امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: با مسي نه دشمني دارم و نه دوستي

کريستيانو رونالدو در مصاحبه با "World soccer" گفت که رقابت با مسي به نوعي جزئي از زندگي ورزشي او شده؛ مساله اي که او بدان عادت کرده است.

رونالدو: با مسي نه دشمني دارم و نه دوستي 1

به گزارش "ورزش سه"، امروز مصاحبه جدید کریس رونالدو با مجله معتبر "World soccer" منتشر شد. کریس رونالدو در مورد مسائل مختلفی در این مصاحبه صحبت کرده است؛ از جمله در مورد روابطش با لیونل مسی.

وی می گوید:"رقابت با مسی جزئی از زندگی ورزشی من شده و بدان عادت کرده ام.مردم دوست دارند که ما را باهم مقایسه کنند و خودم را با این موضوع وفق داده ام. از زمانی که در منچستریونایتد بودم این مقایسه ها وجود داشت و باید بگویم که دیگر با این مساله کنار آمده ام. 

بین من و مسی هیچ خصومتی وجود ندارد کما اینکه هیچ ارتباط دوستانه ای در بیرون زمین فوتبال هم با یکدیگر نداریم. کلا با هیچ فوتبالیستی ارتباطی خارج از زمین فوتبال ندارم. رقابتی که بین من و مسی وجود دارد یک رقابت مثبت و مفید است" 

کریستیانو همچنین در مورد وضعیت فعلی خود و اهدافش در آینده چنین گفت:" در حال حاضر هدف من این است که بهترین باقی بمانم. در زندگی، بدون ریسک کردن و فداکاری ممکن نیست به موفقیت دست یابید. در حال حاضر بسیار خوشحالم و حس می کنم که در بهترین شرایط خودم قرار دارم.اینکه می گویند از شرایط خودم در رئال ناراضی هستم دروغ است.احساس خوبی دارم و از لحاظ فوتبالی در بالاترین سطح ممکن قرار دارم."
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
رونالدو: با مسي نه دشمني دارم و نه دوستي 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان