امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هري استايلز هنوز به خاطر اهنگ جديد تيلور كه درباره ي اوست ناراحت نشده!!!!!!!!

Tongue 
هری استایلز فکر میکنه تیلور سویفت نیاز داره که از اون دور شه
ما دیروز آهنگ جدید تیلور رو که به قول معروف نوشته خودشه(out of the woods)و درمورد رابطش با هری هست رو شنیدیم.
به ملاحظه هری آهنگ (i knew you were trouble) شنیده و حتی دیده شد که تیلور هری رو در طول اجرای we are never ever getting back together در گرمی 2013 دیس کرد.با همه اینا آهنگ نویسی های تیلور  احتمالا الان برای هری کسل کننده شده.
ظاهرا یکی از دوستای هری برای گفتن این که هری از این نیاز تیلور برای آهنگ نوشتن درباره اون دیگه اذیت نشده جلو اومده.و کاملا رک فکر میکنه که تیلور بعد از همه اینا نیاز داره از اون دور شه.هری به خوبی و صادقانه به خودش برگشته.(منظور اینکه خودشه)
منبع هالیوود لایف گفته که:هری هنوز به خاطر آهنگ جدیدی که تیلور واسش نوشنه اذیت نشده.تیلور اونطرف خبرهای دیروزه(فک کنم منظورش اینه که هرچی بوده تو گذشتس)و اینکه هری  واقعا نمیخواد هیچ چیز دیگه ای برای انجام با تیلور داشته باشه.اون دگ اصلا به تیلور فکر نمیکنه.
البته هری هنوز هیچ صحبتی درباره این موقعیتش با تیلور نکرده و قصد هم نداره که بکنه.یه منبع دیگه گفته که:هری نمیخواد به خوبی جواب بده چون اگه این کارو بکنه اینطور به نظر میاد که اهمیت میده.پس اون فقط امیدواره که همه اینا دور شه  و تیلور حرف زدن درباره اونو توی مصاحبه ها,آهنگاش و هرچیز دیگه ای تموم کنه.تیلور نیاز داره که از اون دور شه.
مسلما همه ما اینو میگیم که هری طرز برخورد خوبی رو برای همه اینا انتخاب کرده.
شما چی فکر میکنید؟
آیا تیلور نوشتن آهنگ برای هری رو تموم میکنه؟

توهـــــــــــــــــــــــــــــــــــین ممنوع!
تولدت مبارك داداشي
Happy birthday zayn malik

هري استايلز هنوز به خاطر اهنگ جديد تيلور كه درباره ي اوست ناراحت نشده!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا ، Brave Girls ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، AعطریناA ، girl of chaos
آگهی
عجیبه ولی هری تویه مصاحبه گفت که ازاینکه تیلوراهنگ براش خونده خوشحاله وازازاون اهنگ لذت میبره
لاولی
پاسخ
واصعا امسدوارم تیلور این کارا رو تموم کنه!دو سال گذشته و تیلور همچنان تو تکاپوئه!!تا حالا یه چیزی حدود هفت تا اهنگ واسه هری داده که نصفش واسه تمسخر و انتقام گرفتن بوده!!تمومش کن خواهش میکنم.
 [url=http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=one-direction-18-.jpg][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط Directioner_kimia
تیلور خیلی دختر احساسی ای هست ! این از روی بدی نیست . تیلور خیلی درون پاکی داره و به همین دلیل ضریه ای که از بابت رابطش با هری خورده اونقدر قوی بوده که اهنگ نوشتن رو ول نمیکنه !
من هردوشون رو دوس دارم و بنظرم هردو کار اشتباهی نمیکنن .. هری با بی تفاوتیش کمک میکنه که تیلور کم کم بیخیال شه ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان