امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخشان:با اين بضاعت در آسيا به جايي نمي‌رسيم

حميد درخشان سرمربي پرسپوليس عقيده دارد تيمش با اين بضاعت انساني در مسابقات آسيايي موفق نخواهد شد.

درخشان:با اين بضاعت در آسيا به جايي نمي‌رسيم 1

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه از بازی تیمش مقابل سپاهان راضی است، درباره شکست در بازی آخر مقابل سپاهان چنین گفت :

نصف تیم مان را نداشتیم

از بچه های تیمم کاملا راضی ام. ما 50 درصد تیم را در بازی سنگین مقابل سپاهان در اختیار نداشتیم. 6 بازیکن اصلی ما شامل ماهینی، صادقیان، دغاغله، نوروزی، علی عسگر و ... که بازیکن های تاثیر گذار ما هستند. دست من مقابل سپاهان بسته بود و بچه ها مردانه جنگیدند. ما مقاومت خوبی کردیم و در دقایق پایانی هم روی یک اشتباه فردی گل خوردیم .

سپاهان مدعی است

برای من با توجه به شرایط مساوی راضی کننده بود. سپاهان مهره های خیلی خوبی دارد و صد در صد مدعی قهرمانی است .

مهره های خوبی نداریم

با این بازی شرایط ما بحرانی نخواهد شد. ما به انداهز بضاعتمان نمایش داده ایم. پرسپولیس هر سال بازیکنان بزرگی داشته و مدعی بوده اما امسال شرایط خاصی داریم ؛ حقیقتش این است که در حال حاضر و به صورت کلی مهره های خیلی خوبی نداریم و من این شرایط را دوست ندارم.

من دنبال مقصر نیستم

این اتفاق ها و نحوه یارگیری چیزی است که در گذشته اتفاق افتاده . البته به نظر من نفرات قبلی همه تلاش شان را کرده اند . نگاه من رو به جلوست و این چیزی از مسئولیت من کم نمی کند .

حرفهای میثم حسینی

من دوست ندارم جواب کسی را بدهم اما در این بازی یک مصدوم و یک محروم داشتیم و باید تغییر می دادیم. به جز همان دو تغییر هم دست به ترکیب تیم برنده نزدیم.

مصدومان ؟

خیلی مصدوم داریم . این مسئله معمولا به برنامه آماده سازی پیش از فصل بستگی دارد. آماده سازی باید طوری باشد که در دوره پرفشار بازی ها حداقل مصدومیت را بدهید.

در آسیا نمی توانیم

پرسپولیس با این بازیکنان در آسیا حرفی برای گفتن ندارد. حتما باید تقویت بشویم و اصلا به اینکه نتوانیم بازیکن بگیریم فکر نمی کنیم. باید واقع بین باشیم و طبق نیاز ها تیم را به سطح یک مدعی بازگردانیم.

تیم ملی 

به اعتقاد من باید چند نفر از تیم ما دعوت می شدند. مثلا محمد نوری، سوشا مکانی، رضا حقیقی و حسین ماهینی. البته این به نفع ماست که ملی پوش نداریم چون شرایط تمرینی ما لطمه نمی خورد.
درخشان:با اين بضاعت در آسيا به جايي نمي‌رسيم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart روزهای درخشان در انتظار مرد ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی فوتبال ایران!
  درخشان: منع جذب بازیکن خارجی یک راه‌حل اساسی نیست
  درخشان: یک خرابه را تحویل مدیریت جدید پرسپولیس داده‌اند
  وداع تلخ شاگردان قلعه نويي با آسيا
  روز درخشان رحمتی و شکست استقلال (عکس)
  دسته گلی که حمید درخشان به آب داد
  برانکو، بالاتر از درخشان و علی دایی قرار گرفت
  درخشان: برانکو هم مثل من در پرسپولیس قربانی می‌شود
  محمد نوری: درخشان پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرده
  اگر مدارکی درباره مصرف ترامادول بوده، به دست درخشان رسیده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان