امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس

خدا کنه نره سبکش واقعا خاصه و کسایی که آهنگاشو مسخره میکنن همونایی هستن که آهنگای یاسو مسخره میکنن و ماه عسلو گریه وانه میدونن واقعا موجودات چرتین Sleepy
از نژاد آريـــاییم تير آرش در کمانم، نام ايران بر زبانم...سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم...چون سياوش پاک پاکم، همچو رستم پهلوانم، کاوه ام تارپود کاويانم...من ز ماد و از هخايم، از ارشک،من سرباز فدايي

دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می کنند.(کوروش بزرگ)
پاینده باد ایران و ایرانی.....
زنده باد نام و یاد بزرگ مرد تاریخ ایران عزیز کورش بزرگ. Angel

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 7
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬
آگهی
بکش عاقا بکش اینستاگرامو بگند کشیدی دو ساعت یبار پست میزاری در جواب نفرقبلی بگم دیس لاو سبک خاصی نیس ک تتلو میخونه یاسم دیگه شور همه چی رو در اورده یکی لنگه عماد قوی دله...
ببین خواهرم....
اوسکوله عشق لَـش
به نفعته ازاین بیشتر ندی کش که تش
میــ ـرینم بهت جوری که بشه سرتیتره خبر
جوری که جرعت نکنه جوگیر شه طرف !
پاسخ
(25-07-2015، 17:25)kiana-khanoomi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکش عاقا بکش اینستاگرامو بگند کشیدی دو ساعت یبار پست میزاری  در جواب نفرقبلی بگم دیس لاو سبک خاصی  نیس ک تتلو میخونه یاسم دیگه شور همه چی رو در اورده یکی لنگه عماد قوی دله...

کلا با هر کی در مورد مسائل جامعه حرف میزنه مشکل دارین؟ضمنا یاس هیچ رپری رو دستش نیومده و نمیاد چه حصین چه یه گروه مثل تیک تاک یا زد بازی
Sleepy
از نژاد آريـــاییم تير آرش در کمانم، نام ايران بر زبانم...سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم...چون سياوش پاک پاکم، همچو رستم پهلوانم، کاوه ام تارپود کاويانم...من ز ماد و از هخايم، از ارشک،من سرباز فدايي

دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می کنند.(کوروش بزرگ)
پاینده باد ایران و ایرانی.....
زنده باد نام و یاد بزرگ مرد تاریخ ایران عزیز کورش بزرگ. Angel

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 7
پاسخ
اخ جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو​ووووووووووون
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
مگه میشه مگه داریم همچین چیزی؟
Dodgy
http://niloofargirl.loxblog.com/

پاسخ
(25-07-2015، 17:40)علیرضا جذاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2015، 17:25)kiana-khanoomi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکش عاقا بکش اینستاگرامو بگند کشیدی دو ساعت یبار پست میزاری  در جواب نفرقبلی بگم دیس لاو سبک خاصی  نیس ک تتلو میخونه یاسم دیگه شور همه چی رو در اورده یکی لنگه عماد قوی دله...

کلا با هر کی در مورد مسائل جامعه حرف میزنه مشکل دارین؟ضمنا یاس هیچ رپری رو دستش نیومده و نمیاد چه حصین چه یه گروه مثل تیک تاک یا زد بازی
Sleepy

عزیزم کودک جان حصین پدررپ فارسه اولین رپ کن ایرانه اونوقت جچجوری یه جوجه رپر مثه یاس بیاد رو دستش هه
ببین خواهرم....
اوسکوله عشق لَـش
به نفعته ازاین بیشتر ندی کش که تش
میــ ـرینم بهت جوری که بشه سرتیتره خبر
جوری که جرعت نکنه جوگیر شه طرف !
پاسخ
آگهی
تتلو احمق میخاد خودکشی کنه
پاسخ
اا من خداییش عاشق تتلوام
به نظر من اهنگاشم بسییییییییییییار خوبه این همه واسه ایران خونده واسه تیم ملی واسه انرژی هسته ای واسه شهدا این همه خوندن بعد میگم غیر مجاز
نه امیدوارم این کارو نکنه و همیشه پیش ما بمونه و ما همیشه عاشق اونا بمونین
امیر تتلو باید بدونه که مردم همش دنبال حرفو ایراد گرفتن از بقین اینم یکیش
پاسخ
واقعا خزه..

زودتره بره بميره راحت شيم...
پاسخ
زود ترررررررررررر خوب تر

(16-03-2017، 9:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا خزه..

زودتره بره بميره راحت شيم...

آفرین دمت طلا
A.RAP. 666
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Star توصیه های رپری ( من در زندگی استفاده میکنم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان