امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیف پول می‌خواهید یا BMW آخرین مدل؟!

با ۶۰۰۰۰ پوند شما می‌توانید یک خودروی BMW آخرین مدل یا یک خانه جدید بخرید، به یک سفر تفریحی دور دنیا بروید...یا می‌توانید تمامی آن پول را صرف خرید یک کیف دستی طلای ۱۸ عیاری کنید.

مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای «سِلفریج» انگلیس که مشهور به فروش کالاهای گران قیمت و لاکچری است، با به نمایش گذاشتن کلکسیونی محدود از کیف‌های طلا به استقبال تعطیلات کریسمس و سال جدید می‌رود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیف پول می‌خواهید یا BMW آخرین مدل؟! 1

این کلکسیون به همراه کیفی از طلای ۱۸ عیار با زنجیری از روکش طلا که توسط «آنیا هیندمارچ» طراحی شده، با قیمت بسیار بالای 60000 پوند عرضه می‌شود. این کیف که «هنر قابول پوشش» توصیف شده، به صورت سفارشی فروخته می‌شود و بر اساس یکی از مدل‌های خاص آنیا هیندمارچ برای کلکلسیون کیف‌های دستی پاییز/زمستان 2014 طراحی شده است. نوع معمولی این کیف 995 پوند قیمت دارد.

برای خاص تر کردن این کیف و هدیه دادن آن که ساخت و تحویلش ممکن است تا 4 ماه طول بکشد، شما حتی می‌توانید سفارش حکاکی نام شخص دریافت کننده و یا پیغامی خاص بر روی آن را بدهید. همچنین اگر طلایی رنگ مورد علاقه شما نیست، این کیف در دو رنگ دیگر طلا یعنی صورتی روشن و یا طلای سفید هم عرضه می‌شود.

برای کسانی که می‌خواهند پول کمتری خرج کنند، محصولات طلایی دیگری از طراحانی چون سیمون روچا، سوفی هولم و ماوی هم در این کلکسیون ویژه یافت می‌شوند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Dead-Girl ، ~~SARA:HIVA~~ ، Alijah-1994 ، | NEON DEMON | ، Ƒαкє ѕмιƖє ، [ Aνяιℓ ] ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، سوگولی ، ♥h@di$♥
آگهی
من ترجیح میدم یک خودروی BMW آخرین مدل . یه خانه جدید ،یه سفر تفریحی دور دنیا برم Sleepy:cool:
اواتار کیف پول می‌خواهید یا BMW آخرین مدل؟! 1خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
من ترجیح میدم یه لامبرگینی و بی ام وه بخرم تا این
کیف پول می‌خواهید یا BMW آخرین مدل؟! 1.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شاید بعضی وقتا باید واسه خدا Heart  هم مثل این کودک دلسوزی کرد،فقط به فکر خودت نباش!!!!!!!
پاسخ
من bmwرو ترجیح میدم!!
تمام من برای تو 
تویی که جان من شدی ... Heart

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آخرین اخبار کورونا
  امشب طلوع آخرین ابرماه سال را ببینید !
Heart آخرین وضعیت وام از صندوق بین المللی پول
Heart آخرین جزئیات از حمله هکر‌ها به سامانه مجازی دانشگاه‌های علوم پزشکی
  آخرین جلسه محاکمه فریبا عادلخواه برگزار شد
  آخرین آمار کرونا در ایران
  ویروس کرونا: آخرین اخبار، علائم و درمان ویروس جدید کرونا در چین و ایران
Shocked بلایی که پسر جوان سر بی ام و آخرین مدل آورد! + تصاویر
  آخرین اخبآر مذآکرآت هسته ای 1+5
  آخرین فیش حقوقی احمد متوسلیان + عکس

پرش به انجمن: