امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن همسایه، زندگی پسر 9 ساله جهنمی را کرد(داستانی غم انگیز)

پسرک که در یک خانه افیونی زندگی می‌کرد وقتی به همسایه‌شان پناه برد نمی‌دانست زنی که دلسوزی‌اش را می‌کند او را وارد دنیای شیشه‌ای خواهد کرد.

زن همسایه، زندگی پسر 9 ساله جهنمی را کرد(داستانی غم انگیز) 1

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، «پیمان» 9 ساله است و در یکی از محله‌های جنوب نیشابور زندگی می‌کند. خانه آنها نزدیک ریل راه‌آهن تهران ـ مشهد است و یکی از بازی‌های این پسر بچه لاغر اندام تماشای قطارهای مسافربری است که هر روز از آنجا عبور می‌کنند. می‌گوید بزرگ‌ترین آرزویش این است که بتواند همراه خانواده با قطار به مسافرت برود و مانند بقیه بچه‌ها باشد. اما او خوب می‌داند که این نیز یکی از آرزوهای دست نیافتنی‌اش است و نباید خودش را اذیت کند. پسرک لاغر اندام به شیشه  معتاد است و تنها نگرانی‌اش این است که مبادا سه برادر و خواهرش نیز به این درد بی‌درمان معتاد شوند.

پدرش زور بازوی خوبی داشت، اما تن به کار نداد و سر کار نرفت. او که می‌خواست از راه خلاف پول مفتی به جیب بزند و چرخ زندگی‌اش را بچرخاند  چندی پیش به خاطر قاچاق موادمخدر دستگیر شد. نتیجه این کارش  بدبختی بود که با بریده شدن 10 سال حبس به سر خودش آمد و فلاکتی که زن و بچه‌های بی‌گناهش به آن گرفتار شده‌اند. او هیچ وقت فکر نمی‌کرد بلایی که به سر بچه‌های مردم در می‌آورد به سر پاره تن خودش خواهد آمد و آه مادران و پدران زن و مردهای معتاد دامن زندگی‌اش را خواهد گرفت. پسر کوچولوی او به اتهام خرده فروشی موادمخدر و  با یک گرم شیشه دستگیر شده است. او عجله داشت خود را به خرابه‌ای برساند و به قول خودش، بدنش را شارژ کند.

ردپای زن همسایه
پیمان  با لباس کهنه و پاره کنار دیوار ایستاده و چشم از موزائیک‌های چهار گوش کفپوش اتاق بر نمی‌داشت.گفت: از وقتی پدرم دستگیر شد و به زندان افتاد زندگی ما به هم ریخت، مادرم خیلی ناراحت بود و نمی‌دانست چه کار کند. اوایل تصمیم داشتم سرکار بروم و کمک خرج مادر باشم ولی  همسایه‌ای داریم که شوهرش جان سپرده است. من به خانه همسایه رفت و آمد می‌کردم و گاهی در کارها کمکش می‌کردم، یک سال پیش بود که او مرا شیشه‌ای کرد.

الان روزی پنج تا 10 هزار تومان خرج موادم است. از خودم بدم می‌آید و خسته شده‌ام، یک سال است معتادم و حالم خیلی خراب است. من از همه پدرها می‌خواهم مواظب بچه‌های  خود باشند، مادرم همیشه می‌گوید پایت را کج بگذاری زمین می‌خوری و همیشه باید خوب باشی.من هم نتوانستم خوب باشم، اشتباه کردم. امیدوارم هیچ کس این جوری نشود. پیمان زمانی که جلوی دوربین ایستاد تا عکسش را بگیرم ژست گرفته بود و خوشحال بود، انگار این هم برایش تازگی داشت.
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، saye641 ، بی کس2
آگهی
اخی...
چه زندگی تلخی...
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
خيلي دردناكه....
گــــــــاهي بايد نبخشيد كسي را كه بارهــــا او را بخشيدي و نفهميد، تا اين بار در آرزوي بخشش تو باشد!
گــــــــاهي نبايد صبر كرد، بايد رها كرد و رفت تا بداند اگر ماندي، رفتن را نيز بلد بودي!
گــــــــاهي بر سر كــار هايي كه براي اطرافيانتـــــ انجام ميدهي، بايد منتـــ گذاشت تا آن را كـم اهميتـــ ندانند!

گــــــــاهي بايد بد بود، براي كـــسي كه فــرق خوبــــ بودن را نميداند...!!

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
  جسد سوخته دختر 3 ساله در تنور همسایه!
  زایمان دختر یازده ساله در شب عروسیش ( از دست ندید )
Exclamation عشق مرگبار پسر 24 ساله به دخترخاله 39 ساله!
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  در آتش سوختن آثار باستانی ۳۰۰ ساله در شوشتر !
  دعوای بچگانه در مدرسه با قتل نوجوان 16 ساله پایان یافت + عکس
  مرگ دختری 28 ساله بخاطر لاغر نگه داشتن اندام خود+عکس
  انفجار ترقه در دهان کودک 3 ساله/عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان