امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رحماني : من و تراکتور؟ به هيچ وجه!

رحماني : من و تراکتور؟ به هيچ وجه! 1

رحماني که در کرمانشاه به سرميبرد، ميگويد هيچ صحبتي براي رفتنش به تراکتور يا تيم ديگري نشده است و به دنبال انجام کارهاي خود است تا مشکلش حل شود و در فولاد توپ بزند.

بختیار رحمانی در گفت و گو با " ورزش سه " درباره وضعیت خود گفت: مدتی است در کرمانشاه و نزد خانواده هستم و مدام به دیدن اقوام و آشناها در شهرهای اطراف می روم. وضعیت پایم نیز، خدا را شکر بهتر شده است.
بازیکن تیم فولاد خوزستان درباره رفتنش به تراکتورسازی گفت: من با هیچ تیمی اعم از تراکتورسازی صحبتی نکرده ام. این ها شایعه هستند و بازهم می گویم من برای رفع مشکلم در تلاشم و می خواهم فوتبالم را در فولاد ادامه بدهم.
بختیار درباره دعوت رفیعی و عبدالله زاده به تیم ملی گفت: بسیار خوشحال شده ام از دعوت سروش و احمد، البته به عقیده من از فولاد بازیکنان دیگری هم بودند که می توانستند در تیم ملی حاضر باشند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
He is my Life 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رحماني : من و تراکتور؟ به هيچ وجه! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نقشه راه صعود تراکتور ایران در آسیا
  مصدومیت سخت برای مهاجم حریف تراکتور
  شارجه با برد به تراکتور رسید
  سنگ تمام اخباری برای تراکتور
  ارنج سرمربی هلندی برای تقابل با تراکتور
  صعود نیروی هوایی عراق در مکه؛ تراکتور حریف خود را شناخت
  سوار بر تراکتور، با کفش آبی و قرمز در اراک(عکس). بزرگ ترین زرشک دنیا رو گفتن بهش
  رکوردزنی تراکتور با خطیبی در بازی اول(عکس)
  تراکتور فردا با خطیبی استارت می زند
  کانال هواداران تراکتور سازی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان