امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شجاعي: تيم بانوان جايگاه آقايان نيست

شجاعي: تيم بانوان جايگاه آقايان نيست 1

فریده شجاعی در گفتگو با "ورزش سه"، معتقد است با توجه به سخت گیری های کمیته پزشکی این اتفاق غیر ممکن است.

اولین صعود 19 و 16 ساله ها

برای اولین دفعه است که تیم های ملی 16 ساله ها و 19 ساله ها به مرحله بعد صعود کردند. فکر می کنم برنامه ریزی درست و سرمایه گذاری که در تیمهای پایه انجام شد و تمرینات مستمر این تیم ها دست به دست هم داد تا حالا تیمهای پایه ما نتایج خوبی گرفتند.

همه بازیکنان تست می شوند

چیزی که روزنامه های خارجی در مورد تیم بانوان نوشته اند و گفته اند بازیکن مشکوک داریم، شیطنتی بیشتر نیست. پیش از آنکه بازیکنی بخواهد به تیم باشگاهی بپیوندند. حتی در ضعیف ترین مسابقات و لیگهای پاییتر هم از همه بازیکنان ابتدا تست سونوگرافی و هورمونی گرفته می شود. همه پرونده های پزشکی و تستهای بازیکنان هم موجود است و جای هیچ شبهه ای باقی نمی ماند.

تیم بانوان جایگاه آقایان نیست

در تمام رشته ها و همه جای دنیا این موضوع هست و خیلی عادی با این ورزشکاران برخود می شود. اما شرع و عرف کشور ما این مساله را نمی پذیرد. تیمهای بانوان جایگاه آقایان نیست. حتی شاید کنفدراسیون فوتبال آسیا هم این مساله را بپذیرد، اما ما آن را رد می کنیم.

کمک به بازیکنان مشکوک

من برای اولین دفعه است که می شنوم بازیکن تیم ملی بانوان مشکوک بوده و چند سال پیش در اتریش جراحی کرده است. اما کسانی هم بودند که به ما مراجعه کردند و ما حتی هزینه جراحی آنها را هم داده ایم. اما به هیچ وجه نمی توانیم آنها را در تیم بانوان بپذیریم مگر اینگه دکتر مجوز بدهد و از لحاظ هورمونی هم مناسب باشد.

سخت گیری دکتر هاشمی

کمیته پزشکی و دکتر هاشمیان هم خیلی در این مورد سخت گیر هستند. بخاطر بازتابهای بین المللی و شایعاتی که درست می شود. ما خیلی سخت گیر هستیم و مو را از ماست بیرون می کشیم. تمام پرونده ها هم موجود است و من می توانم با سند در این مورد حرف بزنم.
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  سوم خرداد آخرین مهلت اعلام نمایندگان هندبال بانوان ایران برای باشگاه‌های آسیا
  تعطیلی ۱۸ ماهه تیم ملی هندبال بانوان
  بانوان پینگ‌پنگ باز ۲ بار تست کرونا می‌دهند
  فرهادی‌زاد: انتظار حداقل ۹ سهمیه المپیک برای بانوان داریم
  پاسخ معاون بانوان وزارت ورزش به درخواست مجوز برای پاورلیفتینگ بانوان
  اتفاقات خوبی در سال گذشته برای بسکتبال بانوان رخ داد
  غفلت ۲ ساله فدراسیون فوتبال از پاداش قهرمانی بانوان/ وعده‌ی بی‌پایان!
  دلیل استعفای نایب رییس بانوان دوچرخه سواری؛ مسوول بودم اما اختیاری نداشتم
  پاورلیفتینگ بانوان به دنبال مجوز قانونی برای آغاز فعالیت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان