امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درگیری چند ملی پوش استقلال بعد از دربی لو رفت!

ادبتون کجاست؟:|

بابا هممون هموطنیم به خاطر یه مشت ادم .... که دل مردمم واسشون ارزش نداره این جوری به هم توهین می کنین؟!
درگیری چند ملی پوش استقلال بعد از دربی لو رفت! 3
پاسخ
آگهی
(27-11-2014، 20:39)عطرینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2014، 20:35)you raise me up نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2014، 20:22)عطرینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2014، 20:16)you raise me up نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2014، 20:13)عطرینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بازی نکردی که بگی دلمون براتون سوخت در ضمن اگر اختلاف با داوری نبود برد به شمامون از شما یدونه زیاد تر بود خودت دهنت میگی 6 تایی ها سرور داشتن ارع دیگه استقلالیا همیشه سرور داشتن بنام پرسپولیس 
اشکال نداره ما به دل نمیگیریم پرسپولیسی ها همش میخوان یه دلیل قانع کننده بیارن ولی بی فایدسBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:ag54:25r30

من دلیلی نیاوردم که به دل بگیرید اونی که گفتم واقعا همینطور بود ارع دلیل ما به نظر شما بی فایدس
 چون حقیقت تلخ است

حیقیت؟؟؟حقیقتی وجودنداره پرسپولیس یه..................مهم نیس
اصن مبارکتون باشه اصن پرسپولیس سروراستقلاله،ایناروگفتم برای امیدواری شماپرسپولیسی ها وگرنه استقلالی ها هیچوقت کم نمیارن ونخواهندآورد:cool::cool::cool:
خوندم چی گفتی ولی جواب نخواستم بدم فقط یه چیزی من بگم بهت به جای این بحث کمی وقت بذار تو اون ادبت
من ادب دارم شما خواهشن حرص نخور
اوکی ادب داری |:

(27-11-2014، 20:40)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا هممون هموطنیم به خاطر یه مشت ادم .... که دل مردمم واسشون ارزش نداره این جوری به هم توهین می کنین؟!
من توهین نکردم که
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
من کلی گفتم درست نیست به تیم همدیگه توهین کنیم:-)
پاسخ
(27-11-2014، 20:40)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهینی درکارنبوده بعضیا گفتن بی ادبیDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لب مرزچشمانت ایستاده ام
بستگی به توداردکه نگاهم کنی یانکنی
اگرنگاهم نکنی ازمرزچشمانت سقوط میکنم وزندگی من تمام میشود
ولی نگذاراین گونه تمام شودعشقی که مدت هادردل خودم وخودت لبریزبوده
نگاهم کن تاعشقمان بیشتراوج بگیرد
هیچوقت نگذارازچشمانت سقوط کنم
همیشه نگاهم کن...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
حرفت کاملا درسته من توهینی به تیم اون نکردم و اون به تیم پرسپولیس توهین کرد منم براش گفتم که بجای بحث رو ادبت کار کن 
پاسخ
(27-11-2014، 20:44)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه کلمه گفتم مااستقلالیا پرچممون بالاس،دیدم بهم پاسخ دادن خواستم جواب بدم من قصدتوهین نداشتم
لب مرزچشمانت ایستاده ام
همیشه نگاهم کن...
پاسخ
آگهی
حق با عطریناست
پرسپولیسیها
برید به ج...
ما ظرفیت باخت داریم.
آینده
امید
شانس
میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا
(27-11-2014، 20:46)you raise me up نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفت کاملا درسته من توهینی به تیم اون نکردم و اون به تیم پرسپولیس توهین کرد منم براش گفتم که بجای بحث رو ادبت کار کن 
آخه کجای حرفای من توهین بود،خیلی کاربدیه که آدم تقصیرهای خودش روبندازه گردن دیگران
محض اطلاع اون،این،آن روبه درخت میگن نه به یه انسان آقای باادب
لب مرزچشمانت ایستاده ام
همیشه نگاهم کن...
پاسخ
(27-11-2014، 20:44)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونی بری به پیج قبلی ببنی چی شده من اصلا توهین نکردم
پاسخ
(27-11-2014، 20:48)barado نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق با عطریناست
پرسپولیسیها
برید به ج...
ما ظرفیت باخت داریم.
باعث افتخارمه که ببینم حرف های من حقه،ممنونم ازحمایتت Blushلازم نیس ماچیزی بگیم چون اگه یه کلمه حرف بزنی میگن بی ادبه
لب مرزچشمانت ایستاده ام
همیشه نگاهم کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط barado

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان