امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روشی برای تست زدن کنکور (تست‌هاي يك ستاره و دو ستاره)

تست‌هاي يك ستاره و دو ستاره

وقتي با سؤالات يك درس رو به رو مي‌شويد، می توانید به اين شيوه عمل كنيد:

يك به يك سؤالات رابخوانيد. به طور متوسط خواندن متن هر سؤال حدود ۱۵ تا 20 ثانيه طول مي‌كشد. اگر جواب سؤال و گزينه‌ي درست را مي‌دانيد، بلافاصله در پرسش‌نامه (و نه پاسخ‌نامه) علامت بزنيد و سر سؤال بعدي برويد(یادداشت ارسال کننده: به نظرم بهتره از همون اول سریع توی خود پاسخنامه علامت بزنیم چون ممکنه در آخر برای انتقال پاسخ ها وقت کم بیاریم). به سؤالاتي مي‌رسيد كه جواب آنها را نمي‌دانيد. در اين جا دو حالت پيش مي‌آيد:

۱- جواب را نمي‌دانيد، ولي مي‌دانيد كه مي‌توانيد به نتيجه برسيد. در كنارسؤال يك ستاره بزنيد.

۲- در مورد بعضي از سؤالات هم اصلا جواب را نمي‌دانيد و حدس مي‌زنيد كه ارزش وقت‌گذاري ندارد. در كنار اين نوع سؤالات دو ستاره بزنيد.

به همين ترتيب تا پايان سؤالات آن درس پيش برويد. معمولا درمرحله‌ي اول تعدادي از تست‌ها را با اطمينان درست علامت زده‌ايد، كه البته در مورد درس‌هاي متفاوت فرق دارد.

حال، مرحله‌ي دوم را به سؤالات تك ستاره‌اي اختصاص دهيد. در اين مرحله هم تعدادي ازسؤالات را پاسخ خواهيد داد.

در مرحله‌ي سوم به سؤالات دوستاره‌اي بپردازيد.

در دروس تخصصي امكان زيادي وجود دارد كه وقتي براي سؤالات دوستاره‌اي باقي نماند.

بعد از اتمام اين سه مرحله جواب‌هاي صحيح را يك به يك و با دقت به پاسخ‌نامه منتقل كنيد.

كليد: سؤالات هر درس را در سه مرحله‌ي تست‌هاي با جواب مشخص، يك ستاره‌اي و دوستاره‌اي پاسخ دهيد.

منبع: برای مطالعه ی بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.classkonkoor.com/index/article_detail.php?id=283
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Wєιяɗ ، jojo m ، xx_sina_xx ، pink lady ، ☺helia☺ ، Navisa. ، sabaza ، Mr.Robot ، I LOVE YOU FARHAD ، shining ، HediVampire ، baran 18 ، # αпGεʟ ، .. ReZa .. ، ツñ姆ÄrÄñツ ، ★MoRpHeUsS★ ، karona ، alighaemazar ، omidiran ، яᎧмιиα ، NeginNg ، //HASTI// ، First Star ، یاسی@_@ ، ALI REZA J ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، zahrajooon ، Nike 2 ، Fake Girl ، Alijah-1994 ، ♥گل یخ ♥ ، امیررضا* ، black devil ، bahare_021 ، L.A.78 ، ღالمیراღ ، only girl ، !sadaf ، shadi.k ، Apathetic ، ♥♥rose♥♥ ، عليرضا1 ، own_95 ، *ASAL* ، ற!sS~saЋİ ، ..WonDerfull.. ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، τοxικ ، Łost Đλtλ ، @IN$ ، rromina ، F A R ! N ، مهتاب17 ، MOHSENEBRAHIMI ، اصغرخان ، ♥ترانه♥ ، sajjademadi ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
بدک نبود ما که سن کنکور نیستینTongue
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

روشی برای تست زدن کنکور (تست‌هاي يك ستاره و دو ستاره) 1
پاسخ
خوب بود به دردم میخوره امسال کنکور دارم
پاسخ
سپاس روش عالیعیه من قبلا یه کاری مثل این رو بعضی اوقات انجام می دادم
پاسخ
من دوست میخوامUndecided
پاسخ
این ک همون تکنیک ضرب در منفی قلم چیه
با هرکسی  گرم نمیگیرم جوگیر میشن ته میگیرن
پاسخ
آگهی
بد نبود ولی خوب نبود

ما ایرانی ها بهترین رابطه هامونو به خاطر حرف مردم به گند میکشییم

پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

براي رفتن به ليست موضوع هامدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اينجا  كليك كن

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Humanfemale آزمون های آزمایشی رشته انسانی | ویژه کنکور ۱۴۰۳
Earth سوالات احتمالی کنکور اردیبهشت
Book کتاب چند کنکور خیلی سبز رشته انسانی
Question مجموعه کنکور ۹۸تا۰۲ سـه رشته با پاسـخ همراه بــا سوالات شبیه ساز
Lightbulb ● ویژه کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳
Book خلاصه آیات تعلیمات اسلامی ( ویژه کنکور فرهنگیان)
  اطلاعات سهمیه ایثارگران در کنکور
  مجموعه کنکور نوردی
  بودجه بندی کنکور انسانی
  جمع بندی دینی کنکور خیلی سبز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان