امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسی به پرونده مالیاتی اش اعتراض می کند

فوق ستاره تیم فوتبال بارسلونا اعلام کرد حکم صادر شده از سوی دادگاه مسئول پرونده تخلف مالیاتی او را نمی‌پذیرد و برای لغو آن اعتراض کرده است.

به گزارش وبسایت نود، با وجود پرداخت غرامتی ۵ میلیون پوندی از سوی لیونل مسی و پدرش خورخه، به اداره مالیات اسپانیا، دادگاه گاوا، که مسئول رسیدگی به پرونده فرار ستاره آرژانتینی بارسلونا و پدرش از پرداخت مالیات بردرآمد است، اعلام کرد این پرونده همچنان مفتوح خواهد بود تا اتهام نسبت داده شده به کاپیتان تیم ملی آرژانتین اثبات یا ابطال شود. در واکنش به این حکم، لیونل مسی اعلام کرده است که به این حکم اعتراض دارد و علیه آن فرجام خواهی می‌کند.

مسی ۲۷ ساله در واکنش به این مسئله با انتشار بیانیه‌ای گفت: از طریق این بیانیه من می‌خواهم اعلام کنم که به دنبال دریافت رأی دادگاه گاوا و به پیشنهاد مشاوران حقوقی خود تصمیم دارم که علیه این رأی اعتراض کنم.

مسی و پدرش که مدیربرنامه‌های او هم محسوب می‌شود، متهم هستند که در فاصله سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ از پرداخت مالیات بردرآمد خود که رقمی معادل ۴،۱ میلیون پوند بوده، فرار کرده‌اند. این ۲ در ابتدا از تخلفی که به آنها نسبت داده شده بود کاملاً ابراز بی‌اطلاعی کردند و مدعی شدند که مسئولیت تمام امور مالی آنها بر عهده وکلای‌شان بوده است. چندی بعد اما آنها برای اثبات به صورت داوطلبانه غرامتی در حدود ۵ میلیون یورو به حساب اداره مالیات اسپانیا واریز کردند به این امید که پرونده مختومه شود اما دادگاه گاوا اعلام کرده است که این اتفاق رخ نخواهد داد و محاکمه تا زمان مشخص شدن مقصران اصلی ادامه خواهد داشت.

مسی به پرونده مالیاتی اش اعتراض می کند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
واااااااااااHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
(06-10-2014، 15:17)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااااااااHuh
والا

پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  بسته شدن پرونده خداحافظی و مربیگری سیدجلال
  بدهی‌ مالیاتی قراردادهای ویلموتس و کی‌روش چقدر است؟
  نبی: امیدوارم در پرونده ویلموتس ضرر نکنیم
  ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم
  اعتراض کاندیدای انتخابات ووشو به نحوه تایید صلاحیت‌ها
  خواجوند: در پرونده برانکو جای هیچ نگرانی نیست
  استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست
  آخرین خبر از پرونده استقلال و شفر در فیفا
  افشاگری مالک تراکتور درباره پشت پرده پرونده‌های حقوقی و تبانی صورت گرفته در این باشگا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان