امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!! 1

موضوع بی کیفیت نیست
متن همراه با عکسه
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط مریم14 ، Nazanin♥Xavi ، اشا ، zahra HA ، ایرانی اسلامی ، ຖēŞค๑໓ ، ALI REZA J ، sd17 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، بابامنم دیگه ، javad00631 ، ._NeGiX_. ، zolale qasemi ، Mᴏsᴇs ، negin2000 ، Key Armin ، پرنسس گاردنیا ، ~ERFAN~ ، ~ArTaBaNoOs~ ، ♥♥RaaaHaaa♥♥ ، خخخخ ، Aesthetic ، *nadia*horan* ، saeid ، "تنها" ، بیتا****** ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♪neGar♪ ، ✘PETER✘ ، taran08 ، sadegh7520 ، مملی2013 ، maede khanoom ، sohrabe khaste ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، ×●SomeOne●× ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، [χσℓσνєѕтєя] ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، parastoo81 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، sheybolkhazib ، mohsenniceboy ، PrOuD DaUgHtEr ، saye641 ، Thyme ، عاشق الکترونیک ، جيمزباند ، باران 89 ، (-_-) ، دخی بامرام ، しíþ ßしâçk ، romia@ninja ، پرنسس ارزوها ، *محمد طاها* ، نیلوفر جوووووووووون ، yujymy ، sergio.ramos4 ، خوشتیپ انجمن ، مهردخت ، AMO ، سارا 2014 ، kiss mi ، L²evi ، ma.mo ، ssmart ، دریا+17 ، ستایش*** ، f-ghaemi ، ~Bad girl~ ، mahdi.ir ، majid001 ، Hadis Messi ، 50$ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ._.* ، ×fteя LifE∀× ، elena.sadr ، Cute+Girl ، خوش تیپ انجمن ، رجب 12354 ، ✘Nina✘ ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، mr.destiny ، 83 pooneh
آگهی
برو بابا
کجای مردم 16 قرن پیش این شکلی بود
به این میگن مُد

پوشش 16 قرن پیش:

پوشش الان:

☻تفاوت را احساس کنید☻

شما یه نگا ب ترکیه یا امارات متحده عرب بندازین و یه نگاه ب ایران چرا اونا انقد پیشرفته ان با اینکه مسلمون هستن و ما جزو کشورهای عقب افتاده و دومین کشور غمگین دنیا هستم؟ چون به عقاید مردم احترام میزارن و حجاب رو اختیاری کردن تازه اعتقادات اونا قوی تره :\ و همین محدود کردنا جامعه رو افسرده میکنه Sad
من خودم حجابم درس حسابی نیس ولی نماز میخونم خیلی چیزا هستن که ارزششون بیشتر از حجابه Smile
 سپاس شده توسط "تنها" ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ᖇᗩᖺᗩ ، Son of anarchy ، لرد سیاه ، armin van buuren ، # αпGεʟ ، jegar ، تنهای تنها ... ، ✘Nina✘ ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، mr.destiny
مخالف نیستم
ولی علاقه ایم ندارم خب یکار کنم؟
 سپاس شده توسط "تنها" ، مریم14 ، jegar ، ♥ فرشته 87♥
به دو نفر بالا

شونزده قرن قبل حجاب اسلامی وجود نداشت
و مردم شکل لباساشون مثل الان بود
شیعیان امامم لذت ببرن

سپاس شده توسط ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ALI REZA J ، عاشق الکترونیک ، sergio.ramos4 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، رجب 12354
ما وظیفمون اینه که به عقاید دیگرون احترام بزاریم چه باحجابش چه بی حجابش
 سپاس شده توسط "تنها" ، مریم14 ، لرد سیاه ، Navisa. ، F A R ! N ، __mooni__ ، Thyme ، sadaf_2000 ، ℜ. mti ، jegar ، parastou styles ، Hadis Messi ، تهمتن ، ~ُُBön َBáŠŦ~
من چادریم
ولی اعتقادی بهش ندارم واز سر اجبار پدر سرم میکنمDodgy

دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!! 1دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!! 1

سپاس شده توسط armin van buuren ، سانا50 ، مریم14 ، Son of anarchy ، ♥ فرشته 87♥
آگهی
(12-10-2014، 19:01)جیگر بلایی(حسنیه) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چادریم
ولی اعتقادی بهش ندارم واز سر اجبار پدر سرم میکنمDodgy

چرا اعتقاد نداری ؟؟؟
 سپاس شده توسط Thyme
عزیزم اصن من امل
ولی من بی حجابیو دوست دارم
فک نکنم این یه چیز عمومی باشه
حجاب یه چیزه شخصیه که من دوست ندارم رعایت کنم
چه من سر کنم چه نکنم چی عاید بقیه میشه جز
تیکه انداختن پسرا
اره تیکه میندازن موشکلیه؟؟؟
منکه راضیم :cool:
|:my nfc

سپاس شده توسط armin van buuren ، سانا50 ، ᖇᗩᖺᗩ ، Son of anarchy ، ~~SARA:HIVA~~ ، پسر بابام ، تنهای تنها ... ، ♥ فرشته 87♥ ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، # αпGεʟ
(12-10-2014، 20:07)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم اصن من امل
تیکه انداختن پسرا

بله.....
همه جوره دیده بودم این جوریشو ندیده بودم
خوش به حال شوهر ایندت!!!
شیعیان امامم لذت ببرن

سپاس شده توسط ALI REZA J ، "تنها" ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Thyme ، رجب 12354
(12-10-2014، 20:07)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم اصن من امل
تیکه انداختن پسرا

بات موافقم شدیددددددددددHeartHeartHeart

سپاس شده توسط ALI REZA J ، تنهای تنها ... ، ♥ فرشته 87♥ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star آیت‌الله یزدی: مخالف شادی مردم نیستیم/ د‌ر برخی کنسرت‌ها رقاصی را رواج می‌دهند‌
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  ۹ مهارت طلایی برای ترغیب دختران به رعایت حجاب
  فلسفه حجاب زن‏ان در اسلام چیست؟
  حجاب و عفاف از منظر امام علی بن موسی الرضا(ع)
  رابطه پوشش با حجاب
  آثار حجاب
  حجاب و چشم دل
  حجاب مردان
  کار به اون جا رسیده که انتظار ما رو هم مسخره میکنن+یه جمله از حجاب برا با لیاقتاش!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان