امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آرزوی زیبای ظریف درباره دخترش^_^

لیبروی تیم ملی والیبال با اشاره به حاشیه‌های به وجود آمده پیرامون میزبانی‌های ایران در مسابقه‌های جهانی گفت: این درست نیست که میزبانی‌ها را از ایران بگیرند و باید این موضوع حل شود.
آرزوی زیبای ظریف درباره دخترش^_^ 1
فرهاد ظریف اظهار کرد: من به مسائل سیاسی کاری ندارم و علاقه‌ای هم ندارم به سیاست ورود کنم اما والیبال ایران این همه زحمت کشیده و پس از ده سال جزو قدرت‌های برتر جهان شده است. این درست نیست که حالا میزبانی‌ها را از ایران بگیرند. امیدوارم هر اتفاقی لازم است بیفتد تا دیگر میزبانی یک رویداد بین المللی را از والیبال ایران نگیرند.

وی افزود: فکر نمی‌کنم که کار سختی باشد. دولت ایران باید ورود کند و اجازه ندهد که به خاطر چنین مسائلی اعتبار والیبال ایران زیر سوال برود. بانوان هم می‌توانند در سالن‌ها حضور داشته باشند و با نهایت احترام بیایند و بازی‌ها را تماشا کنند.

وی افزود: آرزویم این است که دخترم بازی‌هایم را از نزدیک ببیند. او همیشه بازی‌های من را از تلویزیون تماشا می‌کند. در کره جنوبی این شانس را داشتیم که پس از پیروزی خوشحالی خود را با خانواده‌ها شریک شویم. مطمئن باشید از نظر روانی حضور خانواده ورزشکاران و همچنین تماشاگران علاقمند در سالن‌های والیبال خیلی به نفع تیم ملی است.

ظریف با اشاره به سفرهای طولانی تیم ملی و حضور در رویدادهای بین‌المللی گفت: ما مدت‌ها از خانواده خود دور هستیم. دوست داریم که در تهران و هنگامی که تیم ملی ایران میزبان است، شادی خود را با خانواده‌مان و همه خانواده‌هایی که به سالن می‌آیند تقسیم کنیم. باز هم می‌گویم اصلا این موضوع نباید این قدر بزرگ می‌شد. یک بار با یکی از مسئولان صحبت می‌کردم که می‌گفت می‌توان همان طور که تماشاگران فوتبال استقلال و پرسپولیس را در سالن 100 هزار نفری از هم جدا می‌کنند، در سالن دوازده هزار نفری والیبال هم جایگاه‌های تفکیک‌شده‌ای را برای آقایان و خانم‌ها در نظر بگیرند تا هیچ مشکلی پیش نیاید.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران بار دیگر تاکید کرد: نباید اجازه دهیم بحث‌های سیاسی و اعمال قدرت‌ها به والیبال ایران ضربه بزند. خیلی ها تلاش می‌کنند تا والیبال ایران موفق نباشد. واقعا ناراحت شدم که میزبانی مسابقات نوجوانان جهان را از ایران گرفتند. این مساله یک اولتیماتوم مهم بود. شنیدم که ممکن است یک میزبانی دیگر را هم از ایران بگیرند و یا دیگر میزبانی مسابقات مهمی را به ایران ندهند. این واقعا جای تاسف دارد. میزبانی‌ها 50 درصد یک تیم را در پیروزی جلو می‌اندازد. شرایط طوری شده بود که هر تیم خارجی به ایران می‌آمد از بازی با ما هراس داشت. نباید این امتیاز بزرگ را از دست بدهیم.

ملی‌پوش والیبال ایران خاطرنشان کرد:‌ ما مردم بسیار بافرهنگی داریم. سالن‌های والیبال همیشه محیط‌های سالمی داشته و هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتاده که جای نگرانی داشته باشد. می‌دانم که این موضوع به راحتی قابل حل است. امروز صحبت والیبال همه جا هست و مردم این رشته را دوست دارند. حیف است که فضای این ورزش در کشور به حاشیه برود. تیم ملی ایران یک باشگاه نیست که گروهی خاص طرفدارش باشند. همه مردم ایران طرفدار تیم ملی هستند و برای تشویق ملی‌پوشان همه اقفشار جامعه به سالن‌ها می‌آیند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead-Girl ، zahra160 ، Interstellar ، cheshm asali ، [χσℓσνєѕтєя] ، ak23 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ALI REZA J ، alllii ، fafa23 ، ♥ROSHANA♥ ، آیلی جوون
آگهی
غلط کردن:97::97::97:AngryAngryAngry
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
هی امان از این قانونای چرت وپرت
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
واقعا که
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
ظریـــف ^_^

بس که بی فرهنگن :|

خودمـ دخترشو میبرمت بازی هاشو ببینه ظریف خوشحال شه ^_^

توهمیم خودتی آ...
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
گریه داره .....crying
[sub]ﻭﻗﺘﯽ ﺩﯾﺪﯼ ﯾﮑﯽ ﻣﺜﻞ ﻧﻮﮎ ﭘﺮﮔﺎﺭ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭﻩ ﭘﺎﺕ ﺛﺎﺑﺖ ﻭﺍﯾﺴﺎﺩﻩ[/sub]
[sub]ﻫﺮﻃﻮﺭ ﺑﭽﺮﺧﯽ ، بکشی ، ﺗﮑﻮﻥ ﻧﻤﯿﺨﻮﺭﻩ[/sub]
[sub]ﺗﻮﺍﻡ ﺩﻭﺭﺵ ﺑﮕﺮﺩ ؛ ﺩﻭﺭﺵ ﻧﺰﻥ …[/sub]
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
آگهی
چه چرت و پرتیا میگنDodgy
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
اگه میکروفن دستم بود 
یه توف میکردم و میگفتم خاک بر ملاجتون
البت به همه میگفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشقم فقط تایتانیکه
پاسخ
چه قوانینی:viki:
واقعا که....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  تئوری عجیب درباره تصمیم جنجالی داور اسپانیایی
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  ورکوترن: درباره بیرانوند حرف نزنید!
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  همه چیز درباره ی تکواندو
  صادقی: درباره شروع لیگ تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم
  حسینی: مسوولان درباره برگزاری لیگ تصمیم قاطع بگیرند
  هشدار باشگاه استقلال درباره از سرگیری لیگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان