امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های همسرم و کامنت های مردان

عکس های همسرم و کامنت های مردان
باورم نمی شد عکسی که می بینم ، متعلق به همسر من است! بدتر از آن کامنت های مردان بود: چقدر زیبا!بانوی خوشگل!چقدر نازی تو!!!!!!
عکس
اگر دوست شما آشفته و پریشان بیاید به دیدن تان و این سوال را بپرسد ، به او چه می گویید؟ در قسمت نظرات بنده را همراهی کنید.

گاهی اوقات از اینکه این همه سال غافل بودم و بهش اعتماد داشتم از خودم بدم میاد. فکر می کردم همسرم چیزی برای مخفی کردن از من ندارد. همه چیز خوب پیش می رفت. البته احتمالا از چند سال قبل شروع شده و من بی خبرم .از اون روزی که گوشی از او جدا نمی شد. مدام تو شبکه های اجتماعی بود. وایبر و لاین و ...هر برنامه ی ارتباطی جدید که به بازار می آمد ،او اولین کسی بود که نصب می کرد.
من هم کاری به کارش نداشتم تااینکه یک بار یکی از دوستانم به من گفت که در یکی از این شبکه ها همسرم چند عکس بی حجاب از خود را گذاشته است. باورم نشد.
چون همسرم زن محجبه ای بود. تا اینکه خودم رفتم و با چشمان خودم دیدم. عکس های بی حجاب و آرایش کرده و کامنت های مردهای غریبه و آشنایی که قلبم رو به درد آورد. دیگه به همسرم اعتماد ندارم. دیگه نمی تونم مثل سابق با او رفتار کنم. از طرفی یک فرزند سه ساله هم دارم. نمی دانم چگونه با این مشکل کنار بیایم.
لطفا کمکم کنید.از همسرم جدا بشم؟ زندگی کنم؟ چگونه با این اعتماد شکسته؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
 سپاس شده توسط سارا بهرامپور ، saeid ، Titiw ، neimar ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ._NeGiX_. ، پرنسس گاردنیا ، ❤уαѕαмιη❤ ، .امیرحسین. ، رجب 12354 ، حقوقدان انجمن ، fatemeh1375 ، باران20 ، shawkila ، *tara* ، Shervin_ST ، sadegh7520 ، آیلی جوون ، نفس گل ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، →NoBody←
آگهی
عاااااااااقا داستان نذار تو این بخش.یاد این فیلم ترکیه ایه میوفتم ک شبکه3 گذاشتش قبلا.Dodgy

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
 سپاس شده توسط Titiw ، Son of anarchy ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، ♥ فرشته 87♥ ، Black_Man
دهن همچین زنیو ...ازین غلطا نکنه !
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
 سپاس شده توسط Titiw
کاربر عزیز تو این سایت اکثر کاربران تو رده سنی پایینی قرار دارن
به نظرم نباید اینجور سوالا رو تو این انجمن مطرح کنید..
چون جواب قانع کننده ای نصیبتون نمیشه
ممنون..
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Son of anarchy ، Navisa. ، mr.destiny
(18-10-2014، 20:40)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر عزیز تو این سایت اکثر کاربران تو رده سنی پایینی قرار دارن
به نظرم نباید اینجور سوالا رو تو این انجمن مطرح کنید..
چون جواب قانع کننده ای نصیبتون نمیشه
ممنون..

چه طور دخترا و پسرا به اصطلاح خودشون رفیقن اینجا سایتی با رنج سنی پایین محسوب نمیشه
ولی وقتی یکی از غیرت داشتن که هیچ ایرادی هم نداره حرف میزنه این رنج سنیش به این حرفا نمیخوره؟
بده از غیرت بگیم؟
شیعیان امامم لذت ببرن
عکس های همسرم و کامنت های مردان 1

سپاس شده توسط saeid ، ALI REZA J ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ
خب ازیه زن محجبه بعیده مگر اینکه به اجبار باحجاب شده
آگهی
من جای اون مرد بودم میکشتم زنمو
همچین بنده خدآ دآستآنشو گفته که معلومه همه حقو به مرده میدن -_-

بآید دید مرده چیکآر کرده که بآعث شده خآنوم محجبش این کآرآرو بکنهـ

اشکآل از وآیبر و لآین نی

آدم بآس جنبه دآشته بآشهـ :|

خیلیآ دآرن و درست ازش استفآده میکنن.. اونطوری درستهـ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Son of anarchy ، *tara* ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، bahare_021 ، Nυмв
دین اسلام حتی نگفته موهاتون رو ببوشونین. اگه شما ایه ای رو اوردین که صریح گفته موهاتون رو ببوشونین به من هم بگین
 دوست داره به ما چه. مگه خدا نمیگه همه به ریسمان من چنگ بزنید خوب اون هم عقاید خودش با خدای خودش رو داره به شما چه
 سپاس شده توسط P!nk Directioner
پیام خصوصی دادید
اون ایه رو هم فرستادم
بهتون هم گفتم که تو اسلام به من چه و به تو چه نداریم
شیعیان امامم لذت ببرن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  برابری زنان و مردان در قرآن کریم
  حجاب مردان
  یهو دختر گلم دختر گلم شد همسرم گلم ؟؟؟؟
  ماجرای اشعه خطرناکی که از چشمان مردان ساطع می شود!
  مردان واقعی
  این افراد از تمام ارزوهاشون برای ما(بله ما) گذشتن...کجایند آن مردان بی ادعا؟
  زیبا ترین مردان
  مردان حقیقی کیستند؟
  دلواپسی مردان غربی برای زنان چادر به سر ایرانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان