امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راجرز: نگران چگونگي مهار رونالدو هستم

راجرز: نگران چگونگي مهار رونالدو هستم

برندن راجرز، سرمربي ليورپول در مصاحبه خبري پيش از ديدار تيمش مقابل رئال مادريد شرکت کرد.

راجرز: نگران چگونگي مهار رونالدو هستم 1

به گزارش "ورزش سه"، برندن راجرز در جمع خبرنگاران، عنوان کرد که رئال تیم با کیفیتی در اختیار دارد و غیبت گرث بیل، کمبودی برای رئال ایجاد نخواهد کرد.

[b] رئال مادرید و شیوه مهار رونالدو

رئال مادرید تیم باکیفیت و مهمی است. کریستیانو هم استعداد ویژه ای دارد.فوتبال او نسبته به دوران حضورش در انگلستان پیشرفت زیادی داشته. در منچستر بازیکن خوبی بود که برخی اوقات هم گلزنی می کرد اما الان تبدیل به یک ماشین گلزنی شده بازیکنی که هر تیمی را به خودش وابسته می کند.مشکل ما این است که نمی توانیم بصورت فردی او را متوقف کنیم. این کار را باید گروهی انجام دهیم.نگران این هستم که چگونه می توان  کریستیانو را کنترل کرد.

غیبت گرت بیل

بیل یک بازیکن کلاس جهانی است. بازیکنی با کیفیت و سرعت بالا.غیبت او در مقابل ما یک امتیاز ویژه محسوب می شود.اما رئال مادرید پر از بازیکنان ارزشمند است. ایسکو به عنوان جانشین او بسیار باکیفیت بازی می کند.مادرید از لحاظ بازیکن کمبودی ندارد.

بالونلی و احیای او مقابل رئال

ماریو پس از عدم گلزنی مقابل رنجرز خیلی نارحت بود.وقتی یک مهاجم گل نمی زند نمی تواند خوشحال باشد.اما برای من مهم این است که او خودش را در موقعیت گلزنی قرار می دهد و تلاش او در بازی بالاست.اگر بتواند در مقابل رئال گلزنی کند، روی اعتماد به نفسش تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت.

بازگشت لیورپول به سطح فصل گذشته

در این فصل هنوز با لیورپول فصل گذشته فاصله داریم. شب های اروپایی آنفیلد بسیار خاص هستند. بازی با رئال هم بازی بسیار مهمی برای ماست.من به مجموعه بازیکنانی که دراختیارم هستند ایمان دارم.

اهمیت دو بازی با رئال برای صعود به مرحله بعد

در مقابل بازل اوضاع خوب پیش نرفت. طبیعی است که به پیروزی بر رئال نیاز داریم. اگر بتوانیم مثل فصل گذشته بازی کنیم می توانیم به یک هشتم صعود کنیم.

در پایان نشست، خبرنگاران اسپانیایی از راجرز خواستند که به آخرین سوال به اسپانیایی جواب بدهد. راجرز هم که به زبان اسپانیایی کاملا مسلط است گفت که به احترام خبرنگاران انگلیسی و اینکه بازی در کشور انگلستان برگزار می شود، ترجیح می دهد جواب سوال را به انگلیسی بدهد. البته او تمام این جملات را با تسلط کامل به زبان اسپانیایی بیان کرد.

راجرز در مورد مقایسه گردباد گونزالو و گردباد کریستیانو ترجیح داد که ورود نکند و گفت که طوفان واقعی را درون زمین و بین دو تیمی که ذهنیت پیروزی دارند خواهیم دید و اینکه او به قدرت بازیکنانش ایمان دارد.[/b]
راجرز: نگران چگونگي مهار رونالدو هستم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان