امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آينده نامعلوم کلوزه در ايتاليا

آينده نامعلوم کلوزه در ايتاليا 1

به گزارش "ورزش سه"، در ترکیب حال حاضر مانشافت، مکس کروس و ماریو گوتسه در خط حمله قرار می‌گیرند، و حال آنکه هیچ کدام مهاجم میانی نیستند. به دلیل فقر گلزنی، خیلی از هوادارن آلمان آرزو می‌کنند ایکاش کلوزه از تصمیمش پشیمان شود و بار دیگر پیراهن مانشافت را بر تن کند.
برخلاف تصور این مهاجم 36 ساله لهستانی‌تبار، خداحافظی از تیم ملی به پایان فعالیتش در فوتبال باشگاهی هم سرعت بخشیده است. او که رکورددار گلزنی در ادوار جام‌های جهانی است، در تیم فعلی‌اش لاتزیو خیلی کم به بازی گرفته می‌شود. مثلا در بازی برابر ساسولو ته جدولی تنها پنج دقیقه پیش از پایان به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد. در بسیاری از بازی‌ها هم کل نود دقیقه را از روی نیمکت تماشا کرده است. شواهد حاکی از آن است که لزومی برای حضور کلوزه در ایتالیا احساس نمی‌شود.

آينده نامعلوم کلوزه در ايتاليا 1

او که 137 بازی ملی در کارنامه‌اش دارد، حدود یک ماه قبل در مورد برنامه‌اش برای آینده گفته بود: "امیدوارم از مصدومیت در امان بمانم. آنوقت قصد دارم تا دو سال دیگر در بالاترین سطح فوتبال بازی کنم. سپس بزرگترین هدفم آن است که گواهینامه مربیگری بگیرم."
شاید بهتر باشد او زودتر به فکر مربی شدن بیفتد. با وضعیتی که این بازیکن در لاتزیو دارد، تمدید قراردادش برای یک فصل دیگر حضور در ایتالیا بعید به نظر می‌رسد. باشگاه کایزرسلاترن که شهر محل تولد کلوزه است، امیدوار است او با پیراهن این تیم به فوتبال باشگاهی‌اش خاتمه دهد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  از غیبت نامعلوم دروازه‌بان پرسپولیس تا لباس متفاوت گابریل و تمرین‌های متنوع برانکو
Heart نکونام: سال‌ آينده با تيم‌ ملی خداحافظی می‌ کنم
  صادقيان واقعي را هفته‌هاي آينده خواهيد ديد
Wink موافقت کي‌روش با برگزاري ديدار ايران – ايتاليا
  جهانبخش: تيم‌ملي براي آينده‌ام بسيار مهم است
  جهانبخش: تيم‌ملي براي آينده‌ام بسيار مهم است
  آينده نگري انريکه براي جناح راست بارسا
  اميدهاي آينده فوتبال ايران (عکس)
  صفحه اول روزنامه هاي امروز ايتاليا
  سفر تفريحي مسي به ايتاليا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان