امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل در کامپیوترم+ جایزه

اقا من ی مشکل پیدا کردم
دیدید عکسایی ک دارید
مثلا در دکستاپ
نشان داده میشوند چ عکسایی هستند
تا شما بفهمید چی هستن بعد بازشون کنید؟
ماله من مشکل پیدا کرده ک نشون نمیده چ عکسایی هستن تا وقتی ک باززشون نکنی
مثله
مشکل در کامپیوترم+ جایزه 1
میبینید فقط فرمتشون نوشته و ی عکس نارنجی
کارایی مثله عوض کردن FHOTO از طریق CHANGE و ری استارت کردن و OPEN WHIET اینا هم انجام دادم ولی درست نشد
این مسئله خیلی برام مهمه هرکسی بتونه بم کمک کنه
ی شارژ 2 تومنی بش میدمSad
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
زرزر نکن فقط گوش بده
آگهی
شارژت واسه خودت بیا یاهو بگم 
Saeid_perak
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
 سپاس شده توسط amir 77
:89: اگه دیدی نشد ویندوز عوض کن
 سپاس شده توسط amir 77
(09-10-2014، 23:19)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژت واسه خودت بیا یاهو بگم 
Saeid_perak
ممنون

(09-10-2014، 23:21)مشتی228 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:89: اگه دیدی نشد ویندوز عوض کن

داش ویندوزم نمیخام عوض ش
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
زرزر نکن فقط گوش بده
 سپاس شده توسط مشتی228
روي سيستمت برنامه اي به اسم "ACDSEE PHOTO MANAGER" نصبه...
اگه خيلي برات مهمه و اين برنامه ب كارت نمياد برو كنترل پنل برنامه رو آنيستالش كن...
اونوقت برميگرده ب حالت طبيعي!
گــــــــاهي بايد نبخشيد كسي را كه بارهــــا او را بخشيدي و نفهميد، تا اين بار در آرزوي بخشش تو باشد!
گــــــــاهي نبايد صبر كرد، بايد رها كرد و رفت تا بداند اگر ماندي، رفتن را نيز بلد بودي!
گــــــــاهي بر سر كــار هايي كه براي اطرافيانتـــــ انجام ميدهي، بايد منتـــ گذاشت تا آن را كـم اهميتـــ ندانند!

گــــــــاهي بايد بد بود، براي كـــسي كه فــرق خوبــــ بودن را نميداند...!!

ول از همه alt رو بگیر یک منو جدید واست میاد 
برو تو tools سپس folder option و در آخر برو تیک گزینه always show icons never thumbnails رو بردار بعد رو ok کلیک کن به احتمال 99 درصد حل می شه
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
آگهی
(11-10-2014، 16:50)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو تو tools سپس folder option و در آخر برو تیک گزینه always show icons never thumbnails رو بردار بعد رو ok کلیک کن به احتمال 99 درصد حل می شه

داداش تو برناممم رفم تو تولز بعد ابشنم رفم ولی گزینه اخری ک گفی پیدا نکردم:|

(11-10-2014، 14:31)saye641 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه خيلي برات مهمه و اين برنامه ب كارت نمياد برو كنترل پنل برنامه رو آنيستالش كن...

کردم نشد نمیدونم چشهUndecided
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
زرزر نکن فقط گوش بده
(12-10-2014، 20:52)amir 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2014، 16:50)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش  تو  برناممم رفم تو تولز بعد ابشنم رفم ولی گزینه اخری ک گفی پیدا نکردم:|

(11-10-2014، 14:31)saye641 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه برادر من....مطمئنم تو داري اشتباه ميكني
منم همين برنامه رو تو سيستمم دارم
اين نوع قالب بندي براي اين برنامه س...مطمئنم من!
گــــــــاهي بايد نبخشيد كسي را كه بارهــــا او را بخشيدي و نفهميد، تا اين بار در آرزوي بخشش تو باشد!
گــــــــاهي نبايد صبر كرد، بايد رها كرد و رفت تا بداند اگر ماندي، رفتن را نيز بلد بودي!
گــــــــاهي بر سر كــار هايي كه براي اطرافيانتـــــ انجام ميدهي، بايد منتـــ گذاشت تا آن را كـم اهميتـــ ندانند!

گــــــــاهي بايد بد بود، براي كـــسي كه فــرق خوبــــ بودن را نميداند...!!

(12-10-2014، 21:46)saye641 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2014، 20:52)amir 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش  تو  برناممم رفم تو تولز بعد ابشنم رفم ولی گزینه اخری ک گفی پیدا نکردم:|

نه برادر من....مطمئنم تو داري اشتباه ميكني
منم همين برنامه رو تو سيستمم دارم
اين نوع قالب بندي براي اين برنامه س...مطمئنم من!
ابجی خب برنامرو کلیک راست کردم انیستال نداش دیلیتش کردم فرسادمش رو fhoto viwer بازم نشدSad
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
زرزر نکن فقط گوش بده
عزیزم من دفه قبلی  همه راهکار هارو گفتم تنها راهی ک شما داری سیستم ریستور ک باید با سی بوت کنی بالابیاریش 
یا اینکه ویندوز عوض کنی !
البته میتونی ی اکانت دیگه تو ویندوز ایجاد کنی ک فک کنم تنظیمات دیفالت رو داشته باشه
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین ماشین فلش خور از نظر کاربران !! + جایزه
  مشکل کانتر استرایک سورس
  مشکل در عدم شناسایی بکلینک های سایت!
Tongue دعای شیطنت امیزدختر6ساله جایزه گرفت////
  مشکل و سوال:چگونه به روش درست CD و DVD رایت کنیم؟؟
  مشکل لود شدن ویندوز۷ کمممممممممک
  لطفا کمک کامپیوترم داغون شده
  مُــســآبـقـــــهـ بــِــهتــَریــنـ آواتــُـــر ( بدون جایزه )
Smile میخوام ببینم کی خوشگل تره ! (جایزه هم داره )
  دراوین تراوین اسپید ورژن 4.2 با جایزه 30.000 هزارتومانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان