هم متمایز می کنه «فرهنگ» هستش.

یعنی انسان ها نسبت به هم برتری فرهنگی دارن.

الان مهم اینه که شما فرهنگ فارسی داری، و داری فارسی حرف می زنی، و یا من فرهنگ ترکی دارم و ترکی حرف می زنم. و اینکه کشف بشه که نژاد من فلانه یا فلان، هیچ اثری در فرهنگ و زبان من نخواهد داشت.

و دیگه اینکه یکی از بزرگترین قسمت های یک فرهنگ، زبان هستش که کلیه آداب و رسوم اون فرهنگ رو در قالب افعال و لغات در خودش جای داده باشه.!

و حالا اگه می خوای برتری فارسی (زبانی که الان داری صحبت می کنی) رو نسبت به ترکی ثابت کنی، بیا تو یک موضوع جدید با هم در مورد زبانهامون بحث کنیم.Sleepy
به ایرانی بودنت افتخار کن 2
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، (nasim) ، در جستجوی حقیقت ، اورمان ، mina77
پاسخ من را ندادی!!! تو میګی هخامنشیان و سرزمین پارس ها و این چیز ها که همه مدارک بسیار وسیعی دارن کشکه؟؟؟؟؟ انګلیسی ها مګه کارخونه تاریخ سازی دارن که به اون ها تاریخ ایران رو می چسبونی؟
در مورد چاپار هم ثابت کردی چیزی از تاریخ نمی دونی. چون توضیح دادم اذربایجان و قسمت بزرګی از تریکه ماله ایران بوده در نتیجه واژه چاپار فقط یک واژه ترکی نیست. و در سرزمین پارسیان(ایران اون موقع) کارایی داشته.

پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، .ali. ، coralin ، Ƒαкє ѕмιƖє
من نگفتم کشکه!

و البته که انگلیسی ها چندین کارخانه تاریخ و فرهنگ سازی بنامهای آکسفورد و کمبریج و امثالشون دارن.

انگلیسی ها رو هم بعنوان نماینده ای از غربی ها می دونم که اصلا صلاح من و مملکتم رو نمی خوان. حالا بیان واسه احسان باباشون تاریخ مملکتم رو دقیقا در بیارن و بدن بهم.

و دیگه اینکه شما این رو از کجا فهمیدی که چاپار اون موقع کاربرد داشته؟ یا تو کدوم کتیبه نوشته «چاپار» که خودت دیده باشی؟

و حتما واژه ای فارسی، بعنوان جایگزین براش وجود نداشته دیگه، نه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
آگهی
نقل قول: و البته که انگلیسی ها چندین کارخانه تاریخ و فرهنگ سازی بنامهای آکسفورد و کمبریج و امثالشون دارن.
این دانشګاه ها هیچ ربطی به حکومتشون نداره. از سر دشمنی با هر چیزی بر خورد نکن.
نقل قول: و دیگه اینکه شما این رو از کجا فهمیدی که چاپار اون موقع کاربرد داشته؟ یا تو کدوم کتیبه نوشته «چاپار» که خودت دیده باشی؟
شما چغالزنبیل رفتی؟؟؟؟ شوش رفتی؟؟؟ مدارک و سنګ نوشته های زیادی اون جا هست. سند خیلی زیاد هست.
لطفا برو کتاب های تاریخ قبل از اسلام پارسیان رو بخون.

پاسخ
 سپاس شده توسط coralin ، Ƒαкє ѕмιƖє
نقل قول: و حتما واژه ای فارسی، بعنوان جایگزین براش وجود نداشته دیگه، نه؟
فارسی نه پارسی. (فارسی عربی هست)
چه ربطی داره؟؟؟ شما نمی خوای درک کنی که او موقع اذربایجان و ترکیه ماله ایران بوده.
از کجا روشن میشه که چاپار در اصل واژه پارسی نبوده؟؟؟ شاید بوده و بعد انتقالی شده به زبان ترکی و اذری. از این انتقال ها زیاد هست.
شما نمی خوای درک کنی که تاریخ ایران رو انګلیسی ها کشف نکرده اند. شما که هیچ تخصصی و مطالعه ای در مورد تاریخ نداری از دید خودت هیچی نګو چون تمامی سخن هات ...

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، coralin
پس به این نتیجه رسیدی که نژاد برتری نمیاره.

و همچنین گفته هات هم افتخاری نداره.

در ضمن یادت باشه اگه خواستی حاضرم باهات در مورد زبان و فرهنگ ملتم که اونا رو وحشی خطاب کردی بحث کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، در جستجوی حقیقت
نقل قول: در ضمن یادت باشه اگه خواستی حاضرم باهات در مورد زبان و فرهنگ ملتم که اونا رو وحشی خطاب کردی بحث کنم.
کسی این جا وحشی بیان نکرد فرهنګ ملتی رو جز فرهنګ ملت زرد پوستان ترکیه. چون حقیقت داره و ترک های اصلی نسل چنګیز هستن.
و این ترک ترک که توی ایران می کنن در اصل اذری ها و اریایی ها هستن.
نقل قول: و همچنین گفته هات هم افتخاری نداره.
چی میګی واسه خودت؟؟؟ باور کن چیزی نګی کسی نمیګه سخن ګفتن بلد نیستی.

نسخت مطالعه بعدن نظر دادن.
نقل قول: و حالا اگه می خوای برتری فارسی (زبانی که الان داری صحبت می کنی) رو نسبت به ترکی ثابت کنی، بیا تو یک موضوع جدید با هم در مورد زبانهامون بحث کنیم
تو چرا سر جنګ داری با همه و همه چیز؟؟؟؟ این اقای سواستیکو همچین چیزی نګفت از برتری ګفتار ها چیزی نګفت از نژاد و فرهنګ ګفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، coralin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامهای باستانی بانوان ایرانی
  سرشناس ترین شاهزاده خانم های ایرانی!!
  پیروز نهاوندی(دلاور ایرانی عرب ستیز)
  سنت های ایرانی در زورخانه های باستانی
  برج شبلی دماوند، نمونه منحصر بفرد هنرمعماری ایرانی+عکس
  موزه ذوالفقاری زنجان: مومیایی‌های ایرانی
  کشف بقایای اجساد 2500 ساله سربازان ایرانی در صحرای مصر
  اولین فرمانده زن ایرانی چه کسی بود؟
  کوروش توبه ماآموختی چگونه ایرانی باشم.
  شطرنج ایرانی 900 ساله در موزه نیویورک !! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان