امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان

زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عشاق

اگــــــــــه وقتی میخنده خوشگل تر میشهاگـــــــــــــــهلباساش خیلی بهش می اومدن اگــــــــــه صداش بی نظیره....اگــــــــــه خندیدنش محشره اگــــــــــه بهتون آرامش میده...اگــــــــــه میتونه غافلگیرتون کنه اگــــــــــه دوست دارین سربه سرش بذاریداگــــــــــه بهتون بگه دیوونه اگــــــــــه بهش میگید رفتم که نرو گفتنش روبشنویداگــــــــــه ازش میپرسیددوستم داری تا قربون صدقه تون بره و بگه آره...اگــــــــــهمهربونه... اگه ماهه... اگه خوبه...بهش بگیــــــــــــــــد...قبـــــــــل از اینـــــــــکه دیـــــــــر بشـــــــــه .......
زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1
در زندگی یک " مرد "
مخدری هست به نام : " زن "
نبودنش
دوریش
قهرش
خماری می آورد
آب می کند
[b][b]زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1
[/b]ابهت " مردانه ات " را ...!زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1
عشق يعني:
حاضر نشي سايه كوچيك بالاي سرتوبا هييييچ قصري عوض كني..[/b]

ﻣـﯽ ﺁﯾــﺪ ....ﻣــﯽ ﻣــﺎﻧﺪ ﺗﺎ ﺁﺧــﺮﺵ ﺑــﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ در قــلـــ♥ــبـــت.... ﺑـــﻨﺪ ﺑـــﻨﺪ ﻭﺟــﻮﺩﺕ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ " ﺍﻭ "ﺁﻏـﺸﺘﻪﯼ ﻋــﻄﺮ ﺑﻮﺩﻧﺶ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ... ﻓﻀﺎﯼ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻣﻤـــﻠﻮ ﺍﺯ ﻧﻔﺲ ﻫـــﺎﯾﺶ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ...ﺻﺪﺍﯾـــﺶ ﺁﺭﺍﻣﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺩﻭﺭﯾﺶ ﺩﻟﺘـــــﻨﮓ..." آقای من " ﺧﻄـــﺎﺑش ﻣـــﯽ ﮐﻨﯽ ،" ﻣــ♥ـــﺮﺩ ﺭﻭﯾـــﺎﻫــﺎﯾــت " ﻣﯽ شود...ﻣﯽ ﺷـــﻮد ﺁﺭﺍﻡ ﺟــﺎﻧــــت...ﻣﯽ ﺷﻮﺩ " ﺩﺍﺭﻭ ﻧـــــــــــﺪﺍﺭﺕ ... "ﺧـــﺪﺍ ﺭﺍ ﺷﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﺑـــﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻧﺶ ...خــ [b]♥ ـــﺪﺍ ﺭﺍ ﺷﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪﺑـــﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻧﺖ[b][b][b]زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1[/b][/b][/b][/b]
زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1عاشقا سپاسزیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1

البته خودم هیچ رقمه عاشق نمیشما بعله

پاسخ
 سپاس شده توسط saye641 ، eɴιɢмαтιc ، Silver Sun
آگهی
اگــــــــــه وقتی میخنده خوشگل تر میشهاگـــــــــــــــهلباساش خیلی بهش می اومدن اگــــــــــه صداش بی نظیره....اگــــــــــه خندیدنش محشره اگــــــــــه بهتون آرامش میده...اگــــــــــه میتونه غافلگیرتون کنه اگــــــــــه دوست دارین سربه سرش بذاریداگــــــــــه بهتون بگه دیوونه اگــــــــــه بهش میگید رفتم که نرو گفتنش روبشنویداگــــــــــه ازش میپرسیددوستم داری تا قربون صدقه تون بره و بگه آره...اگــــــــــهمهربونه... اگه ماهه... اگه خوبه...بهش بگیــــــــــــــــد...قبـــــــــل از اینـــــــــکه دیـــــــــر بشـــــــــه .......                                                                                                                                                                                   - --- -                                                                                                                                                                                      اگه دوسش دارید بگید قبل از اینکه دیر بشه ... مرسی از این جمله استفاده کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط neimar
cryingcrying

در کنار ساحل دریای غم
قایقی میسازم از دلواپسی
بر دو سوی پرچمش خواهم نوشت
یک مسافر از دیار بی کسی
♥♥♥

عشق پیروزت کند بر خویشتن

عشق آتش می زند در ما و من

عشق را دریاب و خود را واگذار

تا بیابی جانِ نو، خورشیدوار

زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1زیباترین دلنوشته های عاشقانه تقدیم به عاشقان 1

پاسخ
 سپاس شده توسط neimar ، Silver Sun

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان