امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توجه: خواندن این متن اصلا به خانم ها توصیه نمی شود!

توجه: خواندن این متن اصلا به خانم ها توصیه نمی شود!
 1- نخونید!
2- اگر خوندید فحش ندید!
 3- اگر فحش دادید به نویسنده ندید! 

شنبهمرد: عزیزم! امروز ناهار چی داریم؟ زن: ببین امروز قراره من و نازی با هم بریم ''فال قهوه روسی یخ زده'' بگیریم. میگن خیلی جالبه، همه چی رو درست میگه به خواهر شوهر نازی گفته ''شوهرت واست یه انگشتر می خره'' خیلی جالبه نه؟ سر راه یه چیزی از بیرون بگیر بیار! 

یكشنبهمرد: عزیزم! امروز ناهار چی داریم؟ زن: ببین امروز قراره من و نازی بریم كلاسهای "روش خود اتكایی بر اعتماد به نفس" ثبت نام كنیم. هم خیلی جالبه هم اثرات خیلی خوبی در زندگی زناشویی داره. تا برگردم دیر شده، سر راه یه چیزی بگیر بیار! 

دوشنبه
مرد: عزیزم! امروز ناهار چی داریم؟ زن: ببین امروز قراره من و نازی بریم شوی "ظروف عتیقه". می گن خیلی جالبه. ممكنه طول بكشه. سر راه از بیرون یه چیزی بگیر و بیار! 

سه شنبه
 مرد: عزیزم! امروز ناهار چی داریم؟ زن: ببین امروز من و نازی قراره با هم بریم برای لباس مامانم كه می خواد برای عروسی خواهر نازی بدوزه دگمه بخریم. تو كه می دونی فامیل مامانم اینا چقدر روی دگمه حساسند! ممكنه طول بكشه، سر راه یه چیزی از بیرون بگیر بیار! 

چهارشنبهمرد: عزیزم! امروز ناهار چی داریم؟ زن: ببین امروز قراره من و نازی با هم بریم برای كلاس "بدن سازی" و "آموزش ترومپت" ثبت نام كنیم. همسایه نازی رفته میگه خیلی جالبه. ترومپت هم كه میگن خیلی كلاس داره مگه نه؟ ممكنه طول بكشه چون جلسه اوله. سر راه یه چیزی بگیر بیار! 

پنج شنبه مرد: عزیزم! امروز ناهار چی داریم؟ زن: ببین امروز قراره من و نازی بریم خونه همسایه خاله نازی كه تازه از كانادا اومده. می خوایم شرایط اقامت رو ازش بپرسیم. من واقعاً از این زندگی ''خسته '' شدم! چیه همش مثل كلفتها كنج خونه! به هر حال چون ممكنه طول بكشه یه چیزی از بیرون بگیر بیار!

جمعهمرد: عزیزم! امروز چی ناهار داریم؟ زن: ببینم تو واقعاً خجالت نمی كشی؟ یعنی من یه روز تعطیل هم حق استراحت ندارم؟ واقعاً نمی دونم به شما مردای ایرونی چی باید گفت! نه! واقعاً این خیلی توقع بزرگیه كه انتظار داشته باشم فقط هفته ای یه بارشوهرم من رو برای ناهار بیرون ببره؟"!
↯×هیسسسس×↯

✖ حـَرفاتـــ ــو ، دَرداتــ ــو ✔

↯ اینجـــــا نَنِویـس ✍

⇦* چـون تَهـِــش میشـه⇩

《 عالـــــی بـود کُپـــــی 》
پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن ، جوجه طلاz ، しíþ ßしâçk ، محمد نیمار ، Shervin_ST ، amiiiiir ، آرتـان ، zolale qasemi ، ωøŁƒ
آگهی
باحال بود.مرسی.

اون ترومپتو خوب اومدی.ایول.Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه: خواندن این متن اصلا به خانم ها توصیه نمی شود! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *محمد طاها*
همشو نخوندم ولي خوشم نيومد خانوما اينجوري نيستنTongue
توجه: خواندن این متن اصلا به خانم ها توصیه نمی شود! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *محمد طاها*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10دروغ رايج دختران در ايران خواندن اين جملات به دختران سفارش نميشود دي
Wink فرق نیمرو درست کردن خانم ها با اقایون
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!
Wink تفاوت آقایان و خانم ها در خرید کردن!خخخخخخ
  فقط خانم ها وارد شوند و بخوانند! (طنز)
  تصور کنید اگه خانم ها رئیس همسرشان شوند…..!!!
Tongue وقتی خانم ها به سربازی می روند!! (طنز)
Big Grin شرایط ازدواج دختر خانم ها در شهرهای مختلف (:
Big Grin تفاوت خانم ها و آقایان در استفاده از عابر بانک! (طنز)
Big Grin تا حالا توجه کردی ؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان