امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نوري: گلم مثل گل پژمان جمشيدي شد!

ميلاد نوري بازيکن پيکان در بازي مقابل تراکتورسازي عملکرد خوبي داشت و يک گل زد.

نوري: گلم مثل گل پژمان جمشيدي شد! 1

نوری بعد از این برد در خصوص شرایط این بازی به "ورزش سه" گفت: بازی خوبی بود فقط حیف که پخش مستقیم نداشت. تماشاگران زیادی هم به ورزشگاه آمده بودند و ما هم برای این بازی انگیزه زیادی داشتیم. نیمه اول بعد از گلی که ما زدیم فشار زیادی آورد اما پیکان در ضدحملات خوب کار کرد و توانستیم گل دوم را هم بزنیم. البته سعید دقیقی 3 موقعیت تک به تک داشت که گل نشد. واقعا ما خیلی خوب کار کردیم و همیشه جلوی تیم هایی که خوب فوتبال بازی می کنند بازی خوبی انجام می دهد.ما در حال حاضر به هماهنگی کامل رسیدیم و می توانیم تا شروع نیم فصل دوم به شرایط ایده آل برسیم. خودم هم موفق شدم روی پاس عرضی دقیقی گل بزنم.البته گلم مثل گل پژمان جمشیدی ضبط نشد!

نوری در رابطه با بازی در جام حذفی برابر صنعت ساری هم صحبت کرد:ما جام حذفی را جدی گرفتیم و فکر می کنم جام حذفی کوتاه ترین راه برای گرفتن سهمیه آسیایی است . با تمام توان جلوی صنعت ساری بازی می کنیم و اصلا این تیم را دست کم نمی گیریم.

این بازیکن در مورد داوری در بازی با تراکتورسازی هم گفت: اتفاقا داور بیشتر به ضرر ما سوت زد تا تراکتور. در این بازی دو بازیکن ما 3 کارته شدند و جلوی پرسپولیس نمی توانیم از آنها استفاده کنیم.

نوری امیدوار است به تیم ملی دعوت شود و در همین خصوص گفت:تمام تلاشم را می کنم تا به تیم ملی دعوت شوم. قبل از مصدومیتم در اردوهای تیم ملی حضور داشتم و در حال حاضر هم تمام تلاشم را می کنم و دوست دارم در جام ملت های آسیا همراه این تیم باشم.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
نوري: گلم مثل گل پژمان جمشيدي شد! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روایت یک هم مدرسه ای از پژمان جمشیدی
  پژمان نوری: اسکوچیچ باید با ملوان توافق کند
  پژمان منتظری امروز در مراسم معارفه الاهلی
  فروزان: دلم براي نوري تنگ شده (عکس)
  عكس/ راز اعتراض نكردن محمد نوري به نيمكت‌نشيني‌هايش
Heart انتقاد علی کریمی از سریال پژمان
  شوخي جالب آندو با محمد نوري
  نوري و صادقي، اولين و آخرين حاضر در اردو(عکس)
  پژمان نوري در عزاداري محرم (عکس)
  دومين گل نوري به دومين گلر ملي (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان