امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رابرت پروسینسکی: مسی برای من همیشه شماره "یک" است!

رابرت پروسینسکی: مسی برای من همیشه شماره "یک" است! 1

رابرت پروسینسکی می گوید که مسی بهترین بازیکن تمام دوران است، زیرا که 3 فصل خارق العاده را رقم زده است.
به گزارش گل، مهاجم بارسلونا در جام جهانی 2014 به همراه تیم ملی کشورش تا یک قدمی فتح جام پیش رفت اما موفق به شکست آلمان نشد. او توپ طلایی را در جام جهانی به خودش اختصاص داد.
با این حال فرم و قدرت بدنی او موضوعی است که خیلی مورد بحث قرار گرفته و صاحب نظران بر این عقیده هستند که لئو مسی اشتیاق خود را برای بازی کردن فوتبال از دست داده است و برخی دیگر معتقدند مصدومیت های سنگین وی باعث شده او بازیکن سابق نباشد.
پروسینسکی، هافبک سابق باشگاه رئال مادرید و بارسلونا می گوید: "برای من مسی، شماره یک است. او در فصل گذشته بسیار خوب نبود اما در 3 سال کاری کرد که هیچ کس قابلیت آن را نداشت."
همکاری و هماهنگی مسی و نیمار برخلاف فصل پیش، در فصل جاری بسیار بهتر شده و لوئیز سوارز نیز پس از 4 ماه دوری از میادین 2 بازی است که به ترکیب اضافه شده است. با وجود دو شکست پی در پی بارسلونا برای تیم های رئال مادرید و سلتاویگو، هافبک سابق فوتبال اروپا معتقد است که این خط حمله کارشان را انجام خواهند داد.
او می گوید: "یوهان کرایوف مربی تیم من بود و من احترام بسیار زیادی برایش قائل هستم، او با احترام می گوید مسی، نیمار و سوارز نمی توانند در کنار هم بازی کنند، اما خب من اعتقاد دارم که می توانند.
نیمار و سوارز می دانند که مسی مرد اول است و می تواند آن ها را در بردن جوایز کمک کند، مخصوصا سوارز که تشنه گل زنی است. آن ها در برابر رئال مادرید نا امید کننده ظاهر شدند، اما هنوز هم برای من بهترین تیم هستند. من یک هوادار واقعی هستم، اگر شما از من بپرسید که دوست دارید مربی چه تیمی شوید، پاسخم بارسلونا است."
پروسینسکی اعتقاد دارد پپ گواردیولا هم چنان بهترین مربی جهان است، اما او دیگو سیمئونه را فراموش نکرده است.
او افزود: "رای من گواردیولا است. هرچند همه ما باید اعتراف کنیم که دیگو سیمئونه چه دستاوردهای بزرگی را به دست آورده. رئال، بارسا و بایرن مانند فراری هستند، اما سیمئونه یک بی ام دبلیو دارد که با آن موفق به کسب لیگ شده است."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رابرت پروسینسکی: مسی برای من همیشه شماره "یک" است! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شب نسبتا آرام رشید و کلین‌شیت شماره یک(عکس)
  برچسب غیر قابل‌فروش پرز روی ستاره همیشه مصدوم
  مسی خشمگین؛ ابرستاره عصبانی‌تر از همیشه
  دیاباته ؛ کفش طلا با شماره چهل و هفت!
  متهم شماره یک بارسلونا؛ تنها در راه خانه! (عکس)
  ناشناخته‌تر از همیشه؛ نسخه تقلبی مسی در پساکرونا!
  نبض لیگ به شماره افتاد
  ملی‌پوش تیراندازی: همیشه با سختی‌ها ساخته‌ایم
  زمین شماره ۲ آزادی انحصاری برای استقلال است
  ژاوی پیراهن شماره 16 السد را به قلعه‌نویی داد/عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان