امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به دنیا آمدن نوزاد در میان ترافیک شدید شهری! (عکس)

Bug 
به دنیا آمدن نوزاد در میان ترافیک شدید شهری! (عکس) 1

کاترین انگل
و همسرش هکتور مورالز در حال رفتن به مرکز پزشکی حومه غربی شهر سیسرو در آمریکا بودند تا خانم انگل وضع حمل کند که بخاطر ترافیک شدید متوقف شدند. به گزارش ایران ناز دلیل ترافیک آتش گرفتن یک خودرو و سوختن سه سرنشین آن بود. آنها چاره ای نداشتند به جز اینکه به پمپ بنزینی در آن نزدیکی بروند و امیدوار باشند که دردهای این خانم کاهش یابند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بر خلاف آنچه تصور میکردند خانم انگل در خودروی ون بچه خود را به دنیا آورد. حدود ساعت 5:30 صبح امروز تماس هایی در مورد آتش گرفتن یک خودرو بین جاده روزولت و خیابان لارامی شهر سیسرو دریافت شد. ترافیک شدید آقای مورالز را مجبور کرد که به پمپ بنزینی بپیچد که در آنجا خانم انگل یک پسر سالم به دنیا آورد. این نوزاد فرزند دوم آنهاست، ولی آنها انتظار نداشتند که فرزند دومشان بجای بیمارستان در پمپ بنزین به دنیا بیاید.

خوشبختانه همه چیز برای آنها و فرزند جدیدشان خوب پیش رفت و آقای مورالز کاری نمی توانست بکند جز اینکه از کمک افراد محلی تشکر کند. به گزارش برترین ها، او می گوید که من از پلیس سیسرو و اداره آتش نشانی متشکرم. مرکز اعزام 911 سریعاً ما را راهنمایی کرد. به گفته سخنگوی شهر سیسرو، این بچه ایدن نام گرفته است و 3300 گرم وزن دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادر و پسر پس از زایمان با آمبولانس به بیمارستان رسانده شدند. اسرائیل گارسیا نام راننده خودرویی بود که آتش گرفت و پلیس حدس می زند که دلیل تصادف و آتش گرفتن این خودرو، سرعت غیرمجاز و رانندگی تحت تأثیر الکل بوده است. یک نفر در این حادثه مرد و دو نفر به شدت دچار سوختگی و جراحت سنگین شده اند. بازمانده های این آتش سوزی در شرایط وخیمی به سر می برند و در بیمارستان لویولا بستری شده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط خوشتیپ انجمن ، Dead-Girl ، ALI REZA J ، fafa23 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ᖇᗩᖺᗩ ، しíþ ßしâçk ، PįŋK ĞįŘł ، نفس♥♥♥ ، ѕтяong
آگهی
ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

پاسخ
:l ExclamationExclamation
..پير منم
جوان منم
تير منم
كمان منم
من نه منم نه من منم
منمو ننم ننمو منم
من چه منم چمن منم
چة من منم چمن ننم
چمن منم منم ننم
این ننمه اینم منم

حضرت مولانا پس از ١٧ساعت روزه داری درتابستان!!!

میگن فرشته ای هست به نام بیلاخ که مسئول رسیدگی به ارزو های ما است
پاسخ
اوخدااااا چ نازه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طبقه بندی 88 زبان اول دنیا بر اساس مجموع ارزشها:
  وحشتناک ترین نامه دنیا که یک قاتل نوشت (عکس)
Shocked زشت ترین مرد دنیا + عکس!
  دنیا تا سال ۲۰۲۵ به انرژی نامحدود دسترسی پیدا خواهد کرد
  عجیب و غریب‌ترین تابو‌ها در دنیا
  مداحی میثم مطیعی میان لشکر فاطمیون در حلب
  چاقترین زن دنیا عروس میشود !!+ عکس
  گرانترین لباس دنیا که پوشیدنی نیست ( عکس )
  پیرترین مرد دنیا در قرتطینه درگذشت ( تصاویر )
  نگرانی شدید ما خستگی کادر درمان و پر شدن تخت‌های بیمارستانی است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان