امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۶ بازیگر مناسب برای ایفا نقش اسکمندر در فیلم جانوران شگفت انگیز

پس از تعیین رسمی کارگردان سه گانه “جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها” توسط شرکت وارنر،حالا گمانه زنی ها بین اهالی هری پاتر برای اینکه چه کسی نهایتا نقش اصلی این فیلم،یعنی نقش “نیوت اسکمندر” جادوشناسی که ۷۰ سال پیش از تولد هری پاتر کتاب “جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها” را تالیف کرده است را بازی میکند اغاز شده است.
در این بین،لیستی که سایت MuggleNet منتشر کرده،لیست محتمل تر و حساب شده تری به نظر می رسد.در ادامه به بررسی ۵ بازیگری که ماگل نت معرفی کرده است می پردازیم :
۱-مت اسمیت

۶ بازیگر مناسب برای ایفا نقش اسکمندر در فیلم جانوران شگفت انگیز 1

مت ۳۱ سال سن دارد و از جمله بازیگران موفق انگلیسی در نقش “Doctor Who” در سریالی قدیمی و محبوب و ادامه دار در انگلیس بوده است.مت شانس زیادی برای این نقش دارد،چرا که اولا هرگز در مجموعه هری پاتر بازی نکرده است(طبیعتا کارگردان نمی تواند از بازیگری که در هری پاتر نقش پر رنگی داشته به عنوان بازیگر یک شخصیت دیگر استفاده کند) دوما فن بیس قوی(حامی و هواداران زیاد) دارد و همینطور به عنوان بازیگر افراد باهوش و شخصیت هایی مانند نیوت بازی کرده است .
نظر شخصی مترجم:شانس بالایی دارد . از ۱ تا ۵، می توان به او ۴٫۵ داد.

۲-اندرو گارفیلد

۳۱ سال سن دارد درست مثل مت، او نیز بازیگر موفقی است.بازی در اسپایدرمن و شبکه اجتماعی برای اون نیز فن بیس قوی به وجود آورده است. اندرو بازیگر توانایی است.اگر قرار باشد نیوت اسکمندر در فیلم جوان باشد (که احتمالا با توجه به سه گانه بودن فیلم ممکن است نیوت را در ۳ دوره سنی متفاوت نشان دهند من جمله جوانی) اندرو گزینه مناسبی است.
نظر شخصی مترجم:محتمل است. ۳ از ۵٫

-لوک نیوبری

احتمالا ندانید که لوک در مجموعه هری پاتر بازی کرده است! لوک در نقش پسر ریموس و نیمفادورا لوپین بازی می کرد، البته در نسخه نهایی صحنه بازی او از فیلم حذف شد(بنده خدا چه خوش شانس است) اما همین قضیه الان برای او یک امتیاز حساب می شود چرا که او هم در مجموعه هری پاتر بازی نکرده است.لوک جوان است و از دید بسیاری از دختران هوادارش خوش قیافه و با استعداد! البته لوک واقعا بازیگر مستعدی است.لوک ۲۴ سال دارد و اگر قرار باشد نقش “نیوتِ تازه از هاگوارتز فارغ التحصیل شده” را بازی کند،گزینه خوبیست.
نظر شخصی مترجم: بسیار بعید است. ۱ از ۵ می دهم آن یک هم دادم برای روز مبادا !

۴-هیو گرنت

بازیگر توانا و با سابقه انگلیسی.۵۴ سال دارد و واقعا به توضیح بیشتری احتیاج ندارد.اگر نیوتِ میان سال در فیلم نمایش داده شود،گزینه بسیار خوبیست.
نظر شخصی مترجم: بعید می دانم. ۲ از ۵٫

۵-فریما آگیمن

شاید عجیب ترین گزینه! یک زن! اما کمی که قضیه را سبک سنگین کنید، می بینید که چندان هم بی ربط نیست!اولا در جایی به پسر یا دختر بودن نیوت اسکمندر اشاره ای نشده است، هرچند طبق تحقیقات من نیوت اسم پسرانه است و بیشتر بین پسران رایج است. دوما حضور یک زن آن هم بازیگر توانایی چون فریما که در دکتر هو هم بازی کرده است گزینه خوبیست.همچنین به قول ماگل نت، در هری پاتر زیاد بازیگر تیره پوست با نقش مهم نداشتیم که حالا این هم حرفیست.
نظر شخصی مترجم:بعید نیست!من که موافقم البته ۱ از ۵ بیشتر نمی دهم.
خب این ها شخصیت های معرفی شده از سوی ماگل نت بود. حالا اجازه دهید من هم یک حدس بزنم :

بن کینگزلی!

بن را احتمالا همه بشناسید،در فیلم های متنوعی بازه کرده و بازیگر درجه یکیست. در فیلم Enders Game هم بازی کرده که به نظر من موضوع متشابهی با فیلم های هری پاتر داشت و این هم یک امتیاز برای اوست.انگلیسی هم که هست ! شخصا فکر می کنم شانس خوبی دارد و از انتخاب او هم خوشحال خواهم شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهردخت ، Medusa
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
Big Grin کدام بازیگر را میپسندید و دوستش دارید ؟؟
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  انتخاب بازیگر اسپانیایی در نقش مادر بری الن در فیلم Flash
  شایعه: جانی دپ بازیگر سریال Addams Family به کارگردانی تیم برتون است
  سه بازیگر جدید برای بازی در نقش‌های اصلی به سریال Willow شبکه دیزنی پیوستند
  فیلم Mortal Kombat همچنان برای اکران در سینماها در نظر گرفته شده است
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  بازیگر احتمالی نقش «ملکه میو» در سریال The Witcher مشخص شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان