امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلوپ: انگيزه و ايمانم را از دست نداده ام

سرمربي موفق بروسيا دورتموند، علي رغم شروع نااميدکننده تيمش در اين فصل، به ادامه فصل بسيار اميدوارانه نگاه مي کند.

کلوپ: انگيزه و ايمانم را از دست نداده ام 1

به گزارش "ورزش سه"، بروسیا دورتموند روزهای خوبی را در بوندسلیگا سپری نمی کند. 4 شکست در 7 بازی، آنها را با 10 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن در رده 13 جدول قرار داده. با این حال کلوپ ایمان خود به شاگردانش را از دست نداده است. 

وی که حمایت مدیر ورزشی دورتموند، "واتسکه" را نیز به همراه دارد، چشم امید به بازگشت بازیکنان مصدومش همچون رویس،گوندوگان،بلاژیکفسکی،نوری شاهین و میخیتاریان دارد. 

کلوپ به نشریه بیلد گفت:" اگر من ایمانم به این بازیکنان را از دست بدهم که نداده ام، نمی توانم تیمم را از این وضعیت دشوار خارج کنم.این، مقطعی بد از دوران مربیگری من است اما به کمک یکدیگر و با تلاش بیشتر، از این بحران خارج خواهیم شد. من انگیزه خودم را از دست نداده ام و همه ما متقاعد شده ایم که با اتحاد، قادر خواهیم بود تا از این وضعیت بد خودمان را بیرون بکشیم." 

وی ادامه داد:" همه چیز می تواند عوض شود.ما می توانیم یک شروع دوباره داشته باشیم و یک پایان رویایی برای خودمان رقم بزنیم. می توانیم کاری کنیم که 10 سال دیگر بگویند: یادتان هست دورتموند سال 2014 چه بازگشتی داشت؟دورتموندی که 8 بازیکن اصلی در تمریناتش حاضر بودند، بعلاوه سه بازیکن جوان.اما در ماه می 2015 چه پایان درخشانی داشت."
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
کلوپ: انگيزه و ايمانم را از دست نداده ام 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  دلخوری کلوپ؛ فصل جدایی در راه است؟
  خشم ژوزه، چرا این سوال را از پپ و کلوپ نمی پرسید؟
  باشگاه 100تایی؛ باشگاهی که کلوپ را به آن راه ندادند
  کلوپ: مشکلی بین صلاح و مانه وجود ندارد
  کلوپ: آدام لالانا دیگر برای لیورپول بازی نمی‌کند
  رودری: باید برای کلوپ دست زد
  جواهری: گل‌گهر پولی به فدراسیون فوتبال قرض نداده است
  کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام
  یورگن کلوپ شدیدا مخالف فروش کوتینیو و امره جان است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان