امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد)

Sad 
اینم پست جدید امیر حسین مقصود لو(تتلو)در پیج فیس بوک.

دوستاى عزيزم من پارسال ميخواستم خداحافظى كنم اما يه سرى حرف نگفته بود مجبور بودم به خاطرش سرپا وايسم !! ميدونم خيلياتون دركم نميكنيد اما اگه يه هفته بريد سر كار و حقوقتون رو نگيريدتازه بى احترامى هم ببينيد! صابكارتون و بيچاره ميكنيد و دركم ميكنيد !! ديگه شد ١٢ سال كار شب و روز و من ٢٨ سالم !!! از ١٦ سالگى تا الان دوئيدم به عشق يه چيز !! اونم احترام !!! تا حالا فكر ميكردم فقط پاى كامنتا يه سرى بى شخصيت بى احترامى ميكنن !! اما حالا كه ديدم كه ما اين همه كثيف هستيم كه تو فوتبالو واليبالمون اينجورى باحامون رفتار ميشه وانقدر خطرناك هستيم كه حتى هيشكى جرأت طرفدارى ازمون و نداره و همه انكارمون ميكنن !!! و بزرگانمون هم انقدر راحت بى احترامى ميكنن !!!! تو تلويزيون شطرنجى نشون داده ميشيم يعنى چى؟؟؟. يعنى خدا نگهدار همتون!! فقط خواهش ميكنم ازم ناراحت نشين و بدونيد كه من اين بار ديگه واقعا كم آوردم و واقعا پير شدم ديگه و واقعا خدا حافظ !! شما هم خيلى راحت عين بقيه انكارم كنيد و فكر كنيد آهنگا از آسمون اومده

مــــــــــــــــــــــــرد هرجا بودی خوب باش.خدا همراهت شیرمرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط f.z.13 ، armin van buuren ، mbi//- ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، nastaran9835 ، *ArAsH* ، Titiw ، mohammadhm ، حقوقدان انجمن ، "تنها" ، مریم14 ، زهرا رسولی ، _Ovver_ ، sev sevil ، ALI REZA J ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، ناز خوشگله ، atena2015 ، mina.sh1381 ، Mr.Unnamed
آگهی
دو هفته دیگه برمیگرده میگه من بخاطر تتلیتی ها خداحافظی نمیکنم.تتلو کارش همینه.الان هم با این کارش خواسته جلب توجه کنه.
وقتی تز میده برم با زد بازی بخونم باید منتظر باشه تا کلی بد و بی راه بشنوه اخه یکی نیست بهش بگه تو رو چه به زد بازی.تازه بعدش هم از رو نرفته اومده 
با جی جی دعوا کرده ولی خوشم اومد جی جی هم تو آهنگ مارو اشتباه نگیر خوب تتلو رو نشوند سر جاش.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، "تنها"
بره باواا الکی گندش کردین والاااا
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
(20-10-2014، 0:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بره باواا الکی گندش کردین والاااا
ساکت شو
بافکر کردن به هر حیوانی
                           ذهن خود را باغ وحشنکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، آهیو
شایعه اس شاید تتل نمیره تتلو همونجوری محکم باش مث قدیم
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، "تنها"
HuhHuh
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
آگهی
بقول یاس اگه قدرت نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردمHeart

پس عمو تتل هم قدرت داره که رقیب دارهHeart

بسوزن بعضیاااااااااااااااااااTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
crying
cryingcrying
cryingcryingcrying
cryingcrying
crying
cryingcrying
cryingcryingcrying
cryingcrying
crying
cryingcrying
cryingcryingcrying
cryingcrying
crying
زمانی شعر می گفتم برای غربت باران,
اما حالا خودم تنها شدم
تنهاتر از باران . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
Dodgyبره زود تر راحت شیم

پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Dead-Girl
ایشالا که بر نگرده ملت عوض کرده با اون صدای  گندش
امضا بی امضا
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تتلو از عرش تا فرش
  متن اهنگ کاریکاتور تتلو
  عینک دودی با برند امیر تتلو به بازار اومد!
Shocked امیر تتلو دردادگاه انقلاب+عکس
  عکس از بچگی و دوره دبیرستان تتلو
Video امیر تتلو آزاد شد!!!!!.+کلیپ
  از امیر تتلو تا محمود کریمی در «#پیامی آورده‌اند»
  مشاعر امیر تتلو
Sad خداحافظی امیر تتلو از دنیای موسیقی(بدترین خبر عمرم)
Music تتلو تا کی میخوای پاچه خواری کنی؟؟؟؟فکرش رو بکنید تتلو بره مکه.0_O هه هه هه هه ههه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان