امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گوش های دراز این گوسفند میلیون پوندی پشمی ندارد

- گوش های دراز این گوسفند هیچ پشمی ندارد! یک پرورش دهنده چینی پیشنهاد ۱٫۱ میلیون پوندی را برای فروش نژاد خالص “گوسفند شمشیرزن” رد می کند.
- تصور می شود تنها حدود ۱۰۰۰ راس گوسفند Wagir با نژاد خالص، در سراسر جهان وجود دارد.
- “گوسفند شمشیرزن”، گوش های بزرگ شبیه بادبزن و پشم سفید خالص دارد.
یک پرورش دهنده دام چینی، پیشنهاد ۱٫۱ میلیون پوندی را برای گوسفند Wagir بسیار نادرش که یکی از گرانبهاترین گونه های جهان است، رد کرده است.
این حیوان گرانبها، که پایراتی مارس گذشته آن را در افغانستان خریداری کرد، گوش های بزرگی شبیه پره های پنکه و پشم سفید خالص دارد.

گوش های دراز این گوسفند میلیون پوندی پشمی ندارد 1
پایراتی، مالک این گوسفند، پیشنهاد ۱۲ میلیون یوانی یک فروشنده چینی در ژیانجینگ را برای “گوسفند شمشیرزن” رد کرد، چراکه این گوسفند تقریبا آماده جفتگیری است.
پایراتی، مالک این گوسفند، شاید بتواند مبالغ هنگفتی معادل ۳۰۰۰۰۰ یوان (۳۰۰۰۰ پوند) را به ازای هر دوز از نطفه “گوسفند شمشیرزن” کاسب شود.

۳۰۰۰۰۰ یوان (۳۰۰۰۰ پوند) بابت یک دوز از نطفه گوسفند شمشیرزن، برای خود کسب و کاری به راه بیاندازند.
این گوسفند با ویژگی های خاصی که دارد، آخرین گزینه کلکسیونی برای تاجران ثروتمند چینی به حساب می آید.
اغلب آنها از مسلمانان اویغور هستند که که ثروت خود را از تجارت گوسفند بدست آورده اند و درحال حاضر علاقمند به داشتن یک حیوان خانگی گرانبها هستند.
قیمت این گوسفند کاملا زینتی بستگی به ویژگی های مختلفی چون پشم های تیره تر، گوش های بزرگتر و صورت قوسی تر آن دارد.
بیشترین پیشنهاد خرید برای یک گوسفند قبل از این، ۱۴ میلیون یوان (۱٫۴ میلیون پوند) در کاشغر واقع در شمال غرب چین بود.
این قیمت برای خرید یک گوسفند Dolan پیشنهاد شد که از این گونه نیز ۱۰۰۰ راس بیشتر در جهان وجود ندارد.
مجید عبدالرحیم از کاشغر، مالک این گوسفند ۶ ساله بود که او نیز پیشنهاد قیمت هنگفتی را به امید آنکه پول بیشتری به جیب بزند، رد کرد.
مشخصه بارز گوسفند Dolan، بینی گرد، گوش های دراز و آویزان و دم دوقلوی آن است.
آنها در اصل از نژاد گوسفند کاشغر، پرورش یافته اند، تا رشدی سریعتر داشته باشند و گوشت بیشتری نیز تولید کنند، اما این نژاد درحال حاضر بیشتر جنبه تزیینی پیدا کرده است.
گوسفند Dolan به بلوغ کامل می رسد و درست در ۶ ماهگی وزنی بالغ بر ۲۰۰ پوند خواهد داشت.
قیمت آن در سالهای اخیر سربه فلک کشیده است، بطوری که یک فروشنده می گوید، در سال ۲۰۰۹، دوتا از آنها را به قیمت ۲۵۰۰۰ یوان خرید و درست یک سال بعد ارزش آنها به ۲۵۰۰۰۰ یوان رسید.
این حیوان گرانقیمت، که پایراتی آن را در مارس گذشته از افغانستان خرید، دارای گوش های بزرگ شبیه به پره پنکه و پشم سفید خالص است.
تصور می شود، تنها ۱۰۰۰ راس گوسفند Wagir از نژاد خالص در سراسر جهان وجود دارد.
...عاشقی کـــــــــار هر عیاش نیست...

...غـــــم را کشیدن کار هر نقاش نسیت...

پاسخ
آگهی
khaily jalebe
تجربه بی رحم ترین معلم دنیاست, چون اول امتحان می گیره بعد درس میده....

20 بار دیدمت. 19 بار بهت خندیدم. 18 بار به من اخم کردی.17 بار از دستم خسته شدی ولی 16 بار دیگه سعی کردم. و 15 جمله عاشقانه رو 14 بار به 13 زبان و 12 لهجه و 11 روز و روزی 10 بار به کمک 9 نفر به تو گفتم.اما تو 8 بار قهرکردی.7 بار صورتتو از من برگردوندی و من 6 بار برات مردم .5 بار قربونت رفتم و 4 بار نازتو کشیدم .تو 3 بار ناز کردی و 2 بار خندیدی و جونموبه لبم رسوندی تا یک بار بگی دوستم داری!!!
پاسخ
جالب نبودDodgyحد اقل واسه من
Heartنمی گویم بی گناهم،اما،تک گناهم و
تنها گناهم،دوست داشتن تو بودHeart
پاسخ
گوش دراز

Oreb#
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معما(دهقان چند گوسفند دارد؟؟)
  گزارشی باورنکردنی از یك ست لباس زنانه در تهران: ۵۰ میلیون‌تومان ناقابل!!
  مدرن ترین مدرسه دنیا ، مدرسه ای که کلاس ندارد + تصاویر
  سگی که بیش از 3 میلیون طرفدار دارد
  چه کشکی - چه پشمی ؟
  مرده ای که دستش را از گور به طرف زنی دراز کرد !!!!!!!!!!!!!! عکس
  این سگ جسور یک میلیون طرفدار دارد! (عکس)
  با 6 میلیون تومان همسر دلخواه خود را بیابید!! +عکس
  نمی توانم وجود ندارد
  ۲۴ ساعت زندگی یک بچه پولدار/ ماهی ۴۰ میلیون پول تو جیبی می‌گیرم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان