امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وينگادا: من و کي‌روش مثل دو برادر هستيم

وينگادا: من و کي‌روش مثل دو برادر هستيم 1

وینگادا در این‌باره و موضوعات دیگر با "ورزش سه" گفت‌وگو کرد:

بهترین ها را جمع کرده ایم

در طول 5 ماه گذشته من و همکارانم تمام بازی ها را به خوبی رصد کردیم و بهترین بازیکنان یعنی کسانی که مدنظرمان بودند را دور هم جمع کردیم. گرچه این مرحله دوم کار ما هست و بازیکنان بیشتر درگیر اردوها برای مقدماتی المپیک هستند.

به کادرفنی بی‎احترامی شد

این اردو به آن شکلی که ما فکر می‌ کردیم راحت برگزار نشد بعضی از باشگاه ها بازیکنان را در اختیار ما قرار ندادند و این نکته خیلی جدی است. برای برگزاری این اردو نامه رسیمی به فدراسیون زدند این حرکت برخلاف توافق سازمان لیگ و مقررات فیفادی و همچنین بی احترامی به کادرفنی تیم‌ملی است.

بهتر بود با عمان بازی می‌ کردیم

در مورد لغو بازی با تراکتور باید بگویم که کادرفنی تراکتورسازی چند بازیکنش را به خاطر مصدومیت و حضور در اردوی تیم‌ملی و ... در اختیار نداشت و کادرفنی آنها به خاطر اینکه بازیکنانش کیفیت لازم را نداشتند بازی را لغو کردند و حالا امروز به مصفا راه‌آهن می‌ رویم. البته قرار بود ما یک بازی دوستانه با عمان داشته باشیم که آنها قبول نکردند ولی اگر این بازی برگزار می‌ شد خیلی خوب بود چون رده سنی بازیکنان آنها تقریبا همانند ما است و آن وقت ما یک بازی بین المللی داشتیم. همان طور که گفتم فعلا در حال آماده سازی هستیم و در نظر داریم که در اردوهایمان بازی های تدارکاتی خوبی را انجام دهیم.

تیم جدید نباید مورد انتقاد قرار گیرد

نمی‌ توانم به طور صددرصد بگویم خاطرات بد کره جنوبی فراموش می‌ شود ولی این تیمی که الان داریم برای بازی های آسیایی و تیم المپیک است آ« تیم قبلی زیر 23 سال بود و این تیم جدی نباید مورد انتقاد رسانه ها قرار گیرد چون یک تیم متفاوت است ما باید از گذشته درس بگیریم و از تکرار اشتباهات جلوگیری کنیم بازی های المپیک جای اشتباه کردن نیست. اتفاقاتی که در گذشته افتاده تمام شده ما الان باید به آینده فوتبال ایران توجه کنیم.

سخت کار می‌کنیم

ما در ماه اسفند چند اردو بازی دوستانه داریم و در دی یا بهمن یک تور رفت برگزار می‌ کنیم و هدفمان این است که سخت کار کنیم تا برای مرحله گروهی مسابقات آماده شویم.

من و کی‌روش یک هدف داریم

من و کی‌روش مثل دو برادر هستیم و در سطح حرفه ای یک هدف داریم. ما می‌ دانیم که تیم اصلی درگیر جام ملت هاست و به همین دلیل اردوهایی برگزار می‌ کنند ما هم تمام سعی مان را می‌ کنیم که بازیکنان امید را طوری آماده کنیم که به تیم‌ملی بزرگسالان راه پیدا و بتواند کمک کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
He is my Life 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وينگادا: من و کي‌روش مثل دو برادر هستيم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  فوری: برادر ستاره تاتنهام به ضرب گلوله کشته شد
  برادر مسی محکوم شد!!!
  برادر میلان پیکه بدنیا آمد!
  رونالدو: من و مسي استثنائات فوتبال هستيم
  سوارز : من و مسي و نيمار بهترين هستيم!
  راکيتيچ: محکوم به پيروزي بر آلمريا هستيم
  قلعه‌نويي: خواهان تغيير زمان دربي هستيم
  احتمال برکناري نلو وينگادا از تيم اميد
  مجيدي دستيار وينگادا مي‌شود!

پرش به انجمن: