امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیدان: ما نیازی به لوییس سوارس نداشتیم(گربه دستش به گوشت نمیرسه . . .!)

زیدان: ما نیازی به لوییس سوارس نداشتیم(گربه دستش به گوشت نمیرسه . . .!) 1

اسطوره‌ی رئال مادرید در آستانه‌ی دیدار حساس ال‌کلاسیکو در روز شنبه، آتش جنگ رسانه‌ای را تندتر کرد.
- لوییس سوارس آماده است تا سرانجام نخستین بازی خود را پس از گذراندن چهار ماه محرومیت در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام بدهد. لیورپول این بازیکن را در اوایل تابستان با مبلغ 75 میلیون پوند به بارسلونا واگذار کرد، و در حالی که گزارش‌های زیادی از تلاش رئال مادرید برای جذب این بازیکن حکایت می‌کردند، زین‌الدین زیدان که حالا در مادرید به مربی‌گری مشغول است، تاکید می‌کند که باشگاه مادریدی هرگز او را نمی‌خواسته است.

زیدان در این باره می‌گوید: «همیشه گزارش‌هایی هست که از ارتباط بازیکنان بزرگ با رئال مادرید صحبت می‌کند، اما ما در تابستان هیچ تماسی با لیورپول درباره‌ی سوارس نداشتیم، او بازیکنی نبود که ما احساس کنیم به او نیاز داریم. وقتی رئال مادرید یک بازیکن را بخواهد، ما سخت کار می‌کنیم تا انتقال را انجام بدهیم.»

رئال مادرید در این تابستان با صرف هزینه‌ی گزاف تونی کروس را از بایرن و خامس رودریگس را از موناکو به خدمت گرفت. حال زیدان که پنج سال در خدمت این باشگاه بود و گل پیروزی‌بخش این تیم در فینال لیگ قهرمانان سال 2002 را به ثمر رساند، می‌گوید باشگاه از معاملاتی که در فصل نقل و انتقالات انجام داده راضی است.

«سوارس مسلماً یک بازیکن خیلی خوب است، اما بازیکنی نبود که ما فکر کنیم نیاز داریم به ترکیب تیم اضافه‌اش کنیم. بازیکنانی که ما در تابستان به خدمت گرفتیم، درست همان‌هایی بودند که می‌خواستیم.»
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیدان: ما نیازی به لوییس سوارس نداشتیم(گربه دستش به گوشت نمیرسه . . .!) 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط f-ghaemi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر
  حرف‌های عجیب دستیار زیدان پس از شکست رئال
  این دو نفر می خواهند روی زیدان را کم کنند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان