امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عذرخواهی پیکه به خاطر اهانت به افسران پلیس بارسلونا

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال بارسلونا از درگیری‌ لفظی اخیرش با افسران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر بارسلونا پس از جریمه کردن وی ابراز پشیمانی کرد.
عذرخواهی پیکه به خاطر اهانت به افسران پلیس بارسلونا 1
نشریه «وانگاردیا» اسپانیا ادعا کرد که جرارد پیکه بامداد در یکی از خیابان‌های شهر بارسلونا با تعدادی از افسران پلیس شهر درگیری لفظی پیدا کرده است. این حادثه در ساعت 2:30 به وقت محلی، زمانی رخ داد که چند افسر پلیس راهنمایی و رانندگی بارسلونا برادر مدافع بارسلونا را به خاطر پارک کردن اتومبیلش به مدت 15 دقیقه در خط ویژه اتوبوس مقابل یک باشگاه شبانه و همچنین بی‌احترامی و سرپیچی از فرمان افسر پلیس جریمه کردند، جرمی که او را به دادگاه خواهد کشاند. در گزارش پلیس آمده است که به محض جریمه شدن برادر پیکه، جرارد پیکه برگه جریمه را از روی اتومبیل بردارش برداشته و آن را به سوی افسر پلیس پرتاب کرده است.

طبق ادعای نشریه وانگاردیا پیکه پس از این حرکت شروع به توهین به افسران پلیس کرده و به آنها گفته است: شما به من حسادت می‌کنید، چون آدم مشهوری هستم! مرا جریمه می‌کنید، چون از این راه حقوق می‌گیرید و بدبخت هستید! این جریمه هرگز پرداخت نخواهد شد، چون من به رئیس‌تان زنگ خواهم زد و آن را باطل می‌کنم!‌ به رؤسای‌تان زنگ می‌زنم و مطمئن باشید که آن وقت در یک دردسر بزرگ افتاده‌اید. شما خیلی به خودتان مطمئن هستید و در این یونیفرم‌ها این طرف و آنطرف می‌روید و طوری مردم را جریمه می‌کنید که انگار این حق خدادادی‌تان است. شما مایه ننگ هستید. شغل شما و تمام نیروهای پلیس مایه ننگ هستند.

ساعاتی پس از انتشار خبر درگیری جرارد پیکه با افسران پلیس بارسلونا او در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به عذرخواهی کرد و نوشت: «چیزهای فراوانی درباره آنچه که من گفته‌ام عنوان شده‌ است که در بسیاری از آنها غلو شده است اما در هر حال من لازم می‌دانم عذرخواهی کنم و بگویم که اشتباه کرده‌ام و این اتفاق دیگر تکرار نمی‌شود».
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، خخخخ ، f-ghaemi ، رجب 12354 ، باران20
آگهی
اگه نمی کرد که بدبخت میشد
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
ایول حقشهBig Grin
عذرخواهی پیکه به خاطر اهانت به افسران پلیس بارسلونا 1عذرخواهی پیکه به خاطر اهانت به افسران پلیس بارسلونا 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  بارسلونا، متهم ردیف اول شب تلخ هلندی ها در آتاترک! (عکس)
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا
  من رئیس شوم ژاوی رهبر بارسلونا می شود
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان