امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوئیس انریکه: هیچ بازیکنی مانند مسی نیست و نخواهد بود

لوئیس انریکه: هیچ بازیکنی مانند مسی نیست و نخواهد بود 1

لوئیس انریکه پس از پیروزی 5 بر یک بارسلونا برابر سویا که در آن لیونل مسی با هت تریک خود 254 گله شد و رکورد تلمو زارا (مهاجم پیشین اتلتیک بیلبائو)، بهترین گلزن تاریخ لالیگا را شکست، در تمجید از ستاره آرژانتینی‌اش اظهار داشت: می‌خواهم در لحظه حال زندگی کنم و در کنار لئو در بارسلونا. واقعاً خارق‌العاده‌ است. به نظر من او بهترین بازیکن تاریخ دنیاست. من با گفته‌های او درباره سختکوشی و بردن جام‌ها موافقم.

انریکه در ادامه تمجید خود از مسی گفت: مسی گل‌های زیادی زده است که من عاشق آنها بوده‌ام. سال‌هاست که می‌گویم و حالا دوباره آن را تکرار می‌کنم که هیچ بازیکنی مانند مسی وجود ندارد و نخواهد داشت. به نفع‌مان است که از تماشای بازی او در حال حاضر لذت ببریم. من هرگز تصور نمی‌کردم که روزی کسی بتواند رکورد زارا را شکست دهد.

سرمربی بارسلونا درباره حمایت هواداران از مردان او خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم به جنجال‌ها دامن بزنم. مسی خوب می‌داند که اینجا چقدر محبوب است و از بازی در بارسا احساس رضایت می‌کند.

علاوه بر نمایش تهاجمی فوق‌العاده کاتالان‌ها، عملکرد دفاعی آنها هم تحسین‌برانگیز بود. انریکه در تحسین مدافعانش گفت: عملکرد آنها مثل همیشه خوب بود. ما در خط دفاع بازیکنانی داریم که احساس مسئولیت می‌کنند و نقطه قوت ما فقط خط حمله‌مان نیست. سویا همیشه مترصد به دردسر انداختن ما بود اما کارمان عالی بود. در نهایت حریف نتوانست خیلی ما را اذیت کند. نتیجه‌ای که رقم خورد حاصل یک بازی منسجم بود.

لوئیز سوارز، مهاجم اروگوئه‌ای بارسا باز هم نتوانست طلسم گلزنی خود را در این تیم بشکند. انریکه در این خصوص تصریح کرد: گل‌های او هم از راه خواهند رسید. داشتن گلزنی در حد و اندازه و بخشندگی سوارز عالی است. هیچکس شک ندارد که سرانجام سوارز گل‌های فراوانی برای بارسلونا به ثمر خواهد رساند.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوئیس انریکه: هیچ بازیکنی مانند مسی نیست و نخواهد بود 1 [/img]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  پورموسوی و سایپا؛ اتفاقی که نخواهد افتاد
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
  پدر ستاره یونایتد: پسرم در انگلیس خوشحال نیست
  رونالد کومان: چنین نتایجی قابل بخشش نیست
  طارمی: کاری که من انجام می‌دهم عادی نیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان