امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لالایی برای عشق (برای اونایی که میخوان از ته دل اشک بریزن) نیای تو از دستت رفته

Heartلالالالا نخواب سودی نداره همون بهتر که بشمری ستاره همون بهتر که چشمات وا بمونه که ماه غصه ش نشه تنها بیداره لالالالا نخواب بازم سفر رفت نمی دونم به کارون یا خزر رفت فقط دردم اینه مثل همیشه بدون اطلاع و بی خبر رفت لالالالانخواب میدون جنگه دست هر کی میبینی یه تفنگه یه عمره دور چشماش گشتم امانفهمیدم که اون چشما چه رنگه لالالالا نخواب زندون دنیا سر ناسازگاری داره با ما بشین بازم دعا کن واسه اونکه ما رو این جا گذاشت تنهای تنها لالالالانخواب اون راه دوره خدا میدونه حالش چه جوره توی خلوت میگم اینجا کسی نیست خدایش که دلم خیلی صبوره لالالالا نخواب تیره ست چراغم مثل اتش فشان میمونه داغم به جون گلدونا کم غصه ای نیست هزار شب شد نیومد باز سراغم لالالالا نخواب خواب که دوا نیست دل دیونه داشتن که خطا نیست می گن دست از سرش بردار نمیشه اخه عاشق شدن که دست ما نیست لالالالا نخواب تنها می مونم کمک کن قدر چشماتو بدونم چرا چشمات پر خشمه عزیزم مگه من مثل اون نامهربونم لالالالا نخواب ماه رو نگاه کن من اسفندو میارم تو دعا کن بگو برگرده پیش ما بمونه کتاب حافظ رو بردارو وا کن لالالالا نخواب سرما تو راهه همیشه عمر خوشبختی کوتاهه میگن با یه فرشته اونو دیدن دروغه جون دریا اشتباهه لالالالا نخواب تلخ جدایی کمر خم میشه زیر بی وفایی تو بیدار باش همه تو خواب نازن برای کی بخونم پس لالایی لالالا نخواب تنهایی زرده اگه طولانی شه مثل یه درده اگه چشم انتظار باشی که هیچی دروغ میگی به دل که بر میگرده لالالالا نخواب اشکت زلاله مثل بارون پای نخل وصاله منو تو هم شبو هم قلبو کشتیم ولی اون چی چقدر اون بی خیاله لالالالا نخواب دنیا خسیسه واسه کم ادمی خوب مینویسه یکی لبهاش تو خوابم غرق خندست یکی پلکاش تو خوابم خیسه خیسه لالالالا نخواب عاشق یه سیبه همیشه سرخو تب دارو غریبه تا اون بالاست رسیدس اما تنهاست پایینم که بیوفته بی نصیبه لالالالا نخواب اینجا سیاهی پره اما تو تنگه قصه ماهی اونی که ماها رو بیدار نگه داشت الهی خواب باشه حالا, الهی لالالالا نخواب تا اون بخوابه بشین این قدر تا که خورشید بتابه زمونی که یقین کردم بیدار شد بخواب با یاد عکسی که تو قابه لالالالا بخواب بیداره حالا دیگه باید بخوابی پس لالالا بخواب دیگه تو میتونی بخوابی ببین خورشید اومد بالای بالا لالالالا اینم بود سرنوشتم این از امروزمو این از گذشتم نمی خوابم تا تو برگردی یک روز منم خوابوواسه اون روز گذاشتم نمی خوابم تا تو برگردی یک روز منم خوابو واسه اون روز گذاشتم Heart
ویرایش شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓ ، "تنها" ، ALI REZA J ، آرامش ، lilibit ، mahru ، خوش تیپ انجمن ، ❤R@TA❤ ، حقوقدان انجمن ، Nυмв ، باران20 ، dokhtare-ashoob ، Apathetic ، *_* ، ᖇᗩᖺᗩ ، نفس♥♥♥ ، Sadaf 2014 ، آویـــســا ، دریای بی موج ، ریحون بنفش ، saba 3 ، تینا45
آگهی
اول فکر کردم اون لالایی ای رو که " چرا " خوند گذاشتی ! ولی اینم خیلی قشنگ بود ! یه تیکه ای هم از آهنگ لالاییه معروف چرا برای زنده شدن خاطرات کسانی که اون زمانا بچه بودن و دلشون به چرا خوش بود ..
لا .. لالایی گل نی نی 
روی ابرا بشینی
خوابای خوش ببینی
:/
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای بی موج
مخسی.....
آقایون داداشام اینا واس ماس ... Tongue Big Grin 
پاسخ
عالی بود Heart Heart Heart Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart یه جمله برای عشقت بنویس ...
  اینو برای یکی که تو انجمن خییلی دوسش دارم گذاشتم...............
Heart جمله های خیلی خوشگل{نیای تو خیلی ضرر کردی}
Heart تو را برای چه دوست دارم×(بیا تو تا بگم)
Heart تمنا برای نفس کشیدن
  دختر پسرا بیان تووووووووووووووووووو (نیاین از دست رفته)
Rainbow جمله برای شهریوری ها
  جمله برای دیمـــــــــــــــــاهی ها
  حرف های دل منو تو(نیای از کف دستت پروندی)
  جملات قشنگ برای مامانا و پاپاها:)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان