امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیکه: دوست داشتم مدیر یک شرکت باشم

جرارد پیکه مدافع اسپانیایی بارسلونا در گفت‌وگو با مجله فورفورتو، احتمال بازگشتش به منچستریونایتد را رد کرد و البته از مسائل مختلفی حرف زد.
پیکه: دوست داشتم مدیر یک شرکت باشم 1

مسي

او در ابتدا خيلي درونگرا به نظر مي‌رسيد ولي ما در يك تورنمنت در سوئيس در كنار هم بازي كرديم و در آنجا با شخصيت واقعي مسي آشنا شدم و بعد از آن بود كه ديگر هيچ‌وقت او را «ساكت» نناميديم. براي يك پسربچه سخت بود تا با زندگي در يك قاره ديگر تطبيق پيدا كند ولي او اين كار را انجام داد و تبديل به بهترين بازيكن دنيا شد.

احتمال جدايي از بارسا

من در بهترين تيم دنيا هستم. هميشه رؤيايم بازي كردن براي بارسا بوده و تصميمي براي ترك تيم ندارم. اخيراً قراردادم را تمديد كرده‌ام و دوست دارم كه پرونده ورزشي‌ام را در بارسا ببندم ولي هيچ‌وقت مشخص نيست.

رقابت بارسلونا-رئال‌مادريد

اين دو، دو تيم خيلي قدرتمند هستند كه رقابتي تاريخي دارند. وقتي بارسا و رئال با هم روبه‌رو مي‌شوند، فقط بحث فوتبال نيست و ماجرا فراتر از اين‌هاست. در زمان حضور مورينيو، ماجرا فراتر هم بود‌ چون بازي را به اوج جنجال مي‌كشاند.

اسكولز يا ژاوي

اوه.. نمي‌توانيد مرا مجبور كنيد كه بين اين دو، يكي را انتخاب كنم. شايد از نظر جام‌هاي كسب شده، انتخابم ژاوي باشد ولي از نظر تكنيكي هردوي‌شان فوق‌‌العاده‌اند.

گوش دادن به موسيقي شكيرا قبل از بازي

اگر اين كار را نكنم، دوست داريد چه موسيقي‌اي گوش دهم؟ آهنگ‌هاي شكيرا بهترين موسيقي دنيا هستند. كلمات ترانه‌هاي او احساسي كه او به موسيقي دارد را بازتاب مي‌دهند.

ميلان

اگر مي‌توانستم انتخاب كنم، ترجيح مي‌دادم كه پسرم ميلان هم فوتباليست شود ولي هرچه او تصميم بگيرد، برايش خوشحال خواهم شد.

اگر فوتباليست نمي‌شدي

دوست داشتم كه كاري مرتبط با تجارت داشته باشم. مثلاً مدير يك شركت باشم.

دعوت دوباره پيكه به تيم‌ ملي

«پيكه ايده‌هاي كاملاً روشني دارد و اگر نمي‌خواست در تيم‌ ملي بازي كند، الان اينجا نبود. حضور او در «لا ديادا» (‌تظاهرات روز ملي كاتالونيا) هيچ ربطي به تيم ‌ملي ندارد. در اين راهپيمايي ژاوي هم بود، او هم يكي از بازيكنان محبوب در اسپانياست و همه مي‌دانيم كه او و پيكه به عنوان متعهدترين بازيكنان تاريخ تيم ‌ملي شناخته مي‌شوند... پيكه بارها گفته كه در مورد تيم‌ ملي چه برنامه‌هايي دارد و خيلي راحت مي‌توانست بگويد نمي‌خواهد اينجا باشد. او به دنبال قهرماني است و كاملاً هم به اسپانيا متعهد است. در مورد خودم هم بايد بگويم كه به خاطر بودن در تيم‌ ملي بي‌اندازه خوشحالم... خود من حس مي‌كنم كه از همه كاتالان‌ها كاتالان‌ترم اما وقتي به پاسپورتم نگاه مي‌كنم، مي‌بينم يك اسپانيايي هستم. در اسپانيا بازيكنان زيادي كاتالونيايي يا اهل باسك هستند اما وقتي بحث ورزش باشد، همه اسپانيايي به حساب مي‌آيند. به نظر من قاطي كردن سياست و ورزش كار غلطي است.»
پاسخ
آگهی
خیـــــــــــــــــلی خوب بوو ممنونHeart

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  دوست ندارم جای دختر یا همسر آنتونیو کونته باشم
  طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود
  هم محله ای های ایسكو کالدرون : او توپ را بیشتر از نان دوست داشت !
  کاظمی: لیگ بسکتبال با ۱۰ تیم خوب نیست/ دوست دارم در مهرام بمانم
  واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در قالب شرکت‌های تعاونی سهامی عام
  انتقاد پیکه از تاریخ بازگشت لالیگا
  ستین: دوست ندارم بارسلونا را قهرمان لالیگا اعلام کنند
  صالح: تیم‌های ملی برای تعامل نیاز به یک مدیر فنی دارند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان