امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخوای بدنت تو قبر نپوسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیا تو.....!!

Big Grin 
روايت آمده است که اگر 40 جمعه پشت سر هم غسل جمعه انجام دهيم بدنمان در قبر نمي پوسد فايده نپوسيدن بدن در قبر چيست؟

پاسخ :
نپوسيدن بدن در قبر اثر وضعي و طبيعي غسل جمعه هست و در واقع غسل جمعه براي طهارت و پاکي جسم و روح مي باشد به اين معنا که که روايتي که بر مستحب بودن غسل جمعه تاکيد دارند اين غسل را براي نپوسيدن بدن مستحب نمي دانند بلکه اثر اين غسل اين است که بدن نمي پوسد علاوه بر اينها نپوسيدن بدن سند افتخار براي بنده است و نشان از تحقق وعد هاي الهي و انبيا و ائمه عليهم السلام ميباشد به عنوان مثال نماز شب براي تقرب و نزديکي به خداست
اما همين نماز شب با اين نيت آثار و برکاتي دارد که وسعت روزي و نورانيت چهره از آثار آن است اين را هم توجه داشته باشيد که بعيد نيست اين نپوسيدن به دليل ارتباط روح نوراني آن شخص و توجه روح به بدن در طول دوران برزخ و قبر باشد

در هر حال هيچ چيز در اين عالم بدون حساب و کتاب نيست

منبع:سایت راسخون

SmileSmileSmileSmile

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــپــــــــــاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، Cute+Girl ، mr.destiny ، IM JUST TIRED ، Nooshin.p ، نفس♥♥♥ ، االنا ، **elmira** ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، S.MohaMMaD.M ، Rezamoti ، مگنالیا ، ._NeGiX_.
آگهی
40 میشه هفته حدود 9ماه
پاسخ
:|

دوست دارین براتون بزنم گفتگو آزاد راحت تر چت کنین؟

اسپم ها پاک شد Dodgy
میخوای بدنت تو قبر نپوسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیا تو.....!! 1
پاسخ
چه فرقی بین پوسیدن ونپوسیدنش وجود داره؟
حقیقت وجود انسان روحه حالا جسم سالم یا پوسیده..
اثبات درجه معنویت100% جسم خاکی نیست....
بندگان مخلص خداوند100% نباید نیازی به اثبات اخلاص خود به بندگان خداوند داشته باشند، در این صورت شاید اسمشو بشه چیز دیگری گذاشت...
غسل جمعه مطمئنا فواید دیگری جز نپوسیدن جسم داره.
3پاس
پاسخ
گرچه نپوسیدن بدن برای ما شاید ظاهرا فایده ای نداشته باشه اما یه جاهایی کارایی از دست این بدن بر میاد که حد و حساب نداره.

میدونید که ابوبکر بغدادی (رییس داعش) دکترای الهیات داره. این همه سرباز رو هم همینجوری جمع نکرده. روی عقایدشون کار کرده (به نظر من اگه اینا رو من و شما هم کار کنن از ما هم ماشین آدم کشی میسازنن. ینی اینقدر حرفه ای اند اینا)
هر انفجار انتحاری که اتفاق می افته انگیزش بهشت و حوری و ایناست.

تا اینجا داشته باشید.

چند وقت پیش تروریست های سوریه یکی از بزرگان شیعه رو نبش قبر کرده بودند و از بدن سالمش عکس گرفته بودن. که مثلا اگه تسلیم نشید نبش قبرتون میکنیم و از این حرفها.
بعد از این که این عکس رو منتشر کردند فهمیدن سند بطلانشون رو انتشار دادند. که این عالم شیعه اینقدر آدم والا مقامی بوده

یعنی کاری که یه بنده خدا چندصد سال پیش انجام داده باعث شده اعتقادات یه جمعیت تاثیر گذار زیر سوال بره.

سوء تفاهم نشه.

اعمال ما باید برای رضای خدا باشه و خالص.

فقط خواستم یادآوری کنم شاید اعمال ظاهرا بی ارزش ما یه روز با ارزش تر از طلا باشه.
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
پاسخ
و یه چیز دیگه
کسایی که قراره زمان امام زمان زنده بشن بدنشون سالمه پس اگه نپوسه بهتره
درسته برای خدا سختی نداره
و یه چیز دیگه هم هست
فکر کنم رسول خدا بودن که از زمین میپرسن تو چه کسایی را از بین نمیبری (یا تجزیه نمیکنی یه چیزی به همین معنا)
زمین گفت
دو عده یکی اونایی که خیلی بدن
و یکی اونایی که خلی خوبن و دلم نمیاد از بین ببرمشون
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان