امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصاویری از مراحل تولید سوسیس و کالباس

Heart 
تصاویری از مراحل تولید سوسیس و کالباس 1

مراحل تولید سوسیس و کالباس را در زیر مشاهده می کنید. خمیر مرغی که در کشور تهیه می شود مایعی است حاصل از بادر اسکلت باقیمانده از مرغ هائی که ران وسینه آنها جدا شده است ویا از رستوران ها و مرغ فروشی های سطح شهرجمع آوری می شود که دیگر نباید به آن خمیرمرغ بگوئیم و بهتر است خمیر اسکلت یا ضایعات نامیده شود.

آن بخشی هم که از مرغ کامل استحصال می شود متاسفانه از مرغ های تخمگذاری (در صنعت به آنها مرغ هلندی یا مادر می گویند) تهیه می شود و به دلیل چثه ریزی و آلودگی که دارند کشتارگاها قادربه خروج کامل امعاء و احشای این مرغ ها نیستند.که متاسفانه خمیر حاصل از این مرغ ها سرشاراز باقیمانده امعاء و احشاء حفره بطنی و صدری است.

به همین دلیل است که دکتر رسول دیناروند رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تامین سلامت فرآورده‌های پروتئینی بویژه سوسیس و کالباس، گفت: در سوسیس و کالباس قدم اول حذف خمیر مرغ در تهیه این محصولات است. بخشنامه مربوطه ابلاغ شده و در شش ماه دوم امسال عملیاتی می‌شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، eNorto ، hanie directioner ، Spell † ، TurK WolF ، Brooklyn Baby ، hasti♥♥♥ ، sϻσκε ϐσψ ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، مریم14 ، ɓŁŪ£ ɢĩŔŁツßレuε gïrレツ≧✯◡✯≦ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ._NeGiX_. ، Jack Daniel'ѕ ، † αƖιєη † ، First Star ، Thyme ، ~HiSssh~ ، nily ، ( DEYABLO ) ، حقوقدان انجمن ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ❤R@TA❤ ، مهربان ترین دختر دنیا ، [χσℓσνєѕтєя] ، rezaak ، نفس♥♥♥ ، نفس گل
آگهی
من سوسیس و کالباس نمیخورم.
بیشتر گوشت طبیعی میخورم.میریم شکار با دوستان (غیر مجازSmileSmile) پرنده بیشتر میزنیم.
به هر حال ممنونم
اینم کلاه کاسکت کراسی خودمه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنقدر دوستت دارم و بهت عشق میورزم که گاهی وقتا فراموش میکنم که
.
.
.
دوستم نداری...
پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ ، ✘PETER✘
اوووووووووووق خدای من!!!!!!

من چند روز پیش کالباس خوردم چیییییییکار کنم اوووووووووقcrying

چقدر ادمو گول میزننا پ واس همین خوشمزه میشهDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اگه اینجوری باشه … پس من به فنا رفتم !
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
مهم اینه که خوشمزه اس ومن عاشقشم
فقط يه تيري ميتونه يه تيريو درك كنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ~Шоиďєгfůι G!яl~
وای خدای من یعنی ما تا حالا اینارو میخوردیم.ggre
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
مهم نیس,خوشمزسBig GrinBig Grin
Big Grin  Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
خب خوشمزس ادم نمیتونه جلوی خودشو بگیرهBig Grin
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
دیگ طرفش هم نمیرم...به جون تو دارم بالا مــــــیارم!!
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصاویری از مراحل تولید سوسیس و کالباس 1 [/img]بـــیآآ مــَره یــآری بِـدن....بیــآمــَـره یـآری بــِـدن.....
مـــی دیــله دیــل داری بـــِدن...کـــه زیــندگی هَمــــَش غمه....کـــه زینــدگی هَمــَش غمه...ای دونــیا غــَم مــی همــدمه...ای دونــیا غــَم می هَــم دمــَه..
نــآنی چوجــور غــم دارما..نــآنی چوجــور غــم دارما...تـــره مــی ور کــَم دارمـــآ...مــی آرزو مــی دیــل خوشــی...مــی آرزو مــی دیــل خوشــی...اَنــه کـه توو...بایـــی نیــشی..اَنــه کـه توو...بایـــی نیــشی....
اَ حــَرفــه باز بــوگوفــتمـآ...اَ حــَرفــه بــآز بوگــوفتما..فـــآرس مــَـــره بوســوختما...بــوسوخــتما...چــره نــآیی توو...چـــــره نآآیی توو...
بایـــی دوبـــآره پــآ گیــرم...بــآیی دوبــآره پــا گیـرم...تـــی دســتانا حَنـــآگـــیرم...حَنـــآگـــیرم..اَگـــه بـآیی تــوو...اگــه بــآیی توو..
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصاویری از مراحل تولید سوسیس و کالباس 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
من این عکسارو تقریبا2ماه پیش دیدم و از اون موقع لب به سوسیس و کالباس نزدم ولی خیلی سخته آخه خیلی خوشمزنcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مخترع ملکانی آب مصنوعی تولید کرد
  توان تولید "کیت" برای انجام ماهانه 1000000 تست «کرونا» را داریم
  تولید الکل از پسماند صنایع غذایی و محصولات غذایی برای ارتقای سیستم ایمنی
  تولید نانو پوشش ضد ویروس کرونا توسط محققان دانشگاه اراک
  پلاسمادرمانی برای بیماران کرونایی باید در مراحل اولیه بیماری انجام شود
  افزایش ظرفیت تولید محلول ضدعفونی کننده با تسهیلات کرونایی صندوق نوآوری
Shocked محلول ضدعفونی کننده دوستدار محیط زیست تولید شد !
Heart با تعریف یک پروژه در حد مسکن مهر می‌توان "جهش تولید" را عملیاتی کرد
  برجی که آلودگی هوا را می مکد و هوای پاک تولید می کند
  بانوی ایرانی که سالها مانع تولید زباله شده است + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان