امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیکه: با درد برای بارسلونا بازی کردم

جرارد پیکه در مورد دلیل غیبت خود در بازیهای ملی اسپانیا مقابل فرانسه و مقدونیه توضیح داد.
پیکه: با درد برای بارسلونا بازی کردم 1
غیبت پیکه در این دو بازی جنجال زیادی به پا کرد. در حالی که هافبک بارسلونا به علت مصدومیت از لیست تیم ملی خط خورده بود، ۴۸ ساعت پس از اتمام بازیهای ملی در بازی حساس بارسا مقابل ویارئال بازی کرد. پیکه توضیح داد:"از ناحیه ران پا مصدوم بودم و این را به دل بوسکه گفتم. اما حالا خیلی بهتر شده ام. لوئیز انریکه هم می دانست که شرایطم به چه نحو است اما حضور من در مقابل ویارئال برای تیم ضروری بود. من با درد برای بارسلونا بازی کردم. واقعیت همین است."

هافبک بارسلونا در ادامه گفت :" آن ماجرا جنجال زیادی به پا کرد اما اما خوشحالم که این فرصت را دارم تا دوباره در موردش توضیح بدهم. سالهای مهمی پیش روی من خواهد بود. روزهای خوب، بد و معمولی را داشته ام. همیشه برای تیم ملی فداکاری کرده ام و خواهم کرد."

پیکه در مورد نظر دل بوسکه و انریکه در مورد مصدومیت خود اظهار داشت:" هر دو نفر آنها می دانستند که شرایط من چونه است. دل بوسکه استراحت دادن به من را گزینه بهتری می دانست اما انریکه تصمیم گرفت که من بازی کنم. تیم به من نیاز داشت و این را درک کردم. دفعات دیگری هم بوده است که درد داشتم اما به خاطر تیم بازی کردم."

وی در مورد موضع گیری سیاسی خود را جع به استقلال کاتالونیا گفت:"در مورد موضع سیاسی خود قبلا صحبت کرده ام. هر زمان که فدراسیون فوتبال اسپانیا بخواهد آماده بازی کردن خواهم بود."
پاسخ
 سپاس شده توسط f-ghaemi ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، Hadis Messi
آگهی
الهــــــــــــــــــــــــــــــی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
  بارسلونا، متهم ردیف اول شب تلخ هلندی ها در آتاترک! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان