امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامک های جالب و باحال

ا
گر تو قلبت صدای اره و تیشه اومد نترس ، منم دارم گوشه قلبت کلبه می سازم.
+
+
+
آمدنت یک رویا بود ماندنت یک خاطره و رفتنت فاجعه.
+
+
+
من در تب عشق تو اسیرم ، بگذار که جان از تو بگیرم / یا با نفس تو زنده باشم یا اینکه به جای تو بمیرم.
+
+
+
زندگی آن هنگام زیباست که آدمی بداند فکری به خاطرش در هیاهوست.
+
+
+
گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود از هر چه زندگیست دلت سیر میشود کاری ندارم از که ” کجایی ” ” جه میکنی” بی عشق سرمکن که دلت پیر میشود.
+
+
+
دنیا همه هیج و اهل دنیا همه هیج / ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی که پس ازعمر جه ماند باقی / مهر است و محبت و باقی همه هیچ.
+
+
+
پشت دیوار کج فاصله ها پنهانیم ، معنی غربت دل را به خدا میدانیم ، گرچه دوریم ز هم با همه خاطره ها ، به امید خبری تازه ز هم میمانیم.
+
+
+
تا وقتی که نگاه خداوند به توست ، از روی گردانی دیگران غافل نشو.
+
+
+
جان فدای آن که یادم میکند یاد او هر روزه شادم میکند مهربانی های او شیرین شکر ، با مرامش کیش و ماتم میکند
+
+
+
فراغت در دلم آتش به پا کرد مرا در دشت تنهایی رها کرد ، دوصد نفرین به جان باغبانی که گلها را ز بلبل ها جدا کرد.
+
+
+
ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست / از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی دادم تو جوابی بفرست.
+
+
+
نازی که ز لبخند گل یاس هویداست / زیبایی عشق است که در چشم تو پیداست
+
+
+
عشق یعنی : چون خورشید تابیدن بر شبهای دوست و چون برف ذوب شدن بر غم های دوست.
+
+
+
سکوت یعنی یه حرف که رو لبمه ، یه شرم که تونگامه ، یه ارزو که تو سینمه ، سکوت یعنی دوستت دارم.
+
+
+
کاش رویاهایمان روزی حقیقت می شدند ، تنگنای سینه ها دشت محبت میشدند ، سادگی ، مهر و صفا قانون انسان بودن است ، کاش قانونهایمان یک دم رعایت میشدند. گاهی از غم می شود ویران دلم .. ای کاش بین دلها غصه ها مردانه قسمت می شدند.
+
+
+
هیچ گاه به کوچه بن بست ناسزا نگو ، رنج بن بست بودن برای کوچه کافیست.
+
+
+
چقدر عبور ثانیه ها سخت میشود وقتی دلی برای دلی تنگ میشود.
+
+
+
دلتنگیهایم را با کدام قایق خیالی روانه دل دریاییت کنم تا بدانی دلتنگتم.
+
+
+

حکایت ما و دوستان حکایت ماه و برکه است! در دل هم جا دارند ولی از هم دورند.
+
+
+
سلام به اون اهل دلی که بی ریا و باصفاست / قلب پر از محبتش همیشه با یاد خداست / دور باشد از وجودشون هر چی غم و هر چی بلاست ، گفتم سلامی عرض کنم نگین فلانی بی وفاست.
+
+
+
ستاره بخت هیچ کس شوم نیست این ما هستیم که آسمان را بد تعبیر میکنیم.
+
+
+
گفتمت با من بمان گفتی که یارت نیستم / روشنی بخش و چراغ شام تارت نیستم در تمام تار و پود من تنیده یاد تو / ای که از من غافلی ، غافل ز یادت نیستم.
+
+
+
کوتاهی زمان را وقتی فهمیدم که در کنارت بودم / و طولانی بودن آنرا وقتی فهمیدم که در انتظارت بودم…. حالا که دلتنگتم زمان ایستاده.
+
+
+
حیف نون داشته کباب درست میکرده می بینه یه گربه داره نگاه میکنه حیف نون داد میزنه : آی بلال شیر بلاله!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ɓŁŪ£ ɢĩŔŁツßレuε gïrレツ≧✯◡✯≦ ، صنوبر ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
حیف نون داشته کباب درست میکرده می بینه یه گربه داره نگاه میکنه حیف نون داد میزنه : آی بلال شیر بلاله!!!Big GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک های جالب و باحال 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان