امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان دابل اسی جدید سری3

اگه یواشکی گوشیشونو بردارید، تو گوشی به چه مواردی بر میخورید؟

هیون: تو دفترچه تلفن گوشیش به چند تا اسم عجیب بر میخورید: اسکل 1 ، اسکل 2 ، اسکل 3 و.......
وقتی به هر کدوم از اسکل ها هم زنگ میزنید میفهمید که هر کدوم یه دختر بدبختن و بعد هم با ترس و لرز شروع به گشتن توی اسکل ها میکنید تا مطمئن شید شماره شما جزوشون نباشه.

جونگ: تو گوشیش با کلی کلیپ و عکس مورد دار مواجه میشید که هر کدوم به طرزی فجیحیه!

یونگ: این بچه پاکه یا حداقل اینطور به نظر میاد چون تو گوشیش غیر از عکسا و فیلمای خودش چیزی نیست!

کیو: هیچ نگران نباشید نصف گوشیش پر از عکسایی که یواشکی ازتون گرفته ونصف دیگشم عکسای خانوادگی و عکسای دابل اس:)

هیونگ: با تاسف باید بگم که ایشون وضعشون خرابه، گوشیشون پر از فیلم های مورد دار و شماره دختر از انواع ملیت هاست و به قدری زیاده که شما دهنتون باز میمونه:@
حالا بفهمن شما گوشیشون رو بدون اجازه برداشتین:

هیون: به جای اینکه شما شاکی باشید آقا کلی داد و هوار راه میندازه که چرا بی اجازه به گوشیم دست زدی ، بعدم میگه یالا گوشیتو بده بیاد منم میخوام گوشی تو رو ببینم!!

جونگ: با کمال پررویی میگه ااااا عکسا و فیلمامو دیدی؟‍ از هر کدوم خوشت اومد بگو واست بلوتوث کنم!

یونگ: به شدت هل میشه و شما در تعجبید که چرا! چون چیزی تو گوشیش پیدا نکردید پس شک میکنید و میرید تو اتاقو درو قفل میکنید و دوباره با دقت بیشتر شروع به گشتن تو گوشیش میکنید!!

کیو: اول اخم میکنه و یه ذره دل خور میشه که مگه بهم اعتماد نداری ولی بعد که از دلش در آوردید میگه اشکال نداره! عکساتو دیدی؟ دیدی چقدر خوشگل بودن؟!!

هیونگ: کار به صحبت و مذاکره نمیکشه اون فرار میکنه و شما هم با یه ماهیتابه به دنبالش

طرز برخورد پسرای اس اس با رقیب عشقیشون:

هیون جونگ : ساده ترین لباسش رو می پوشه و تو یه رستوران قرار می ذاره بعد به اون پسره می گه ببین اگر می خوای کسی که دوستش داری خوشبخت باشه ولش کن و پاتو از این رابطه بکش بیرون چون اون من و با تمام سادگیم به تو ترجیح میده.

یونگ سنگ: در حالی که از درون داره می سوزه ولی با ارامش کامل می اد و ازتون می پرسه اون یارو رو به من ترجیح می دی یا نه؟؟؟؟؟ بعد که شما بگید تو رو می خوام شماره پسر رو رو ازتون می گیره و باهاش کناره رودخونه قرار می ذاره بعد نیم ساعت دیر میره سر قرار و میگه اگه واقعا دوستش داری بذار با کسی که عاشقشه خوشبخت بشه و از زندگیش برو بیرون...

کیو جونگ : وقتی می بینه شما اعصابتون خورده دلیلشو می پرسه و شما بعد از کلی من من کردن جریان رو بهش می گید اونم مثل بقیه شمارشو می گیره و تو یه رستوران که اتاق اتاقه(جوری که تو هر اتاق فقط 2 نفر باشن) قرار می ذاره و پشت در قایم میشه همچین که پسره رسید از پشت در میپره بیرون یه مشت میزنه تو دهنشو بهش می گه فک کردی اون منو به این باحالی ول می کنه میاد پیش تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد هم میگه اگر دفعه دیگه عشق من به خاطر تو ناراحت بشه گور خودتو کندی ....

جونگ مین: یه روز اتفاقی شمارو در حال دعوا کردن پشت تلفن می بینه و وقتی شب خوابتون برد شمارشو ور می داره و واسه فردا صبحش سر کوچه قرار می ذاره، صبح سگشو بر می داره میره بیرون سر کوچه به اون بخت برگشته می گه می بینی که سگمو می خوام ببرم دست شویی فقط اومدم بهت بگم پاتو از تو کفش من بردار وگرنه دفعه بعد سگم تنها میاد سراغت.

هیونگ جون: جریان از این قراره که شما دلتون نمی اد سر هیونگ کلاه بذارید و خودتون به هیونگ جریانو می گید اونم در حین شنیدن داستان همش گریه می کنه اخرش بهتون می گه چون تو منو انتخاب کردی من هم قرار کاری فردا رو کنسل می کنم و باهات می ام بیرون!!!!!!!!!!!!!
بعد که می گید با اون یارو چه کار کنیم هیونگ میگه خوب شد گفتی داشت یادم می رفت (آخه همش به قرار فرداش با شما فکر می کنه:)) و همین امروز می رم باهاش حرف میزنم و تو قرار یه نگاه عقل اندر سفیه به پسره می کنه و میگه چند سالته بچه؟؟؟؟؟؟خجالت بکش برو شیرتو بخور:@

ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ ﺯﻧﺸﻮﻥﺩﺍﺭﻩ ﺯﺍﯾﻤﺎﻥ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ:

ﻟﯿﺪﺭ (ﮐﯿﻢ ﻫﯿﻮﻥ ﺟﻮﻧﮓ): ﺍﺳﺘﺮﺱ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺪﺍﻡ ﺗﻮﯾﻪ ﺭﺍﻫﺮﻭ ﺭﺍﻩ ﻣﯽ ﺭﻩ ﻭﺩﺳﺘﺎﺷﻮ

ﺑﻪ ﻫﻢ ﻓﺸﺎﺭ ﻣﯽ ﺩﻩ ﻭ ﺩﻋﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﯾﺎ ﯾﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻦ ﺑﭽﻢ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪﺩﻧﯿﺎ

ﺑﯿﺎﺩ ( ﮔﻮﺭ ﺑﺎﺑﺎﯾﻪ ﺯﻧﻢ )

ﯾﻮﻧﮓ ﺳﻨﮓ: ﺭﻭﯾﻪ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﻣﯽ ﺷﯿﻨﻪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﺳﻢ ﺑﭽﻪ ﺍﺵ ﺭﻭﭼﯽ ﺑﺰﺍﺭﻩ

ﮐﯿﻮﺟﻮﻧﮓ: ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﺩﺍﺭﻩ ﻫﯽ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﯽ ﺷﻪ ﻭ ﻫﯽ ﻣﯿﺸﯿﻨﻪ ﻭ ﻣﺪﺍﻡ ﺧﺪﺍ

ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﺯﺍﯾﻤﺎﻥ ﺯﻧﺶ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﺑﭽﻪ ﺷﻮﻥ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﯿﺎﺩ

ﺟﻮﻧﮓ ﻣﯿﻦ: ﮔﻮﺭ ﺑﺎﺑﺎﯾﻪ ﺯﻥ ﺑﭽﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯾﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭘﺮﺳﺘﺎﺭﺧﻮﺷﮕﻞ

ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﻪ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﯾﺎﺩ ﭘﺪﺭ ﺷﺪﻧﺶ ﻣﯽ ﯾﻔﺘﻪ ﻭ ﻗﻨﺪ ﺗﻮ ﺩﻟﺶ

ﺍﺏ ﻣﯽ ﺷﻪ

ﻫﯿﻮﻧﮓ ﺟﻮﻥ: ﺍﻭﻟﺶ ﺍﺳﺘﺮﺳﺶ ﮐﻤﻪ ﻭﻟﯽ ﻫﺮ ﭼﯽ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﻩ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽ ﺷﻪ

ﺍﺧﺮﺵ ﮐﻪ ﺍﺻﻼ‌ ﺑﻐﺾ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﮐﻪ

ﺑﻬﺶ ﺩﺍﺩﻩ ﺭﻭ ﺍﺯﺵ ﻧﮕﯿﺮﻩ ( ﺍﻟﻠﻠﻬﯿﯿﯿﯽ )

اگه پسرای اس اس رو سوپرایز کنین :

هیون : خوب اولش تعجب میکنه اما بعدش یه لبخند میزنه و یه تشکر ازتون میکنه و اگه خیلی هم دوستون داشته باشه که دیگه یه بغله محکم هم داره!

هیونگ : اول تعجب میکنه اما بعدش با خنده میاد بغلتون میکنه و شروع میکنه به چرخوندنتون!

کیو : شکه میشه و بعد از چند دقیقه یه تشکره خوشمل ازتون میکنه و آروم آروم میاد جلو یه *****ه ی خوشمزه به شما میده و بعدش دست میندازه دور گردنتون!

یونگ سنگ : شروع میکنه به خندیدن و بعد ازتون تشکر میکنه وبغلتون میکنه

جونگ مین : شکه میشه ولی بعد بلند بلند میخنده و مسخره بازی درمیاره و بعد شما رو کول میکنه و میچرخونه و بعد میندازتون رو زمین وشروع به قلقلک دادنتون

میکنه و بعد به ماچه گنده!

وقتی شما دارین میرین خارج از کشور زندگی کنین:

لیــــــدر(هیون جونگ)(عشقم): غصه شو ابراز نمیکنه و اصلا به روی خودش نمیاره ولی منتظر برگشتتون میشه (الهی قربون اون صبر کردنت بشم)

یونگ سنــــگ: شما رو در جایی که رفتین سورپرایز میکنه و به دیدنتون میاد

کیو جونــــــگ: شما رو محکم بغل میکنه و میگه دل واستون تنگ میشه (اینم واکنش هاش در همین حده دیگه!)

جونــــــگ مین: قبل از رفتنتون عکساشو به شما میده چون اینطوری دلتون واسش تنگ نمیشه!!! (اعتماد به سقف داره داداشیم)

هیونـــــگ جون: میزنه زیر گریه (طبق معمول!) و قول میده که هر روز بهتون زنگ بزنه (این و کیوجونگ روحیاتشون خیلی به هم نزدیکه!)

اگر ما به پسرا پیشنهاده دوستی بدیم و اونا هم مشتاق باشن:

هیون : خیلی خونسردانه بهتون میگه که یه دخترنباید این کارو بکنه اما فکره بدیم نیست روش فکر میکنم!

یونسنگ : خوشحال میشه اما زیاد بروز نمیده و فقط با یه لبخند میگه که میمردی زودتر بگی؟؟؟

هیونگ: آقا میزنه زیره گریه وقتی هم بهش میگین چی شد میگه کاشکی از خدا چیزه بهتری خواسته بودم!

کیو : تعجب میکنه و توی چشاتون خیره میشه طوری که شما یعنی نگین ر وفراری بده و بعد یه دفعه از پشت بغلتون میکنه و میگه که خیلی خوشحاله!

جونگ مین : آقا شروع میکنه به ناز آوردن و وقتی کفریتون کرد و خواستین برین ییهو می*****تون!

گر به پسرا پیشنهاده دوستی بدین اما اونا شما رونخوان :
هیون : بازم خونسردانه و ظالمانه میگه که شما رودوست نداره و از جلوی چشماش دور شین !(هیون برم دیگه نمیام فكراتو بكن )

یونسنگ : اونم خونسردانه میگه که متاسفم اما کسی که من میخوام تو نیستی و میره!

هیونگ: میاد یه نوازشه خیلی قشنگ میکنه و بغلتون میکنه و بعدتو گوشتون میگه که انتخابه خوبی واستون نیست و بعد میره ( عجبی گریه نکرد )

کیو : با عصبانیت بهتون میگه که خجالت بکشین و کلی داد میزنه و بعد میره!(داداشی!!!!!!!)

جونگ مین : خیلی ظالمانه میگه که شما لیاقتش رو ندارین و یکیدیگه رودوست داره و میره
درصده خیانته پسر ها بعد از ازدواج :

هیون : آقا خیانت ممنوع فقط توی فیلم ها ی *****ه ی کوچولو همین!

هیونگ: توی کنسرت ها حسابی از خجالتتون در میاد یعنی اینقدر با این رقاصاش مسخره بازی درمیاره که تا یه عمر دیگه به فکره خیانتم نمیافته!

کیو : اونم که با فیلم هاش تلافی میکنه البته فقط با *****ه!

یونسنگ : این بچه مظلومه فکر نکنم کاری بکنه!

جونگ مین : آقا تا جایی که بتونه توی فیلم های بالای 18 سال بازی میکنه و سره صحنه های *****

هم هی مسخره بازی درمیاره تا تکرار شه!

منبع:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.ss5011111-love.blogfa.com
داستان دابل اسی جدید سری3 1
پاسخ
 سپاس شده توسط fatEmEh1999 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ss sayeh 501 ، ★★★melika★★★
آگهی
بابا خیلی باحالی .........ولی یه جا دیگه خونده بودم ...ناراحت نشیا .....ولی دستت درد نکنه Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط دخمل کره ای
(16-10-2014، 17:58)جیرجیری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا خیلی باحالی .........ولی یه جا دیگه خونده بودم ...ناراحت نشیا .....ولی دستت درد نکنه Tongue
اینارو که من ننوشتمBig Grin
از یه جایی کپی کردمSmile
پاسخ
تکراری
سعی کن جدیداشونو بیاری
درکل ممنون عزیز بازم بزار میزارم HeartBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
(16-10-2014، 18:16)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری
سعی کن جدیداشونو بیاری
درکل ممنون عزیز بازم بزار میزارم HeartBig Grin
سری بعدی نداره این اخرین سری بودBig Grin
دیدم هی اصرار میکنی بزار بزار منم گذاشتمConfused
پاسخ
خیلی باحال بود.......+سپاس....
پاسخ
آگهی
خیلی عالی بود بازم بزارcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
ایول خیلی باحال بودSmileSmile
کلی خندیدیمBig GrinBig Grin
مر30 و سپاس گلمBlushHeart
پاسخ
بعضیاشاخونده بودم ولی بازم دستت درد نکنه خوب بود بازم بزار
پاسخ
من تقریبا اینا رو خوندم ولی واسه این خیلی خوشم اومد که ماله تو کامل بود،بقیه تیکه تیکه گذاشته بودن...!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان دو خواهر
  معرفی فیلم داستان توکیو
Rainbow خلاصه داستان سریال زندگی برای عشق
  عکس های جدید لی مینهو ( 2015 ) + خبر های جدید و داغ !
  طنز دابل اسی جدید(دابلی ها بیاین توباحاله)
  داستان دابل اسی جدیدسری2
Wink فال ازدواج دابل اس
  داستان دابل اسی جدیدسری1
Star چند تا عکس خیلی خوشمل از هیون جونگ + شماره تلفن اعضای دابل اس
  عشق در یک نگاه (داستان کوتاه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان