امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رسوایی های ونسا هاجنز

در ۶ سپتمبر ۲۰۰۷، عکسهایی از ونسا هاجنز در اینترنت منتشر شد که یکی از آنها او را در حالی که زیر پوش زنانه بر تن داشت نشان می‌داد و دیگری او را به صورت برهنه نمایش می‌داد. ادعایی از طرف ناشر او نشر شد که عکسها به صورت خصوصی گرفته شده بودند و این واقعا بدشانسی بود که آنها در اینترنت منتشر شدند. ونسا بعداً معذرت خواهی کرد و گفت که او در این وضعیت واقعا خجالت زده شده‌است و از اینکه آن عکسها را گرفته ابراز ناراحتی کرد.[sup][۷۱][/sup] بعداً بیانیه صادر کرد که او دیگر نمی‌خواهد در این مورد صحبت کند.[sup][۷۲][/sup] مجله !OK گفت که هاجنز از فیلم دبیرستان موسیقی ۳ بعد از منتشر شدن عکسهایش از اینترنت اخراج خواهد شد.[sup][۷۳][/sup] شرکت والت دیزنی اعلام کرد که ادعای !OK صحت ندارد، اما بین کردند که، «ونسا خودش از این وضعیت زمانی قبل عذرخواهی نموده‌است، ما امیدواریم که این درسی برای او در زندگی اش شده باشد.»[sup][۷۴][/sup][sup][۷۵][/sup][sup][۷۶][/sup]
در آگست ۲۰۰۹، سری جدیدی از عکسهای برهنه، که هاجنز را بی لباس بالاتنه نشان می‌داد دوباره در سرتاسر اینترنت پخش شد.[sup][۷۷][/sup][sup][۷۸][/sup] نماینده هاجنز اعلامیه‌ای را ترتیب داد. وکلای او درخواست پاک شدن عکسهای از اینترنت را کردند. در اواخر ۲۰۰۹، هاجنز سایت «www.moejackson.com» را به انتشار عکسها که توسط موبایل شخصی در یک خانه خصوصی گرفته شده بودند محکوم ساخت.[sup][۷۹][/sup] هاجنز بعداً در نسخه‌ای از اکتبر مجله آلور بیان کرد که، «هر وقت کسی از من میپرسه، آیا من برای یک فیلم لخت می‌شوم، اگر من بگم این چیزیه که من باهاش راحت نیستم، اونا میگن، 'مزخرف!، تو قبلا هم اینکارو کردی.' اگر چیزی باشه، این منو بیشتر خجالت آور میکنه که اونا عکسهای خصوصی بودن. این واقعا بسیار بده که کسی اینکار بد را با من انجام بده. حداقل بعضی از مردم شاید چیزی از اشتباه من یاد گرفته باشند.[sup][۸۰][/sup][sup][۸۱][/sup]
برایان شال در سال ۲۰۰۷، هاجنز را محکوم به نقض قرارداد نمود. مطابق با تقاضا، شال ادعا می‌کرد که او متحمل خرج‌ها و هزینه‌های زیادی به خاطر خوانندگی ونسا شده‌است.[sup][۸۲][/sup] او اینطور بیان کرد که هاجنز به او بیش از ۱۵۰٬۰۰۰ دلار بعد از اینکه او هاجنز را برای فروش بیش از ۵ میلیون دلار از کارهای موسیقی اش کمک کرد بدهکار می‌باشد. هاجنز دلیل آورد که در آن زمان او زیر سن بوده‌است و آن قرارداد در اکتبر سال ۲۰۰۵ که او فقط ۱۶ ساله بود اعتباری ندارد. او بعداً در ۹ اکتبر ۲۰۰۸، این قرارداد را نقض نمود. اواراق پر شده در دادگاه توسط وکلیش نشان می‌دهد که طبق «قانون خانواده کالیفرنیاً (California's Family Code)، قرارداد همراه با یک صغیر قابل لغو می‌باشد و باید قبل از سن ۱۸ و یا یک سن عاقلانه لغو اعلام شود.[sup][۸۳][/sup] در ۲۰۰۸، هاجنز توسط»جانی ویراً به اتهام بسته شد، او ادعا می‌کرد که او باید در دارایی، املاک و تجارتهای ونسا برای کارهای مدیریتی که انجام داده بود باید شریک شود. ویرا هاجنز را برای رها کردن تیم استعدادش به محض اینکه در دبیرستان موزیکال به شهرت رسید متهم کرد.[sup][۸۴][/sup] در اوایل می‌۲۰۰۹ مسئله تصفیه حساب شد.[sup][۸۵]Big GrinTongue[/sup]
ویرایش شد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسوایی بزرگ برای خواننده مشهور ایرانی+تصویر
  بیوگرافی ونسا هاجنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان